اما رادوکانو با شکست دادن ویک مایر به یک هشتم نهایی مسابقات آزاد کره رسید اما رادوکانو

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اما رادوکانو پس از شکست 6-3 و 7-5 مقابل یانینا ویک مایر از بلژیک در روز پنجشنبه به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد کره رسید. شماره 1 بریتانیا و نفر ششم مسابقات یک ساعت و 40 دقیقه در سئول طول کشید تا پس از خروج اخیر او در دور اول از US Open، رویدادی که سال گذشته او را به ستاره شدن سوق داد، به بازسازی خود ادامه دهد.

هفته گذشته اوپن اسلوونی تنها یک راند بیشتر به طول انجامید، اما در سئول او عزم لازم برای غلبه بر یک مبارزه از سوی ویک مایر را نشان داد، زیرا در ست دوم برتری 4-1 از بین رفت.

ویک مایر پس از تولد اولین فرزندش در سال 2021، به رتبه 460 سقوط کرده بود، اما او حریف خطرناکی بود که در این مسابقه قوی‌تر شد.

رادوکانو که در یک هشتم پایانی با مگدا لینت از لهستان روبرو می شود، در گیم سوم نتوانست بیشترین استفاده را از یک امتیاز بریک کند، اما در گیم پنجم مسلط شد و بدون از دست دادن یک امتیاز پیروز شد تا جایگاهی حیاتی در ست ابتدایی به دست آورد.

خونسردی قبلی او در سرویس بعدی او را رها کرد و او در لحظه حیاتی برای واگذاری برتری دو برابر خطا کرد.

اما ویک مایر یک بار دیگر روی سرویس او تکان خورد و رادوکانو کنترل کامل گیم نهم را در دست گرفت و ست را از طریق ترکیبی از شوت های دستوری و خطا از حریف خود گرفت.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • با جستجوی «The Guardian»، برنامه Guardian را از اپ استور iOS در آیفون یا فروشگاه Google Play در تلفن‌های اندرویدی دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه زرد در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (آیکون چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

برای حفظ برتری رادوکانو در ست دوم با یک بازی 11 دقیقه ای شروع شد و در یک لحظه او 3-0 جلو افتاد.

یک فروپاشی دنبال شد و 3-0 به 4-3 تبدیل شد و علیرغم یک پاس بک هند عالی که در حال اجرا بود، رادوکانو تحت فشار شدید قرار گرفت.

هر امتیاز به میدان نبرد تبدیل شده بود، اما نقطه مسابقه رسید و زمانی که ویک مایر یک شوت بلند ارسال کرد، رادوکانو به یک هشتم نهایی راه یافت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ظاهراً زنی از عاشقانش پرسید که چرا شریک سابقش قبل از پیدا شدن جسد در هیزم شکن نمرده است، دادگاه رسیدگی می کند | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک هفته قبل از اینکه …