فیش های حقوقی دروغ نمی گویند: شکیرا به اتهامات نادرست خود در اسپانیا مدیون مالیات است | شکیرا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شکیرا خواننده کلمبیایی که در اسپانیا به اتهام عدم پرداخت 14.5 میلیون یورو مالیات (12.1 میلیون پوند) در معرض محاکمه قرار دارد، مقامات مالی کشور را به راه اندازی “یک کمپین مطبوعاتی بدخواهانه” علیه خود متهم کرده و اصرار دارد که به آنها بدهکار است. هیچ چی.

به گفته دادستان اسپانیایی، شکیرا و خانواده‌اش بین سال‌های 2012 تا 2014 در بارسلونا زندگی می‌کردند، به این معنی که باید در آن سال‌ها از درآمد جهانی‌اش در اسپانیا مالیات می‌پرداخت. آنها به دنبال محکومیت هشت سال زندان و جریمه بیش از 23 میلیون یورو در صورت محکومیت او هستند.

خواننده 45 ساله Hips Don’t Lie و She Wolf از مصاحبه ای با مجله Elle برای پرداختن به آنچه “اتهامات نادرست” نامید استفاده کرد و گفت که به عنوان “یک موضوع اصولی” به دادگاه می رود.

شکیرا در پاسخ به این سوال که چرا پیشنهاد تسویه حساب را رد کرده است، گفت: «چون باید برای چیزی که معتقدم بجنگم. زیرا این اتهامات دروغین است. اولاً من در آن زمان اصلاً 183 روز در سال را نمی گذراندم. من مشغول انجام تعهدات حرفه ای خود در سراسر جهان بودم.

ثانیاً، من تمام آنچه را که آنها ادعا کردند بدهکارم، حتی قبل از طرح دعوی پرداخت کرده‌ام. بنابراین از امروز، من به آنها مدیون صفر هستم.»

این هنرمند همچنین گفت که مطمئن است که از امور مالی خود “به درستی و شفاف” مراقبت کرده است زیرا توسط PricewaterhouseCoopers به ​​او توصیه شده است.

او در ادامه به مقامات مالیاتی اسپانیا رفت و آنها را به تعقیب افراد مشهوری مانند نیمار، کریستیانو رونالدو و ژابی آلونسو و همچنین مالیات دهندگان عادی متهم کرد.

«حتی بدون شواهدی برای حمایت از این ادعاهای تخیلی، همانطور که معمولاً انجام می‌دهند، آنها به یک کمپین مطبوعاتی مذبوحانه متوسل شده‌اند تا سعی کنند مردم را تحت تأثیر قرار دهند و در رسانه‌ها به همراه تهدید به تخریب شهرت فشار وارد کنند تا توافقنامه حل و فصل را اجبار کنند… این فقط سبک آنهاست.

با این حال، او افزود که معتقد است شواهد کافی برای حمایت از پرونده خود دارد و “عدالت به نفع من خواهد بود”.

شکیرا که اخیرا از همسرش، جرارد پیکه، فوتبالیست اسپانیایی جدا شده است، گفت که او در یک تور جهانی در زمان شروع قرار ملاقات بوده است.

او به مجله گفت: “بیش از 240 روز را در خارج از اسپانیا گذراندم، بنابراین هیچ راهی برای اقامت وجود نداشت.”

مقامات مالیاتی اسپانیا دیدند که من با یک شهروند اسپانیایی قرار ملاقات دارم و شروع به ترشح بزاق کردم. واضح است که آنها می‌خواستند به دنبال آن پول بروند. حتی برای چند سال بعد، در حالی که سزارین من به سختی بسته شده بود، در دوران بارداری یا در دوران کودکی با میلان، به دور دنیا سفر می‌کردم.

آن‌ها می‌دانستند که من در زمان لازم در اسپانیا نبودم، اسپانیا محل کار یا منبع درآمد من نیست، اما همچنان دنبال من آمدند و چشم‌شان به جایزه بود.»

شکیرا در جای دیگری از مصاحبه گفت که موسیقی به او کمک کرده است تا “سخت ترین و تاریک ترین ساعات زندگی من” را تحمل کند، زیرا او با بیماری جدی پدرش و جدایی او از پیکه روبرو شد.

او گفت: «برای مردی که در دریا غرق می‌شود، مثل چوبی است که وقتی احساس می‌کنید در حال غرق شدن هستید، به آن آویزان می‌شوید.» “من فکر می کنم که موسیقی یک قایق نجات است.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …