ویرجینیا توماس موافقت خود را برای مصاحبه با پانل 6 ژانویه House | جلسات دادرسی 6 ژانویه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ویرجینیا توماس، فعال محافظه‌کار، همسر کلارنس توماس، قاضی دادگاه عالی، موافقت کرده است که در یک مصاحبه داوطلبانه با هیئتی که در مورد شورش 6 ژانویه تحقیق می‌کند، شرکت کند.

مارک پائولتا، وکیل دادگستری، گفت که توماس “میل است به سوالات کمیته پاسخ دهد تا هرگونه تصور غلط در مورد کار خود در رابطه با انتخابات 2020 را پاک کند”.

این کمیته به دنبال مصاحبه با توماس در تلاش برای دانستن بیشتر در مورد نقش او در تلاش برای کمک به دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا برای براندازی شکست خود در انتخابات است. او به عنوان بخشی از این تلاش با قانونگذاران در آریزونا و ویسکانسین تماس گرفت.

این هیئت روز چهارشنبه اعلام کرد که برای یک جلسه استماع در 28 سپتامبر، احتمالا آخرین جلسه از یک سری جلسات استماع که تابستان امسال آغاز شد، تشکیل خواهد شد. این اعلامیه در حالی منتشر می شود که کمیته در حال آماده شدن برای پایان دادن به کار خود قبل از پایان سال و در حال نوشتن گزارش نهایی است که یافته های خود را در مورد شورش کنگره ایالات متحده ارائه می دهد.

اعضای کمیته قول داده بودند که جلسات استماع بیشتری در ماه سپتامبر به پایان رسانده باشند.

لیز چنی، نایب رئیس جمهوری خواه، گفت که کمیته “شواهد بسیار بیشتری برای به اشتراک گذاشتن با مردم آمریکا و جمع آوری اطلاعات بیشتری دارد”.

مشخص نیست که آیا جلسه استماع یک نمای کلی از آنچه که هیئت آموخته است ارائه می دهد یا بر روی اطلاعات و شواهد جدید، مانند مصاحبه با توماس، متمرکز می شود. این کمیته در پایان ژوئیه و تا اوت چندین مصاحبه با وزرای کابینه ترامپ انجام داد که برخی از آنها در مورد استناد به روند قانون اساسی در اصلاحیه 25 برای برکناری ترامپ از قدرت پس از شورش صحبت کرده بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …