اودوکا سرمربی سلتیکس به دلیل رابطه نامناسب با محرومیت یک فصل مواجه است | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دو نفر مطلع از این موضوع روز پنجشنبه به آسوشیتدپرس گفتند که بوستون سلتیکس قصد دارد ایمه اودوکا، سرمربی تیم را تنبیه کند، احتمالاً با تعلیق، به دلیل رابطه نامناسب با یکی از اعضای سازمان.

مردم به شرط ناشناس ماندن صحبت کردند زیرا قهرمانان کنونی کنفرانس شرق هیچ جزئیاتی را به طور عمومی فاش نکرده اند. مجازات دقیق، از جمله مدت زمان تعلیق احتمالی، مشخص نشده است، اما ESPN گزارش داد که می تواند به زودی در روز پنجشنبه صادر شود.

ESPN اولین بار چهارشنبه شب گزارش داد که یک تعلیق به دلیل نقض قوانین رفتاری فرنچایز در حال بررسی است و اودوکا “احتمالاً با یک تعلیق برای کل فصل 2022-23 مواجه است”. این شبکه و اتلتیک بعداً گزارش دادند که تحقیقات سلتیکس حول این موضوع است که آیا اودوکا رابطه نامناسبی با یکی از اعضای سازمان داشته است یا خیر. طبق گزارش ESPN، سلتیکس در داخل این وضعیت را مدیریت می کند و اودوکا با نظارت خود لیگ مواجه نیست.

از دست دادن اودوکا ضربه مهمی به تیمی خواهد بود که به طور گسترده در میان مدعیان رقابت برای عنوان NBA در این فصل محسوب می شود، پس از اینکه تنها دو بازی تا کسب عنوان قهرمانی فصل گذشته در اولین سال خود فاصله داشت.

اردوی تمرینی سلتیکس روز سه شنبه آغاز می شود. اگر اودوکا اجازه هدایت تیم را نداشته باشد، تقریباً به طور قطع این وظیفه بر عهده یکی از دستیاران او خواهد بود. یک نامزد احتمالی، جو مازولا، تابستان امسال برای شغل مربیگری یوتا جاز مصاحبه کرد، سمتی که در نهایت به ویل هاردی – که فصل گذشته دستیار اودوکا در بوستون بود، رسید. دیگر کمک مربیان اودوکا دیمون استودمیر، بن سالیوان، آرون مایلز و تونی دابینز هستند.

در گزارش ESPN آمده است که مازولا در غیاب اودوکا نقش موقت را ایفا خواهد کرد.

اودوکا اولین فصل درخشانی را به عنوان مربی سلتیکس پشت سر گذاشت و فصل عادی را با نتیجه 51-31 به پایان رساند – در 32 بازی پایانی با نتیجه 26-6 به پایان رسید – و در راه رسیدن به فینال NBA از بروکلین، میلواکی و میامی بوستون را پشت سر گذاشت. سلتیکس در شش بازی قهرمانی را به گلدن استیت واریرز واگذار کرد.

اودوکا پیش از این به عنوان کمک مربی برای تیم های سن آنتونیو اسپرز (19-2012)، فیلادلفیا 76رز (20-2019) و نتس (2020-21) پس از 7 سال بازی در NBA خدمت کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …