افزایش بیمه ملی از 6 آبان ماه برگشت می شود | بیمه ملی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کواسی کوارتنگ اعلام کرد که افزایش بیمه ملی که توسط دولت بوریس جانسون معرفی شده بود از 6 نوامبر معکوس خواهد شد.

صدراعظم پیش از بودجه کوچک خود در روز جمعه تأیید کرد که افزایش 1.25 درصدی اعمال شده توسط سلف خود، ریشی سوناک، برای پرداخت هزینه های مراقبت اجتماعی و رسیدگی به عقب ماندگی NHS را لغو می کند.

کوارتنگ گفت که او همچنین مالیات برنامه ریزی شده بهداشت و مراقبت های اجتماعی را که قرار بود در آوریل آینده به اجرا گذاشته شود و جایگزین افزایش بیمه ملی شود، لغو خواهد کرد.

دولت برای اعمال تغییرات مالیاتی در روز پنجشنبه قانونی را در عوام ارائه کرد. کوارتنگ می‌گوید: «مالیات گرفتن از راه ما به سوی رفاه هرگز کارساز نبوده است. برای بالا بردن استانداردهای زندگی برای همه، باید نسبت به رشد اقتصاد خود عذرخواهی نکنیم.

کاهش مالیات برای این امر بسیار مهم است – و چه کسب‌وکارها وجه نقد آزاد شده را مجدداً در ماشین‌آلات جدید سرمایه‌گذاری کنند، چه قیمت‌های پایین‌تر در طبقات مغازه‌ها یا افزایش دستمزد کارکنان، معکوس شدن این مالیات به رشد آنها کمک می‌کند و در عین حال به عموم مردم بریتانیا اجازه می‌دهد بیشتر از آنها را حفظ کنند. آنچه آنها به دست می آورند.»

وزارت خزانه داری گفت که اکثر کارمندان در حقوق ماه نوامبر خود مستقیماً از طریق لیست حقوق کارفرمای خود کاهشی در سهم بیمه ملی خود دریافت می کنند، اگرچه ممکن است برخی از آنها تا دسامبر یا ژانویه به تعویق بیفتند.

انتظار می رفت این مالیات سالانه حدود 13 میلیارد پوند برای تامین مالی مراقبت های اجتماعی و مقابله با عقب ماندگی NHS که به دلیل همه گیری کووید ایجاد شده است، جمع آوری کند.

با این حال، کوارتنگ گفت که بودجه برای خدمات بهداشتی و مراقبت اجتماعی در همان سطحی که گویی هنوز وجود دارد، حفظ خواهد شد.

صدراعظم و لیز تراس استدلال کرده اند که درآمدهای از دست رفته از طریق رشد اقتصادی بالاتر ناشی از کاهش مالیات جبران خواهد شد. اما با توجه به اینکه کوارتنگ در حال آماده شدن برای لغو افزایش برنامه ریزی شده در مالیات شرکت ها است، برخی از اقتصاددانان در مورد افزایش شدید استقراض دولت هشدار داده اند.

مؤسسه مطالعات مالی گفت که طرح رشد اقتصادی در بهترین حالت یک قمار است و وزیران در معرض خطر قرار دادن امور مالی عمومی در مسیری ناپایدار هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …