کریکت شهرستان: ساری و یورکشایر، همپشایر و کنت – زنده | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

امتیازات روی درها

بخش یک

چلمسفورد: لنکاوی 131 و 73 بیت اسکس 107 و 59 در 38 ران

بریستول: Gloucestershire 255 v Warwickshire 274 and 58-5

کاسه رز: همپشایر 57 و 105-4 در مقابل کنت 165 و 269. همپشایر برای بردن به 273 بازی نیاز دارد

تاونتون: سامرست 389 در مقابل نورثانتز 184-6

بیضی: Surrey 333 v Yorkshire 179 and 89-2

بخش دو

ریورساید: دورهام 459-7 دسامبر – ساسکس 162 و 6-3

باغ سوفیا: گلامورگان 550-5 دربی شایر 135-5

جاده گریس: Leicestershire 273-9 – Middlesex 297

راه جدید: Worcestershire 390 v Nottinghamshire 128 and 129-6

جمع بندی چهارشنبه

هت تریک جورج بالدرسون لنکاوی پیروزی و 19 امتیاز از مسابقه‌ای که با سرعت سه‌گانه و با پا پایین انجام شد، در بیش از چهار جلسه در چلمزفورد بسته شد و قفل شد. لنکاوی که روز را از ساعت 25 برای شش شروع کرده بود، با دمپایی به 73 رسید. اسکس یک 98 به ظاهر قابل دریافت در همان زمان که آنها باید صرفه جویی می کردند. اما اسکس از 24 بدون باخت به 59 رسید، و 10 ویکت برای 35 ران از دست داد، به عنوان پنج ویکت بالدرسون برای 14 و چهار ویکت ویل ویلیامز با 24 وثیقه در اینجا و تمرین گرفتن را در آنجا فراهم کردند. شین اسناتر، که علیرغم گرفتن 6 بر 10 در اینینگ دوم لنکاوی، در تیم بازنده به پایان رسید، تسلی بخش کانتی را داشت. اسکس به حال خود رها شد تا زخم های خود را لیس بزند و به زمین نگاهی سخت و طولانی نشان دهد.

ساری بعد از ساخت با جام قهرمانی در فاصله لمسی بخوابید یورکشایر پیگیری در بیضی فقط تام کوهلر-کادمور و جاناتان تاترسال می‌توانستند در مورد حمله حیرت‌انگیز ساری که – برای اولین بار در این فصل – از دنیل ورال، تام لاوز، جیمی اورتون و کمر روچ تشکیل شده بود، کارهای زیادی انجام دهند. در ادامه، فینلی بین خرخر کرد و جورج هیل با جهش اضافی از اورتون درست قبل از کنده ها انجام شد و یورکشایر را در یک سوراخ بزرگ رها کرد.

اگر ساری برنده شود، همپشایر باید ضرب و شتم کنت برای بردن مسابقه عنوان به دور نهایی – اما بعد از یک روز پر هرج و مرج دیگر در رز باول بعید به نظر می رسد. جک لینینگ کنت را در مسابقه با صدم دوم خود در این فصل حفظ کرد زیرا زمین مسطح شد. با شروع غروب، فلیکس ارگان، شب‌نگار کیت بارکر و نیک گابینز به ایان هالند در غرفه پیوستند، و جو ودرلی را که در 54 سالگی شکست نخورده بود، رها کردند و به دنبال 273 دوش دیگر کوهستانی برای پیروزی بود.

گلاسترشایرتام پرایس برش خورد وارویک شایربالاترین رتبه را به عنوان آنها به 58 برای پنج در نبرد stragglers Division One در New Road کاهش دادند، در حالی که کریگ اورتون چهار نفر برای 25 را ترک کرد. نورث همپتون شایر در Taunton.

در بخش دو، گلامورگان کاپیتان دیوید لوید به 313 رسید که بالاترین امتیاز درجه یک توسط یک ولزی است. ناتینگهام شایر خود را در موقعیت ناآشنا از پیروی از مقابل قرار دادند ورسسترشر.

مقدمه

صبح آفتابی بخیر! امروز روز ساری، مسابقات قهرمانی ساری است – مگر اینکه. مگر اینکه یورکشایر بتواند تجمع کند و تام کوهلر-کادمور به سامرست ثابت کند که چه جایزه ای برده اند. مگر اینکه، جیمز وینس در بازی The Rose Bowl بتواند مراحل زندگی خود را بازی کند و همپشایر را به 273 مورد دیگر که برای شکست دادن کنت نیاز دارند، برساند – همانطور که تقریباً در بازی ماقبل آخر سال گذشته مقابل لنکاوی انجام داد.

صندلی خود را بالا بکشید و به ما بپیوندید، بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آلمان نسبت به افزایش موارد COVID-19 در پاییز هشدار داد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، برلین — وزیر بهداشت آلمان روز …