“تناسب کامل”: دربی، پل وارن را از روترهام به عنوان سرمربی جدید گرفت | شهرستان دربی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دربی انتصاب پل وارن را به عنوان سرمربی خود تایید کرد. این بازیکن 49 ساله از روترهام می‌پیوندد، جایی که سه بار به چمپیونشیپ صعود کرد و جای لیام روزنیور را که مسئولیت موقت را بر عهده داشت، می‌گیرد.

دربی به وارنه قرارداد تا سال 2026 داده و گفته است: “همانطور که در تابستان مشخص شد، هیئت مدیره قصد داشت مدتی را برای ارزیابی همه جنبه های باشگاه اختصاص دهد و با انجام این کار، ما معتقدیم که سابقه موفقیت پل در این سطح مناسب است. کاملاً در استراتژی بلندمدت ما قرار دارد.»

روزنیور پس از استعفای وین رونی در ماه ژوئن، توسط مالک جدید دربی، کلوز توسعه، حمایت شد تا این کار را به خود اختصاص دهد. اما این بازیکن 38 ساله که دستیار رونی بود، از وظایفش برکنار شد و مشخص نیست که در باشگاه لیگ یک بماند یا خیر.

دربی تأیید کرد که کادر مربیگری وارن روترهام – کمک سرمربی، ریچی بارکر، مربی تیم اصلی، مت هامشاو، و مربی دروازه‌بان‌های تیم اول، اندی وارینگتون – به او ملحق شده‌اند. بازی بعدی آنها در 1 اکتبر در کمبریج است.

وارن از سال 2016 هدایت روترهام را برعهده داشت و همچنین سه سقوط از چمپیونشیپ را در حالی که تحت محدودیت های مالی قابل توجهی کار می کرد، نظارت کرد. او پس از 9 بازی، روترهام را با باشگاه هشتم در چمپیونشیپ ترک کرد – بهترین شروع آنها در سطح دوم از دهه 1960.

روترهام گفت: “البته ما از رفتن پل و کارکنانش ناامید شدیم، آنها این کار را با بهترین آرزوها و تشکر از تعهدشان به نقش هایشان در اینجا انجام می دهند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“کمک به ثروتمندان”: مینی بودجه ترس و خشم را به خانه نخست وزیر می آورد | مینی بودجه 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، Oدر خیابان بزرگ در حومه سرسبز …