Blue Cross Blue Shield ماساچوست برای راه اندازی مراقبت های اولیه مجازی با Carbon Health، Firefly Health

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Blue Cross Blue Shield از ماساچوست سال آینده از طریق مشارکت با یک گزینه مراقبت اولیه مجازی جدید ارائه خواهد کرد سلامت کربن و سلامت کرم شب تاب.

این بیمه‌گر گفت این پیشنهاد که از اول ژانویه در دسترس است، در “اکثریت” طرح‌های سلامت تجاری آن گنجانده خواهد شد. اعضا از طریق Carbon یا Firefly یک ارائه‌دهنده مراقبت اولیه را انتخاب می‌کنند و در صورت لزوم می‌توانند به مراقبت‌های اولیه، مراقبت‌های بهداشتی روانی و ارجاع به ارائه‌دهندگان حضوری در شبکه خود دسترسی داشته باشند.

بلو کراس گفت که اعضا می توانند انتظار داشته باشند که 0 دلار برای بازدیدهای اولیه و سلامت روان با پزشکان تیم مراقبت مجازی خود سهم هزینه داشته باشند، مشروط بر اینکه الزامات برنامه های خود را برآورده کنند. به عنوان مثال، اعضای طرح واجد شرایط Saver/HSA ابتدا باید کسر خود را برآورده کنند.

پاتریک گیلیگان، مدیر ارشد تجاری بلو صلیب، در بیانیه ای گفت: «مصرف کنندگان بیشتری از مراقبت مجازی استفاده می کنند و از مزایای آن، از جمله راحتی بیشتر و مقرون به صرفه بودن، استفاده می کنند.

“ما هیجان زده هستیم که به اعضا دسترسی به دو روش مراقبت اولیه ارائه می دهیم که جامع ترین مدل های مراقبت اولیه مجازی را که دیده ایم ارائه می دهد. آنها فراتر از مراقبت های اولیه سنتی هستند تا به اعضا کمک کنند تا کنترل سلامت خود را به شیوه ای راحت و متناسب با سبک زندگی خود در دست بگیرند. “

روند بزرگتر

تعدادی از شرکت‌های سلامت دیجیتال خدمات مراقبت اولیه مجازی را راه‌اندازی کرده‌اند و استدلال می‌کنند که این خدمات می‌تواند مقرون‌به‌صرفه‌تر و دسترسی بیماران به آن آسان‌تر باشد. غول بهداشت از راه دور Teladoc Health اولین بار برنامه مراقبت های اولیه خود را ایجاد کرد. Primary360 نامیده می شود که در سال گذشته در دسترس پرداخت کنندگان قرار گرفت.

از آن زمان این پیشنهاد را با تحویل دارو و جمع آوری نمونه در خانه برای آزمایشات آزمایشگاهی گسترش داده است. این شرکت همچنین با Trustmark Health Benefits برای راه‌اندازی اولین طرح سلامت مجازی شریک شد.

بهار امسال، CVS Health خود را اعلام کرد خدمات مراقبت اولیه مجازی آمازون همچنین می‌تواند با خرید 3.9 میلیارد دلاری ارائه‌دهنده مراقبت اولیه هیبریدی One Medical به بازیگر بزرگ‌تری در فضا تبدیل شود. با این حال، اندکی پس از اعلام این معامله، آمازون برنامه‌های خود را برای تعطیل کردن سرویس بهداشتی از راه دور، Amazon Care، در پایان سال فاش کرد.

در همین حال، Firefly Health سال گذشته، مدت زیادی پس از افزایش 40 دلاری سری B، اولین طرح سلامت مجازی خود را راه اندازی کرد که برای کارفرمایان کوچک تا متوسط ​​به بازار عرضه شد.

Carbon Health بزرگ شد 350 میلیون دلار در سال 2021. سپس شرکت نظارت از راه دور بیمار Alertive Healthcare، زنجیره ای از کلینیک های مراقبت فوری در نیوجرسی، دو زنجیره کلینیک در آریزونا و کالیفرنیا و گروهی از کلینیک ها در کالیفرنیای جنوبی را خریداری کرد.

این شرکت در اوایل تابستان امسال، مانند تعدادی از موارد، کمی با مشکل مواجه شد سایر شرکت های فناوری سلامت و سلامت دیجیتال. این شرکت اعلام کرد 250 کارمند را اخراج می کند که حدود 8 درصد از نیروی کار جهانی ارائه دهنده مراقبت های ترکیبی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان‌های خیریه سبز میلیون‌ها عضو را تشویق می‌کنند تا با «حمله محافظه‌کاران به طبیعت» مخالفت کنند | فعالیت های زیست محیطی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، موسسات خیریه زیست محیطی میلیون …