بیش از 3 میلیون نفر در شمال انگلیس “به دلیل حمل و نقل ضعیف با محرومیت اجتماعی روبرو هستند” | شمال انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تحقیقات نشان داده است که بیش از 3 میلیون نفر در شمال انگلیس در معرض خطر محرومیت اجتماعی به دلیل خدمات حمل و نقل ضعیف هستند.

بر اساس گزارش آژانس دولتی حمل و نقل برای شمال (TfN) یک پنجم مردمی که در شمال انگلیس زندگی می کنند به دلیل تحرک و اتصال ضعیف از شرکت در فرصت ها و جوامع اطراف خود جلوگیری می کنند.

TfN، در ارتباط با Social Research Associates و Temple، با بیش از 3000 نفر از مردم و کارشناسان از سراسر شمال صحبت کرد تا تأثیرات سیستم حمل و نقل بر زندگی روزمره را درک کند.

مصاحبه شوندگان در مورد نیاز به رساندن تاکسی به محل کار – که گاهی به اندازه درآمد آنها هزینه دارد – به دلیل خدمات غیرقابل اعتماد حمل و نقل عمومی صحبت کردند. مجبورند به دلیل خدمات نامنظم یک ساعت بافر برای سفرهای روزمره به خود اختصاص دهند. و از دست دادن قرارهای مهم پزشکی در صورت عدم ارائه خدمات، در نتیجه آنها برای درمان به پشت صف فرستاده شدند.

یکی از شرکت کنندگان در شهرستان دورهام گفت: “اخیراً چندین بار از من خواسته شد تا مادر 80 ساله ام را از ایستگاه اتوبوس نجات دهم که سرویس بدون هشدار یا پیشنهاد کمک لغو شد.”

یکی دیگر، مستقر در گیتسهد، می‌گوید: «فقط یک اتوبوس در ساعت وجود دارد و آن اتوبوس نمی‌آید. بچه‌ها سرد و گرسنه بودند و ما نمی‌دانستیم قرار است چه اتفاقی بیفتد.»

یکی از دانش‌آموزان مدرسه نورثامبرلند به محققان گفت: «دو یا سه اتوبوس طول می‌کشد تا به مدرسه برسند و زمان زیادی طول می‌کشد. همچنین به این معنی است که من نمی توانم برای فعالیت های بعد از مدرسه ادامه دهم و همچنین انتخاب خود را برای سطح A کاهش دادم.

لرد پاتریک مک‌لوفلین، رئیس TfN، گفت: «بیش از یک نفر از هر پنج نفر در شمال به دلیل محدودیت‌های گزینه‌های حمل‌ونقل در جامعه خود در معرض محرومیت قرار دارند. این میلیون‌ها نفر هستند که بسیاری از آنها افرادی با نیازهای خاص هستند که برای رسیدن به محل کار، رفتن به قرارهای پزشکی یا فقط دیدن دوستان و خانواده به وسایل نقلیه عمومی متکی هستند. این موضوع منطقه را عقب نگه می دارد و اگر می خواهیم به پتانسیل کامل خود دست پیدا کنیم باید به آن رسیدگی شود.

این گزارش میزان تعهدی را نشان می دهد که ما باید ببینیم که آیا دستور کار تراز کردن به نتیجه می رسد یا خیر. ما باید شاهد سرمایه گذاری قابل توجهی در حمل و نقل عمومی محلی در سراسر شمال انگلستان باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که افرادی که واقعاً به یک سیستم حمل و نقل فعال نیاز دارند، آن را دریافت خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

خطر پایان دادن به ریاست جمهوری Cop26 در بریتانیا بر سر سیاست آب و هوای Truss | پلیس 27

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، در بحبوحه اختلافات کابینه در …