وزارت دادگستری برای بررسی سوابق گرفته شده از مار-آ-لاگو ترامپ – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

وزارت دادگستری می تواند بررسی سوابق مار-آلاگو را آغاز کند و ترامپ را دوباره به خطر بیندازد

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. بازرسان وزارت دادگستری برای ادامه بررسی اسناد و مدارک گرفته شده از آن مجوز داده شده اند دونالد ترامپاستراحتگاه Mar-a-Lago. دیشب، هیئتی از قضات حکم قبلی را لغو کردند که به‌عنوان بخشی از تحقیقات دولت در مورد اینکه آیا رئیس‌جمهور سابق هنگام خروج از کاخ سفید اسرار خود را با خود برده است یا خیر، موقتاً آنها را از بررسی مطالب ممانعت می‌کرد. تصمیم قضات روشن می‌کند که ترامپ همچنان در خطر قانونی است، هم از این تحقیقات، یک شکایت در نیویورک که دیروز به دلیل اقدامات تجاری و تحقیقات در مورد رفتار او در جریان انتخابات 2020 و قیام 6 ژانویه در واشنگتن و جورجیا اعلام شد.

مطمئناً این همه آن چیزی نیست که امروز اتفاق می افتد:

  • مجمع عمومی سازمان ملل متحد ادامه در نیویورک، با وزیر امور خارجه آمریکا، آنتونی بلینک، قرار است در حاشیه آن با همتای چینی خود، وانگ یی، دیدار کند.

  • جو بایدن هنوز در شهر نیویورک است و قرار است با رئیس جمهور دیدار کند فردیناند مارکوس جونیور از فیلیپین، برای ارزیابی واکنش آن به طوفان فیونا در پورتوریکو، از یک دفتر Fema دیدن کنید و در جمع آوری کمک های مالی کمیته ملی دموکرات شرکت کنید.

  • مجلس نمایندگان امروز رای خواهد داد در صورت‌حساب‌ها برای تأمین مالی بهتر ادارات پلیس، پاسخ به خواسته های دموکرات های آسیب پذیر که به دنبال بهبود سابقه خود در زمینه امنیت عمومی هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …