میزان بستری شدن کووید در بیمارستان در انگلیس نزدیک به 20 درصد در یک هفته افزایش می یابد | ویروس کرونا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

داده‌ها حاکی از آن است که موارد کرونا و بستری شدن در بیمارستان پس از کاهش از اوایل ژوئیه، بار دیگر در انگلیس در حال افزایش است و کارشناسان هشدار می‌دهند که افراد باید در صورت بیماری در خانه بمانند و در صورت واجد شرایط بودن، یک تقویت کننده کووید دریافت کنند.

بر اساس آخرین آمار داشبورد دولتی کروناویروس، هم تعداد موارد شناسایی شده از طریق آزمایش‌های اجتماعی جمعی و هم بیماران بستری شده در بیمارستان با کووید در هفت روز گذشته افزایش یافته است که نشان می‌دهد کشور ممکن است با احیای مجدد ویروس مواجه شود.

روز دوشنبه، 781 بیمار کووید در انگلیس در بیمارستان بستری شدند که از 519 هفته قبل، با افزایش 17 درصدی کل هفت روزه از 3434 در هفته منتهی به 12 سپتامبر به 4015 در هفته منتهی به 19 سپتامبر افزایش یافت.

همانطور که توسط مجله خدمات بهداشتی ذکر شده است، پذیرش در جنوب غربی 39٪ افزایش یافته است، به 509 در هفت روز گذشته، و 30٪ در شمال شرق و منطقه یورکشایر.

در حالی که فردا از دفتر آمار ملی (ONS) داده‌های مربوط به سطوح عفونت کووید در سراسر بریتانیا انتظار می‌رود، داده‌های حاصل از مطالعه سلامت Zoe نشان می‌دهد که موارد در حال افزایش است و در آخرین ارقام تعداد مبتلایان به طور انبوه نیز نکاتی دیده می‌شود. تست جامعه در انگلستان

دکتر سوزان هاپکینز، مشاور ارشد پزشکی در آژانس امنیت سلامت بریتانیا، اقداماتی وجود دارد که مردم می توانند انجام دهند.

او گفت: «در حالی که میزان کووید-19 هنوز پایین است، آخرین داده‌های هفت روز گذشته نشان‌دهنده افزایش بستری شدن در بیمارستان و افزایش تست‌های مثبت گزارش شده از جامعه است.»

«برای کسانی که واجد شرایط هستند، زمان دریافت تقویت کننده پاییزی اکنون است. دریافت یک تقویت کننده به سیستم ایمنی بدن شما زمان می دهد تا با ورود به زمستان، محافظت خود را در برابر بیماری شدید کووید-19 ایجاد کند.

«همه تقویت‌کننده‌های موجود محافظت خوبی در برابر بیماری‌های شدید ناشی از کووید-19 ارائه می‌کنند و دریافت زودتر تقویت‌کننده شما بسیار مهم است.

با سردتر شدن هوا و رفتن به سمت زمستان، شاهد افزایش عفونت‌های تنفسی خواهیم بود – لطفاً در صورت ناخوشی در خانه بمانید و از تماس با افراد آسیب‌پذیر خودداری کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Peloton در چهارمین دور اخراج در سال جاری 500 شغل را اخراج می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلوتون 500 کارگر دیگر را اخراج …