پاکستان – انگلیس: دومین مسابقه بین المللی کریکت مردان T20 – زنده | پاکستان – انگلیس 2022

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

تیم ها:

پاکستان: بابر اعظم (ج)، محمد رضوان (هفته دوم)، حیدرعلی، شان مسعود، افتخار احمد، خوشدل شاه، محمد نواز، عثمان قدیر، حارث رئوف، محمد حسنین، شهنواز دهانی

انگلستان: فیل سالت (هفته ساله)، الکس هیلز، داوید مالان، بن داکت، هری بروک، معین علی (ج)، سم کوران، دیوید ویلی، عادل رشید، لیام داوسون، لوک وود

انگلیس برنده بازی پرتاب شده است و ابتدا ضربه خواهد زد

Moeen دوباره برنده بازی پرتاب شد – اما انگلیس امشب اول بازی می کند. یک تغییر: با سرعت ریچارد گلیسون پیش می‌رود، و تغییر بازوی چپ لیام داوسون به‌وجود می‌آید.

تنها یک تغییر برای پاکستان نیز: نسیم شاه با محمد حسنین بسیار سریع جایگزین شد.

مقدمه

سلام سلام سلام. ما برای دومین از هفت به کراچی برگشتیم – هفت – T20 بین انگلیس و پاکستان است.

یک انگلیس با ظاهری جدید روز سه‌شنبه یک نمایش کاملاً حرفه‌ای از خود به نمایش گذاشت: لوک وود، اولین بازی، نقش بازی را به نمایش گذاشت و با بولینگ سریع 3-24 بازی کرد، در حالی که الکس هیلز بازگشت خود را از سه سال تبعید با نیم قرن نشان داد. هری بروک بهترین ضربه دوران حرفه‌ای بین‌المللی خود را تا کنون انجام داد و 42*25 را در یک برد راحت با شش ویکت شکست داد. از سوی دیگر، پاکستان چیزی برای لبخند زدن به غیر از یک ایستاده 85 دوانی جرقه ای بین دو مرد خود، بابر اعظم و محمد رضوان، نداشت.

اما از آن شب هایی هم بود که بازی در درجه دوم اهمیت قرار داشت. انگلستان برای اولین بار از سال 2005 به پاکستان بازگشته بود. بازگشت تدریجی کریکت بین المللی به این سواحل برای مردم این کشور عاشق کریکت معنای زیادی دارد، و بنابراین در طول افتتاحیه سریال جشن زیادی وجود داشت، حتی اگر میزبان کمتر از حد بود. هیلز پس از آن گفت: «کراچی امشب نمایشی برپا کرد.

و اکنون سرگرمی در NSK ادامه دارد. انتظار یک فضای الکتریکی دیگر را داشته باشید. من کمی با پرتاب و تیم ها برمی گردم. همچنین این اولین بازی من در OBO است، بنابراین دوستان، راحت باشید (لطفاً یکی ارائه کلاه من را مرتب کند). اسلاید به DM من در @tahahash یا یک خط برای من در taha.hashim.casual@aban.news.com بگذارید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بعدی برای لیز تراس چیست؟ سه سناریوی احتمالی برای نخست وزیری او | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، نخست‌وزیری لیز تراس در موقعیتی …