رهبران GP می گویند طرح NHS ترز کافی “تفاوت ملموسی ایجاد نخواهد کرد” – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

صبح بخیر. مجلس عوام امروز دوباره به درستی تشکیل جلسه خواهد داد و ترز کافی، وزیر بهداشت جدید و معاون نخست وزیر، بیانیه ای در مورد برنامه هایی برای بهبود NHS ارائه خواهد کرد. لیز تراس گفته است که در آغاز نخست‌وزیری خود، می‌خواهد روی سه اولویت تمرکز کند: سلامت، کاهش مالیات و انرژی. در طول مسابقه رهبری محافظه‌کاران، تراس درباره دو موضوع دوم بسیار صحبت کرد، اما تقریباً چیزی در مورد تفکر خود در مورد سیاست سلامت نگفت. کمپین او تقریباً 50 بیانیه مطبوعاتی ارسال کرد، اما تنها یکی از آنها به NHS اشاره کرد و تنها سه مورد به سلامت اشاره کردند.

برخی از جنبه‌های این اطلاعیه یک شبه توضیح داده شده است، و Coffey “انتظار خود را بیان می‌کند که هر کسی که به آن نیاز دارد باید در طی دو هفته در مطب GP قرار ملاقات بگیرد”. خوانندگان قدیمی‌تر ممکن است به یاد داشته باشند که حدود 20 سال پیش، دولت کارگر هدفی در نظر گرفته است که همه بتوانند در عرض دو روز، نه دو هفته به پزشک عمومی مراجعه کنند – اگرچه این امر منجر به این شد که پزشکان عمومی از رزرو قرار ملاقات بیش از دو روز قبل خودداری کنند، و بعداً این اتفاق افتاد. توسط محافظه‌کاران حذف شد.

همکار من دنیس کمبل پیش نمایشی از اطلاعیه را در اینجا دارد.

تاکنون رهبران پزشکان تحت تأثیر قرار نگرفته‌اند – در درجه اول به این دلیل که می‌گویند کافی به مشکل اصلی که کمبود پرسنل برای حجم کاری است که با آن مواجه هستند، رسیدگی نمی‌کند.

پروفسور مارتین مارشال، رئیس کالج سلطنتی پزشکان عمومی، گفت:

پرداختن به یک سرویس مشکل ساز با انتظارات بیشتر، بدون برنامه ریزی برای نحوه ارائه آنها، تنها به افزایش حجم کار و فشار نیروی کار شدید پزشکان و تیم های ما کمک می کند، در حالی که تاثیر کمتری بر مراقبت های دریافتی از بیماران خواهد داشت.

و دکتر فرح جمیل، رئیس انجمن پزشکی بریتانیاکمیته GP انگلیس در بیانیه ای گفت:

هدف پزشکان عمومی که اکنون در عرض دو هفته قرار ملاقات ارائه می کنند، صرفاً افزوده دیگری به فرهنگ تیک است که رویکرد دولت را در هنگام ارائه خدمات در محل برجسته می کند.

پزشکان عمومی باید آزاد شوند تا مراقبت هایی را ارائه دهند که می دانیم بیماران به شدت به آن نیاز دارند – این بدان معنی است که ما به یک استراتژی واقعی برای رسیدگی به بحران نیروی کار نیاز داریم. پزشکان عمومی و کارکنان کافی برای ارائه مراقبتی که بیماران ما به آن نیاز دارند و شایسته آن هستند وجود ندارد.

داده های نیروی کار پزشک عمومی امروز نشان می دهد که بین آگوست 2021 تا آگوست 2022، ما معادل 314 پزشک تمام وقت را از دست داده ایم. ما اکنون معادل 1850 پزشک تمام وقت با صلاحیت کامل کمتر از سال 2015 داریم، با 16 درصد بیشتر بیماران در هر پزشک. ما پزشکان عمومی بیشتری را از دست می‌دهیم که بتوانیم استخدام کنیم و این به همراه فشارهای هزینه‌های زندگی، شروع به پایان دادن به تمرین‌های پزشک عمومی می‌کند که ما آنها را می‌شناسیم…

اگر وزیر بهداشت جدید قبل از این اعلامیه با ما ملاقات می‌کرد، می‌توانستیم یک استراتژی کارآمد برای رسیدگی به بحرانی که پیش روی ما برای این زمستان و بعد از آن رخ می‌دهد، پیشنهاد کنیم – در عوض، ما در واقع تغییرات جزئی داریم که هیچ تفاوت محسوسی برای بیمارانی که در تلاش برای دسترسی هستند ایجاد نمی‌کند. مراقبت.

کافی امروز صبح مصاحبه کرده است. من به زودی آنچه او گفته است را خلاصه خواهم کرد.

در اینجا دستور کار این روز است.

9 صبح: مؤسسه مطالعات مالی در مورد آنچه در “بودجه اضطراری” کواسی کوارتنگ انتظار می رود فردا یک جلسه توجیهی برگزار می کند.

9.30 صبح: داده های سرشماری ایرلند شمالی، از جمله ارقام مربوط به وابستگی مذهبی، منتشر شده است.

بعد از ساعت 10 صبح: ترز کافی، وزیر بهداشت جدید، در مورد برنامه هایی برای بهبود دسترسی بیماران به NHS، بیانیه ای را به نمایندگان مجلس ارائه می دهد.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

ساعت 12 شب: بانک مرکزی انگلیس تصمیم خود در مورد تغییر نرخ بهره را اعلام کرد.

ساعت 14:15: CBI، بنیاد رزولوشن و بنیاد جوزف راونتری شواهدی را در مورد هزینه زندگی به کمیته خزانه داری عوام ارائه می دهند.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سوالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سوال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نسل بعدی 2022: 20 نفر از بهترین استعدادهای باشگاه های لیگ برتر | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اعتبار عکس: آرسنال اف سی/گتی ایماژ; …