استارت‌آپ تست کووید-19 Curative برای اخراج 109 کارمند در حالی که تمرکز دارد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استارت آپ مستقر در کالیفرنیا Curative خدمات آزمایش و واکسیناسیون COVID-19 را در سراسر ایالات متحده ارائه می دهد، اما با کاهش نیازهای آزمایشی، این شرکت تمرکز خود را به راه اندازی یک طرح بهداشتی جدید تغییر می دهد.

به دلیل تغییر مسیر، این شرکت 109 کارمند خود را در اوایل نوامبر اخراج می کند.

این شرکت اخطاریه قانون تعدیل و بازآموزی کارگران را به ایالت کالیفرنیا ارسال کرد. WARN یک قانون کار ایالات متحده است که کارفرمایان با 100 کارمند یا بیشتر را ملزم می‌کند تا 60 روز قبل از تعطیلی کارخانه‌ها و اخراج‌های انبوه، اطلاعیه‌های پیشرفته‌ای را ارائه کنند.

سخنگوی Curative گفت: “در حالی که شرکت از آزمایش COVID-19 به راه اندازی یک طرح بهداشتی جدید در آستین، تگزاس می گذرد، ما در حال کاهش نیروی کار در برخی از مناطق شرکت و گسترش در برخی دیگر هستیم.” MobiHealthNews.

Curative طرح سلامت مبتنی بر کارفرمای خود را ابتدا در شهرستان های تراویس و ویلیامسون در تگزاس و سپس در سراسر ایالت تگزاس در سال آینده راه اندازی خواهد کرد. متعاقباً، قصد دارد طرح خود را به صورت اضافی ارائه دهد ایالت ها.

این طرح 0 دلار پرداخت و 0 دلار کسر برای مراقبت در شبکه ارائه می دهد. برای واجد شرایط بودن، اعضا باید یک بازدید اولیه بهداشتی پیشگیرانه را در عرض 120 روز انجام دهند تا همچنان به دریافت 0 دلار کسر، 0 دلار پرداخت و 0 دلار هزینه از جیب خود برای مراقبت در شبکه ادامه دهند.

روند بزرگتر

تعداد زیادی از شرکت های فناوری سلامت دیجیتال و سلامت از ابتدای سال 2022 اخراج خود را اعلام کرده اند.

در ماه ژوئن، Carbon Health، زنجیره‌ای از کلینیک‌های ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی که پزشکی از راه دور ارائه می‌کند، 250 کارمند را که حدود 8 درصد از نیروی کار شرکت است، اخراج کرد. کربن درآمد قابل توجهی از خدمات COVID-19 خود به دست آورد، اما شرکت بسیاری از این خدمات را با تغییر همه‌گیری تعطیل کرد.

جولای شرکت مراقبت مجازی را دید شرکت Included Health تعداد کارکنان خود را کمتر از 6 درصد کاهش داد و شرکت Pear Therapeutics، سازنده داروهای دیجیتال با نسخه، 9 درصد از نیروی کار تمام وقت خود را اخراج کرد.

آرامشرکتی که در طول همه‌گیری همه‌گیر با ارائه اپلیکیشنی برای کمک به مدیتیشن، استرس و خواب شکوفا شد، 20 درصد از کارکنان خود را به دلیل آنچه مدیرعاملش دیوید کو گفت این شرکت «نه [being] مصون از تأثیرات محیط اقتصادی فعلی».

Cue Health، که آزمایش کووید-19 مولکولی در خانه ارائه می‌کند، اوایل تابستان امسال 170 کارگر تولیدی را اخراج کرد.

اخیرا، GoodRx، شرکتی که به‌خاطر ابزارهای شفاف‌سازی قیمت نسخه‌ای خود شناخته می‌شود، تقریباً 140 نیروی کار خود یا حدود 16 درصد از کارمندان خود را اخراج کرد. این کاهش در درجه اول بر بخش های مبتنی بر فناوری و بازاریابی آن تأثیر گذاشت.

از دیگر شرکت هایی که با اخراج گسترده مواجه شدند می توان به 23andMe، یکی از بزرگترین پلتفرم های ژنومیک در ایالات متحده، شرکت پرداخت اشاره کرد. Cedar، شرکت اتوماسیون مراقبت های بهداشتی Olive، و AI-back داده های ژنومی و بالینی Sema4.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مت پس از امتناع از پلیس “مارش مومیایی ها” با پیگرد قانونی روبرو می شود | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، پلیس متروپولیتن پس از خودداری …