رئیس حمل و نقل لندن تنها پس از دو سال کار استعفا داد | TfL

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رئیس حمل و نقل لندن، اندی بایفورد، پس از کمی بیش از دو سال در این سمت استعفا داد.

خروج او از سمت 355000 پوندی در سال به عنوان کمیسر در صبح روز سه شنبه اعلام شد، چند روز پس از آن که TfL موفق شد آنچه را بایفورد بزرگترین چالش تاریخ خود می نامید – تدارکات در اطراف مراسم خاکسپاری ملکه – مدیریت کند.

TfL گفت بایفورد در حال ترک است تا به ایالات متحده بازگردد، جایی که قبلا حمل و نقل نیویورک را اداره می کرد. اندی لرد، مدیر عامل فعلی TfL، از 25 اکتبر به طور موقت کمیسر خواهد شد.

این تصمیم هفته‌ها پس از آن اتخاذ می‌شود که TfL تسویه بودجه طولانی‌مدت را از دولت مرکزی برای کمک به مدیریت از دست دادن درآمد ناشی از کاهش سفر پس از همه‌گیری تضمین کرده بود.

این بدان معنا بود که بایفورد تا حد زیادی به دو هدف خود اعلام شده خود یعنی باز کردن خط الیزابت در مرکز لندن به مهلت و بودجه ای که به ارث برده بود، پس از اینکه Crossrail سال ها با تاخیر مواجه شده بود، و بازگرداندن TfL به وضعیت پایدار پس از همه گیری دست یافته بود. .

با این حال، این نقش مملو از مشکلات سیاسی بوده است، به طوری که TfL در آتش متقابل بین دولت محافظه کار و شهردار لندن، صادق خان، به عنوان شهردار لندن، به دلیل کمک مالی، گرفتار شده است، و در روابط صنعتی با مشکلاتی که اتحادیه ها با کاهش اجباری مبارزه می کردند. پول دولت مرکزی به میزان قابل توجهی کمتر از آن چیزی بود که TfL به آن نیاز داشت و بایفورد مدت‌هاست در مورد آینده «نزول مدیریت‌شده» هشدار داده است.

این دومین بار در سه سال گذشته است که بایفورد پس از کناره گیری از سمت رئیس سازمان حمل و نقل نیویورک در سال 2020، از یک نقش اصلی کناره گیری می کند.

جزئیات بیشتر به زودی…

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

انتظار می رود الماس صورتی در حراج هنگ کنگ بیش از 20 میلیون پوند به فروش برسد | هنگ کنگ

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، انتظار می‌رود دومین الماس بزرگ و …