پسری به ظن قتل در خارج از مدرسه در هادرسفیلد بازداشت شد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک پسر 16 ساله به ظن قتل پس از کشته شدن یک پسر 15 ساله در خارج از مدرسه ای در هادرسفیلد دستگیر شد.

پلیس یورکشایر غربی گفت که این پسر درست بعد از ساعت 5 صبح در آدرسی در شهر دستگیر شد. او همچنان در بازداشت به سر می برد زیرا تحقیقات قتل ادامه دارد.

قربانی پس از اصابت چاقو در نزدیکی ورودی مدرسه تراست شمالی هادرزفیلد در ساعت 2:45 بعد از ظهر چهارشنبه در بیمارستان جان باخت.

مدرسه گفت که از این حادثه “کاملاً ویران شده است”. مدیر مدرسه، اندرو فل، در بیانیه ای گفت که مدرسه “یک دانش آموز فوق العاده از جامعه مدرسه ما را از دست داده است”.

پلیس گفت که پسر در محل تحت درمان قرار گرفت و برای جراحی اورژانسی به بیمارستان عمومی لیدز منتقل شد. مدت کوتاهی بعد اعلام شد که او مرده است.

فل در بیانیه ای گفت: با اندوه فراوان باید به شما بگویم که در پی حادثه ای در جاده وودهاوس هیل دیروز، یکی از دانش آموزان ما به طرز غم انگیزی جان خود را از دست داد.

این دانش آموز پس از این حادثه با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما با وجود شجاعانه ترین تلاش ها، کادر پزشکی نتوانست جان آنها را نجات دهد.

این خبر واقعاً تکان دهنده برای دانش آموزان ما، فرزندان شما و کارکنان ما است. ما برای هر جامعه ای که احساس کند می تواند از آن بهره مند شود، پشتیبانی تخصصی ارائه خواهیم کرد.»

در این بیانیه آمده است که مدرسه تا ساعت 10:30 صبح روز پنجشنبه باز نمی شود و این فقط برای دانش آموزانی است که نیاز به حمایت دارند.

یک حلقه پلیس که مسیر پیاده رو را مسدود کرده است در محل قرار دارد و گل ها در محل حادثه رها شده اند.

فل گفت: «پلیس یورکشایر غربی تحقیقات فوری را آغاز کرده است، بنابراین اظهار نظر بیشتر در این زمان نامناسب است.

من از همه می خواهم که در مورد علل یا عاملان احتمالی گمانه زنی نکنند و به پلیس اجازه دهند تا تحقیقات خود را انجام دهد. بیانیه ای منتشر شده است.

عمیق ترین همدردی ما با خانواده و دوستان دانش آموز است که باید مانند ما کاملاً ویران شده باشند. آنها یکی از عزیزان خود را از دست داده اند و ما یک دانش آموز فوق العاده از جامعه مدرسه خود را از دست داده ایم.

DS Marc Bowes، افسر ارشد تحقیق گفت که پلیس تعدادی شاهد را شناسایی کرده است.

او گفت: «تحقیقات ما هنوز در مراحل اولیه است و تحقیقات گسترده‌ای را برای مشخص کردن شرایط کامل پیرامون این حادثه که منجر به از دست دادن زندگی کاملاً بی‌معنای یک جوان شده است، انجام خواهیم داد.»

“ما می دانیم که یک حادثه با این ماهیت باعث شوک و نگرانی قابل درک در جامعه می شود، و ما در کنار همکاران خود در منطقه کرکلیز همکاری نزدیکی داریم، که حضور خود را در منطقه افزایش می دهند تا مردم را مطمئن کنند و آنها را با پیشرفت تحقیقات ما به روز نگه دارند. .

ما قبلاً تعدادی از شاهدان خود حادثه را شناسایی کرده‌ایم، اما همچنان می‌خواهیم از هر کسی که اطلاعاتی دارد که بتواند به تحقیقات کمک کند، بشنویم.»

از هر کسی که اطلاعاتی در اختیار دارد خواسته می‌شود با شماره 101 یا به‌صورت آنلاین در www.westyorkshire.police.uk/101livechat، به نقل از مرجع جرم 13220521713 با پلیس تماس بگیرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیوید اسکوایرز در … جک لزلی از پلیموث آرگیل – یک پیشگام واقعی فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، کاریکاتوریست ما در فوروارد، که پس …