بررسی اشتراوس از شهرستان‌ها می‌خواهد که شانس تغییر کریکت را از دست ندهند | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اندرو استراوس از کشورهای درجه یک درخواست کرده است که هنگام رای دادن به اجرای توصیه‌های بررسی عملکرد عالی او که پس از هفته‌ها گمانه‌زنی شدید درباره محتوای آن در روز پنجشنبه منتشر شد، فرصت تغییر کریکت نخبه را از دست ندهند.

استراوس، کاپیتان سابق انگلیس و رئیس کمیته عملکرد کریکت بورد کریکت انگلستان و ولز، فهرستی از 17 توصیه را تهیه کرده است که همه آنها به جز دو مورد می توانند توسط ECB تأیید و تحمیل شوند.

او معتقد است که “هیئت مدیره و اجرایی بانک مرکزی اروپا در حمایت از خود به اتفاق آرا هستند”، اما دو پیشنهاد نهایی که به سازماندهی مجدد برنامه می پردازد، باید توسط شهرستان ها پذیرفته شود.

اشتراوس پذیرفت که پیشنهادات او شامل «عناصری است که افراد خاصی دارند [will] احساس به نفع آنها نیست» اما ذینفعان بازی را تشویق کرد تا آنها را در آغوش بگیرند. ما بدون آن دو نفر آخر می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم [recommendations]اما آن دو پایانی به خوبی نشان دهنده تصمیمات سختی است که باید به عنوان یک بازی بگیریم و اینکه چقدر در تلاش برای رسیدن به این جاه طلبی جدی هستیم.

ما به کریکت باکیفیت نیاز داریم، همه می‌دانند که برنامه فعلی کار نمی‌کند، بنابراین باید همین الان تصمیم‌گیری کنیم.»

از جمله تغییرات، بازنگری کامل قراردادهای مرکزی – اگرچه اشتراوس تصمیم نگرفته است که چگونه خواهد بود – و تغییر بودجه منطقه برای کاهش برابری آن. او گفت: “ما بسیار مشتاقیم مطمئن شویم که شهرستان ها برای تولید چیزهای بزرگ در زمین و تولید بازیکنان بزرگی که به بازی کریکت در سطح زیر 19 سال، لیونز یا انگلیس ادامه می دهند، پاداش و انگیزه دریافت می کنند.”

این یکی از توصیه‌های اصلی این بررسی است – اینکه شهرستان‌هایی که نقش خود را ایفا می‌کنند باید برای انجام این کار پاداش خوبی دریافت کنند.»

همچنین یک سیستم امتیازدهی جدید مسابقات قهرمانی شهرستان با یک امتیاز برای تساوی، سه امتیاز برای برد و حداکثر دو امتیاز جایزه در صورتی که تیم برنده در هر اینینگ بیش از 325 امتیاز کسب کند، وجود خواهد داشت. آزمایش‌هایی با توپ کوکابورا در مسابقات قهرمانی کانتی انجام می‌شود تا مشخص شود که آیا بول‌بازانی که قادر به تکیه بر تاب و درز اغراق‌آمیز توپ دوکس نیستند، مجبور به توسعه مهارت‌های جدید هستند یا خیر.

پیشنهادات اشتراوس به موقع برای تغییر برنامه سال آینده ارائه نشده است، زیرا سال 2023 احتمالاً تکرار فرمت امسال است که به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است. اشتراوس گفت: «ما در کل این بررسی در مسابقه ای با زمان بودیم و متأسفانه در این زمینه وقت کم داشتیم.

اما شایان ذکر است که اینها تصمیمات مهمی هستند و آخرین چیزی که مردم باید احساس کنند فشار زمان است. گاهی اوقات باید درک کنید که بهتر است به سمت راه حل مناسب بروید تا از لبه یک صخره بپرید.»

برنامه تغییر یافته دارای یک تورنمنت با 50 بازی است که فصل را از آوریل آغاز می کند، در حالی که یک مسابقات قهرمانی شهرستانی بازسازی شده – با یک شش تیم دسته اول بالاتر از دو لیگ تغذیه کننده – در ماه می آغاز می شود و در سپتامبر به پایان می رسد. در ماه آگوست به دلیل تعداد بازیکنان درگیر در صد، استراحت خواهد داشت، در این مدت مسابقات درجه یک “در قالبی که توسط کشورهای رقیب تعیین می شود” برگزار می شود.

T20 Blast در اواخر ماه مه شروع می شود و دو ماه طول می کشد و بیشتر بازی ها در بازی های اوج آخر هفته اجرا می شوند. به طور کلی، کاهش 15 درصدی در کریکت وجود خواهد داشت، کمیته اشتراوس کشف کرده است که میانگین شهرستان در 45 درصد از روزها در طول یک فصل بازی می کند، در مقایسه با میانگین 31 درصد برای تیم های درجه یک در سایر کشورهای پیشرو آزمون، و یافته است. پشتیبانی قوی در نظرسنجی های بازیکنان برای چنین تغییری. بر اساس پیشنهادات آنها، شهرستان ها از 79 روز بازی به طور متوسط ​​به 68 روز منتقل می شوند.

اشتراوس گفت: «هر چیزی در ساختار داخلی ما بسیار بحث برانگیز است. «آنچه که می‌خواهم بگویم این است که وضعیت موجود کمتر از حد مطلوب است و مردم راه‌حل متفاوتی می‌خواهند. این چیزی است که ما ارائه می دهیم.

ما فکر می کنیم که این یک بسته بسیار کامل است، اما عناصری از آن وجود خواهد داشت که برخی افراد احساس می کنند به نفع آنها نیست و ما این را درک می کنیم. این واقعیت ساختار داخلی است – شما نمی توانید یک چیز را بدون حل چیز دیگر حل کنید.

اشتراوس گفت که موفقیت تیم آزمایشی انگلستان در تابستان امسال، برخی از فوریت های بازبینی را که پس از فروتنی تیم در خاکستر در زمستان گذشته انجام شد، حذف کرد، اما هدف تیمی که این ورزش را در تمام فرمت ها رهبری می کند، دور مانده است.

او گفت: «به همین دلیل است که کار ما واکنش نشان دادن نیست، این است که یک قدم به عقب برداریم و برویم، “جاه طلبی چیست و نسبت به آن کجا هستیم؟” بخش احساسی آن واقعاً مفید نبود.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …