JD Sports در بحبوحه افزایش تورم و تهدیدات اعتصاب نسبت به چشم انداز “احتیاط” کرد | مد ورزشی JD

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

JD Sports هشدار داده است که در مورد تجارت در ماه‌های آینده “احتیاط” می‌کند، زیرا تورم فزاینده و اعتصابات کارگران تهدیدی برای کاهش هزینه‌های مصرف‌کنندگان و مختل کردن زنجیره تامین آن است.

این خرده فروش ورزشی گفت که اگرچه فروش در شش هفته گذشته 8 درصد بیشتر از سال قبل بوده است، اما آگاه است که افزایش قیمت ها به دلیل افزایش هزینه های انرژی می تواند بر درآمد آن تأثیر بگذارد زیرا خریداران هزینه های خود را کاهش می دهند.

این گروه همچنین گفت که برای جبران هزینه های خود، از جمله با بهبود بهره وری انرژی در تمام سایت های خود، «اقدامات ضروری» را انجام می دهد.

JD Sports گفت: «با توجه به نااطمینانی گسترده اقتصاد کلان، فشارهای تورمی و احتمال اختلال بیشتر در زنجیره تامین با اقدامات صنعتی که ریسک مستمر در بسیاری از بازارها است، اجتناب ناپذیر است که ما در مورد معاملات تا پایان نیمه دوم احتیاط کنیم.» .

با این حال، این شرکت اعلام کرد که همچنان انتظار دارد سود کل سال قبل از مالیات، قبل از هزینه های استثنایی، مطابق با رکورد عملکرد سالانه ای باشد که در ژانویه گزارش کرد.

این خرده فروش کاهش 19 درصدی سود قبل از مالیات را به 298 میلیون پوند برای شش ماه منتهی به جولای گزارش کرد که بخشی از آن به دلیل حمایت دولت ایالات متحده به عنوان بخشی از بسته محرک کووید این کشور در سال گذشته بود که باعث افزایش درآمد قابل مقایسه شد.

اندرو هیگینسون، رئیس آن، از رشد 5 درصدی خرده فروشی جهانی در این دوره استقبال کرد و گفت که این رقم در میان کمبود عرضه و شرایط اقتصادی چالش برانگیز دلگرم کننده است.

او گفت: با توجه به اینکه امسال انتظار می‌رود از الگوی معاملاتی عادی‌تر پیروی کند، این نتیجه در بالاترین حد انتظارات ما برای نیمه اول قرار دارد که نشان‌دهنده انعطاف‌پذیری مداوم پیشنهاد جهانی ما و قدرت مشارکت مصرف‌کننده ما است.

او افزود که اگرچه این یک “دوره گذار” برای هیئت مدیره بود، “این اطمینان بخش است که این امر بر عملکرد مالی گروه که همچنان نتایج قوی ارائه می دهد تأثیری نداشته است.”

اظهارات او به استعفای رئیس سابق پیتر کاوگیل در ماه می اشاره دارد. این مرد 69 ساله پس از آن که تنظیم کننده رقابت، JD را بیش از 4 میلیون پوند جریمه کرد، به دلیل برگزاری جلسات مخفیانه با رئیس هدف تصاحب FootAsylum، از جمله جلسه ای که در یک ویدیو در پارکینگ ماشین در نزدیکی Bury در منچستر بزرگ ضبط شده بود، کنار رفت.

JD روز چهارشنبه تایید کرد که قراردادی را برای پرداخت “خداحافظی طلایی” به کاوگیل به مبلغ 5.5 میلیون پوند در طول سه سال، علاوه بر حقوق یک سال به ارزش بیش از 906000 پوند و پاداش احتمالی به ارزش 450،000 پوند به عنوان بخشی از معامله ای برای جلوگیری از راه اندازی یک خرده فروش رقیب.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ردیاب آب و هوا: طوفان نورو در جنوب شرق آسیا ویران می کند | آب و هوای شدید

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، طوفان ایان در سرفصل اخبار …