جان فارنهام پس از بهبودی پس از جراحی سرطان دهان به مرکز توانبخشی نقل مکان کرد | موسیقی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جان فارنهام خواننده استرالیایی پس از 12 ساعت عمل جراحی سرطان دهان که او را برای بیش از یک هفته در بخش مراقبت های ویژه قرار داد، به یک مرکز توانبخشی در ملبورن منتقل شد.

در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه منتشر شد، خانواده فارنهام گفتند: «کارها در مسیر درستی پیش می‌روند و ما از این بابت بسیار سپاسگزاریم».

گزارش شده است که این مرد 73 ساله در ماه اوت در بیمارستانی در ملبورن بخشی از فک خود را برداشته و به دنبال آن جراحی ترمیمی انجام شد.

در آن زمان خانواده گفتند: «هنوز راه طولانی برای بهبودی و شفا در پیش روی ماست، اما می‌دانیم که جان برای این کار آماده است.»

بیانیه روز پنجشنبه به تفصیل توضیح داد که خواننده «چند هفته پیش» از ICU و به بخش عمومی منتقل شده بود. این به خودی خود پیشرفت فوق العاده ای بود.»

او این هفته به مرکز توانبخشی منتقل شد.

“خانواده ما از همه تیم های برجسته متخصصان پزشکی ویکتوریا که به خوبی از جان مراقبت کرده اند بسیار سپاسگزار است. این نتایج اعتباری برای فداکاری، مهارت ها و شفقت شماست.»

خانواده همچنین از طرفداران او تشکر کردند و آنها را به وب سایت ادای احترام راهنمایی کردند.

محاصره شدن با این عشق و حمایت، برای همه ما معنا و مفهومی جهانی دارد. متشکرم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دیوید بکویث، کسی که دادگاه عالی را در مورد رو به دست گرفت، در ۷۹ سالگی درگذشت

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، مقاله او در مورد حکم برجسته حقوق …