سناتور جو مانچین از لایحه ای رونمایی کرد که به پروژه های سوخت فسیلی سرعت می بخشد | جو منچین

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

جو مانچین، سناتور آمریکایی روز چهارشنبه لایحه مجوز انرژی را برای سرعت بخشیدن به پروژه های سوخت فسیلی و انتقال انرژی برای انرژی های تجدیدپذیر منتشر کرد.

انتظار می رود این لایحه به اقدامی برای تأمین مالی موقت دولت که کنگره باید قبل از اول اکتبر تصویب کند، پیوست شود. کارکنان مانچین به خبرنگاران گفتند که سناتور معتقد است 60 رای لازم برای تصویب آن را دارد.

این قانون، دولت فدرال را ملزم می کند تا مجوزهایی را برای خط لوله 6.6 میلیارد دلاری دره کوهستانی Equitrans Midstream Corp صادر کند تا گاز طبیعی بین ویرجینیای غربی، ایالت مانچین، و ویرجینیا را انتقال دهد.

جو بایدن باید 25 پروژه انرژی با اهمیت استراتژیک ملی را برای بررسی سریع فدرال تعیین کند. این لایحه همچنین یک هدف دو ساله برای بررسی های زیست محیطی در پروژه های انرژی که باید توسط بیش از یک آژانس فدرال تکمیل شود، تعیین می کند.

قانون‌گذاران مترقی و گروه‌های زیست‌محیطی نگران این هستند که این لایحه پروژه‌های سوخت‌های فسیلی را سرعت می‌بخشد و در عین حال قوانین زیست‌محیطی ایالات متحده را تضعیف می‌کند.

یکی از کارکنان مانچین در تماسی به خبرنگاران گفت، در حالی که این لایحه فرآیندهای ایجاد شده توسط قانون سیاست ملی محیط زیست را که مستلزم بررسی پروژه های بزرگ است، سرعت می بخشد، “این قانون اساسنامه را اصلاح نمی کند”.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

با کنترل سنا در بازی، اینها مسابقاتی هستند که باید تماشا کنید

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، با 50-50 رای سنا برای هر حزب، …