Ceribell 50 میلیون دلار برای نظارت و فناوری تشخیص تشنج جمع آوری می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به رهبری Ally Bridge Group و با کمک سهامداران فعلی خود، Ceribell، Inc. با پشتوانه سرمایه گذاری 50 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

بودجه به عنوان گسترش آن ساختار یافته بود افزایش 53 میلیون دلاری سری C، که در آوریل 2021 اعلام شد.

چکار میکند

Ceribell یک سیستم الکتروانسفالوگرافی پاسخ سریع (EEG) را برای کارآمدتر کردن تشخیص بیماران عصبی ایجاد کرد. این شرکت می‌گوید که پلت‌فرم فناوری آن نیاز به تشخیص سریع‌تر بیماران مشکوک به تشنج را با استفاده از مانیتور مغزی برای تریاژ تشنج در نقطه مراقبت برطرف می‌کند.

این شرکت از این بودجه برای حمایت از توسعه تجاری مداوم خود در بخش های اورژانس و بخش های مراقبت های ویژه استفاده خواهد کرد.

علاوه بر این، این تخصیص به Ceribell اجازه می دهد تا به استفاده از یادگیری ماشینی ادامه دهد و دسترسی EEG را برای سایر شرایط عصبی فراتر از تشنج بهبود بخشد.

“بر اساس پیشرفت ما تا به امروز، واضح است که سیستم EEG سریع Ceribell در حال بهبود کیفیت مراقبت‌هایی است که بیماران تشنجی در بیمارستان دریافت می‌کنند. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا این فناوری جدید را به بخش‌های مراقبت ویژه و بخش‌های اورژانس بیشتر و همچنین ارائه کنیم. جین چائو، بنیانگذار و مدیر اجرایی Ceribell در بیانیه ای گفت: در حال توسعه راه حل های تشخیصی و نظارتی برای نشانه های عصبی اضافی که بر زندگی بیماران بدحال تأثیر می گذارد.

عکس فوری از بازار

در اوایل این ماه، Ceribell اعلام کرد که برای استفاده از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل داده‌های شکل موج EEG برای شناسایی شواهدی از هذیان، FDA Breakthrough Device تعیین شده است.

Breakthrough Device تعیین یک تاییدیه بازاریابی از طرف FDA نیست، اما هدف آن تسریع در بررسی محصولاتی است که می تواند به درمان شرایط ناتوان کننده یا تهدید کننده زندگی کمک کند. هدف این برنامه فراهم کردن سریع دسترسی بیماران و ارائه دهندگان به تجهیزات پزشکی و حفظ استانداردهای قانونی برای ترخیص 510 (k) است. سیستم EEG Ceribell چهار ترخیص 510(k) را دریافت کرده است اولین بار در سال 2017 آمده است.

یکی دیگر از شرکت‌هایی که در زمینه تشخیص و مراقبت از تشنج فعالیت می‌کنند، Epitel است 12.5 میلیون دلار بودجه سری A در اوایل سال جاری برای تجاری سازی سیستم EEG پوشیدنی آن. Zeit در حال ساخت یک هدبند تشخیص سکته مغزی و تشنج است و در اواخر سال 2021 دو میلیون دلار به دست آورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مسافران هوایی استرالیا که بیش از سه ماه منتظر گذرنامه هستند، به دلیل تداوم تاخیرهای کووید | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، هزاران استرالیایی در حال رفتن …