غرفه کنفرانس کارگری مرتبط با اهداکننده محافظه کار که مدعی بود «مسلمانان خارجی» شهرهای انگلیسی را اداره می کنند | کار یدی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

حزب کارگر غرفه ای را در کنفرانس حزب خود به شرکتی به رهبری یکی از حامیان اصلی محافظه کار فروخته است که اظهاراتش در مورد «مسلمانان خارجی» که مناطق شهری را اداره می کنند اخیراً توسط آنلیس دادز، رئیس حزب کارگر محکوم شده است.

مائوریتزیو براگانی، اهداکننده محافظه‌کار، همچنین از حزب کارگر به دلیل داشتن “هویت ضد یهودی-مسیحی که به گروه‌های اسلامی اجازه می‌دهد احساس کنند در خانه خود هستند” انتقاد کرده و گفته است که موفقیت حزب در لندن تا حدی به این دلیل است که “مسلمانان به حزب کارگر رای می‌دهند”.

هنگامی که ترجمه انگلیسی نظرات براگانی در ماه ژوئن توسط بی‌بی‌سی گزارش شد، دادز آن‌ها را «شرم‌آور» نامید و گفت که محافظه‌کاران باید مجبور شوند توضیح دهند که چرا از کسی که این‌قدر بریتانیا را تحقیر می‌کند، کمک مالی می‌کنند.

با این حال، مشخص شد که حزب کارگر یک غرفه تجاری را به شرکت Bragagni، Tratos فروخته است. (UK) Ltd، یک تولید کننده کابل که در ایتالیا با امکانات قابل توجهی در بریتانیا تاسیس شد.

تراتوس، که براگانی مدیرعامل و رئیس آن است، از این غرفه برای تبلیغ کمپین خود، ساختارهای امن تر، استفاده می کند و خواستار تغییرات نظارتی است. مشخص نیست که این غرفه چقدر برای تراتوس هزینه خواهد داشت، اما راهنمای فروش کنفرانس کارگری نشان می‌دهد که این فضا تا 11900 پوند هزینه دارد.

اظهارات جنجالی او در یک قطعه نظری که اکنون حذف شده در سایت خبری ایتالیایی Saturno Notizie در ماه می منتشر شد.

براگانی نوشت که لندن «شهری بود که بدتر از هر کلان شهر آفریقایی با جنایت فزاینده، اختلال در عملکرد روزانه کلان شهرها، سفرهای پر هرج و مرج، سردرگمی افسارگسیخته رها شده است.

با این حال، شهردار خان به‌طور محکم در قدرت باقی می‌ماند، و در بخش‌های محلی… نیروی کار رشد می‌کند. چه طور ممکنه؟ رأی عقیدتی: مذهبی و عقیدتی. مسلمانان به حزب کارگر رای می دهند و در بسیاری از بخش ها اکثریت شده اند و آرا به حزب کارگر منتقل می شود.

جدیدترین داده های ONS، از سال 2018، نشان می دهد که هیچ شهر لندن با اکثریت مسلمان وجود ندارد.

براگانی در مقاله خود ادامه داد: «وابستگی بین اسلام و کارگر همیشه وجود داشته است. همان ایدئولوژی دولت ارباب، بدون هویت یهودی-مسیحی.

کارگر یک قایق کامل بدون هویت است، بلکه با هویتی ضد یهودی-مسیحی، که به گروه‌های اسلامی اجازه می‌دهد احساس کنند که در خانه خود هستند و فضای آزاد برای ایدئولوژی سیاسی خود بیابند.»

وی افزود: شکاف بین روستاهای اکثریت مسیحی انگلیسی و شهرهایی که توسط مسلمانان خارجی اداره می شود، روز به روز بیشتر آشکار می شود. جاهایی وجود دارد که شرع در آنها قانون عملی است.»

براگانی به آبان نیوز گفت که اظهارات وی خارج از متن و «کاملاً اشتباه ترجمه شده است» اما از توضیح بیشتر خودداری کرد. او گفت که “هرگز آگاهانه به کسی توهین نکرده” و افزود: “من عذرخواهی می کنم که مقاله من که در اصل به زبان ایتالیایی نوشته شده بود، هنگام ترجمه کامل به انگلیسی باعث ایجاد جنجال غیر ضروری شد.”

هنگامی که بی بی سی مقاله براگنانی را در ژوئن کشف کرد، حزب محافظه کار از اظهارات او فاصله گرفت. در آن زمان، دادز گفت: «برای محافظه‌کاران کافی نیست که این اظهارات شرم‌آور را محکوم کنند. آنها باید توضیح دهند که چرا این همه پول را از کسی که این کشور را به این شکل وحشتناک تحقیر می کند، نگه می دارند.

به نظر می رسد تراتوس همچنین از سال 2017 تا 2019 غرفه هایی را در کنفرانس های کارگری خریداری کرده است. فید توییتر آن و وب سایت سازه های ایمن. براگانی از بیان دقیق هزینه غرفه حزب کارگر در سال جاری برای تراتوس خودداری کرد، اما گفت که شرکت او در مجموع حدود 20000 پوند برای دو کنفرانس بزرگ حزب هزینه کرده است.

تراتوس غرفه‌های بزرگ‌تری در کنفرانس‌های حزب محافظه‌کار داشته است 2017 و 2019، و حمایت مالی شد اتاق آبی، یک “سالن فقط برای دعوت” برای اهداکنندگان در کنفرانس 2021 حزب.

سوابق کمیسیون انتخابات نشان می دهد که براگانی شخصاً بیش از 280000 پوند به نمایندگان محافظه کار و حزب داده است، در حالی که Tratos UK Ltd نزدیک به 400000 پوند به محافظه کاران کمک کرده است. یکی دیگر از شرکت های مرتبط با براگانی به گاوین ویلیامسون 50000 پوند در سال شغل دوم داد.

براگانی، یک شهروند بریتانیایی، در ژوئن 2021 “برای خدمات به تجارت و خدمات سیاسی داوطلبانه” OBE دریافت کرد. او همچنین سمت‌هایی به‌عنوان کنسول افتخاری سان مارینو در بریتانیا و مشاور وزارت تجارت بین‌الملل دارد، سمتی که به گفته او توسط وزیر تجارت وقت لیز تراس «دست انتخاب» شده است.

آیا اطلاعاتی در مورد این داستان دارید؟ به henry.dyer@aban.news.com ایمیل بزنید، یا (با استفاده از تلفن غیر کاری) از سیگنال یا واتساپ برای پیام دادن به 44 7584 640566 + استفاده کنید.

در اظهارات گزارش نشده قبلی که توسط Saturno Notizie در ژوئن 2021 منتشر شد، به نظر می رسد براگانی نظریه ای در مورد دخالت ایالات متحده در منشاء کووید-19 ارائه می دهد.

او پیشنهاد کرد که «تلاش ثابت شده ای برای از بین بردن دموکراسی وجود دارد. بنابراین من فکر می کنم که کووید یک بیماری با منشاء طبیعی نیست، بلکه منشأ انسانی دارد که توسط آزمایشگاه های چینی ایجاد شده و توسط آمریکایی ها به آنها سپرده شده است.

واقعاً نمی‌دانم چرا، اما می‌توانم به شما بگویم که داستان اینگونه پیش رفت. آمریکایی ها می دانستند که این موضوع از کنترل خارج خواهد شد. در واقع آنها نتوانستند از عهده آن برآیند و تمام جهان را آلوده کردند.»

براگانی در پاسخ خود به آبان نیوز از توضیح منظورش از این اظهارنظر خودداری کرد، اما گفت که این اظهارات از مکاتبات خصوصی است که علنی شده بود.

برای اظهار نظر با حزب کارگر تماس گرفته شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …