“یک افتخار بزرگ”: بازگشت مارک نوبل به وستهام به عنوان مدیر ورزشی | وستهام یونایتد

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مارک نوبل ماه ها پس از بازنشستگی به عنوان مدیر ورزشی به وستهام بازمی گردد. کاپیتان سابق در ژانویه در پست تازه ایجاد شده در باشگاه دوران نوجوانی خود که 18 سال در آن بازی کرد، شروع خواهد کرد.

با توجه به اینکه مربیگری در حال حاضر برای نوبل در اولویت نیست، او از نزدیک با دیوید مویس و مدیران کار خواهد کرد. این بازیکن 35 ساله در عملیات فوتبال وستهام با مسئولیت هایی از جمله تمرکز بر جذب بازیکن، توسعه آکادمی و رفاه بازیکنان و کارکنان، اطلاعات، مشاوره و کمک ارائه خواهد کرد.

نوبل، که قبل از بازنشستگی در پایان فصل گذشته، 550 بازی برای وستهام انجام داد، تمرکز خود را بر این خواهد داشت که مطمئن شود بازیکنان آکادمی از فلسفه و ارزش های فوتبال باشگاه استقبال می کنند. او همچنین اطمینان حاصل خواهد کرد که همسویی استراتژیک در کل باشگاه وجود دارد.

نوبل که تابستان گذشته برای تکمیل یک دوره کسب و کار سرگرمی، رسانه و ورزش در دانشکده بازرگانی هاروارد به ایالات متحده سفر کرد، گفت: “من واقعاً خوشحالم که برگشتم و نمی توانم منتظر شروع کار باشم. می‌خواهم از باشگاه به خاطر این فرصت تشکر کنم – برای من افتخار بزرگی است که این نقش را در وستهام یونایتد بر عهده گرفتم.

من 24 سال گذشته را به عنوان بازیکن اینجا گذرانده ام، ابتدا در آکادمی و سپس در تیم اصلی، و بدیهی است که دانش و درک عمیقی از باشگاه دارم. در طول دوران بازیگری ام، تنها چیزی که بیش از هر چیز برای آن تلاش کردم، پیشرفت مداوم در داخل و خارج از زمین بود.

زمانی که در سال 2015 به عنوان کاپیتان باشگاه انتخاب شدم، این موضوع برای من اهمیت بیشتری پیدا کرد و هفت سال گذشته چنین تجربه و آمادگی بزرگی را برای مرحله بعدی زندگی و حرفه‌ام به من داد.

“به ویژه، دو سال گذشته، زمانی که روزهای بازی من به طور طبیعی به پایان رسید، به من فرصت فوق العاده ای داد تا واقعاً مدتی را برای آموزش خودم و کسب دانش و درک بیشتر از کارهایی که در پشت صحنه می گذرد صرف کنم. این باشگاه در آن دوره گام‌های فوق‌العاده‌ای به جلو برداشته است و من واقعاً مشتاقانه منتظر بازگشت در چنین زمان هیجان‌انگیزی هستم.»

مویس که تیمش پس از شروعی دشوار در رده هجدهم قرار دارد، گفت: “من واقعا خوشحالم که به مارک بازگشته است. او برای من به عنوان یک بازیکن و یک کاپیتان دارایی بزرگی بود و می‌دانم که در این نقش دوباره از باشگاه و خودم حمایت فوق‌العاده خواهد کرد.»

دیوید سالیوان، مالک مشترک وستهام گفت: “او همیشه بخشی از ساختار این باشگاه بوده و خواهد بود. هیچ شکی وجود نداشت که او در آینده ای نزدیک در یک نقش ارشد بازگردد.

او قبلاً در تمام جنبه های سازمان آشناست، او شخصاً تمام کارکنانی را که در اینجا در تمام بخش ها کار می کنند می شناسد، و او همیشه بهترین منافع باشگاه را در قلب هر کاری که انجام می دهد قرار می دهد. او به ایجاد یک پیوند قوی دیگر بین عملیات فوتبال و کل باشگاه کمک خواهد کرد و همچنان یک دارایی بزرگ برای وستهام خواهد بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مناظره ران جانسون و ماندلا بارنز در رقابت های سنا ویسکانسین

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، سیل تبلیغات تلویزیونی توسط آقای جانسون، شاید …