هیچکس نباید بیش از دو هفته صبر کند تا پزشک عمومی را ببیند، کافی است بگوید | پزشکان عمومی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وزیر بهداشت جدید خواستار این است که هیچ بیماری نباید بیش از دو هفته منتظر بماند تا به پزشک عمومی مراجعه کند، اقدامی که قبلا مورد انتقاد پزشکان خانواده قرار گرفته است.

ترز کافی در روز پنجشنبه یک “انتظار” جدید ارائه خواهد کرد که هرکسی که به دنبال یک قرار ملاقات با پزشک عمومی است باید در عرض 14 روز یک قرار ملاقات داشته باشد، در حالی که طرحی اساسی برای مقابله با بحران رو به رشد NHS ارائه می دهد.

او به نمایندگان مجلس می‌گوید، تلاش برای تسریع دسترسی بیماران به مراقبت‌های پزشک عمومی در انگلیس باید به این معنا باشد که بیماران بیشتری با نگرانی‌های پزشکی فوری در روزی که به دنبال مشاوره هستند ویزیت می‌شوند.

اما کالج سلطنتی پزشکان عمومی (RCGP) کافی را – که معاون نخست‌وزیر نیز هست – متهم کرد که جراحی‌های پزشک عمومی را که از قبل تحت فشار قرار گرفته بودند را با اهداف جدیدی که مراقبت را بهبود نمی‌بخشند، متهم می‌کند.

پروفسور مارتین مارشال، رئیس کالج، گفت که از هر هشت بیمار، هفت نفر – 85٪ – در عرض دو هفته باید به پزشک خانواده مراجعه کنند. وی افزود: علاوه بر این، 44 درصد در همان روزی که به دنبال کمک پزشکی بودند، مراجعه کردند.

“برداشتن یک سرویس مشکل ساز با توقعات بیشتر، بدون برنامه ریزی برای نحوه ارائه آنها، تنها به افزایش حجم کار و فشار نیروی کار شدید پزشکان و تیم های ما کمک می کند، در حالی که تاثیر کمتری بر مراقبت های دریافتی از بیماران خواهد داشت.” مارشال گفت.

با این حال، آبان نیوز می‌داند که Coffey نمی‌تواند پزشکان عمومی را مجبور کند زمان انتظار را در دو هفته محدود کنند. این امر مستلزم مذاکره مجدد توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی در مورد قرارداد GP است که هر سال با انجمن پزشکی بریتانیا موافقت می کند.

کافی در اولین حضور مهم خود از زمان انتخاب شدن به عنوان وزیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی در دولت لیز تراس در 6 سپتامبر، هنگام رونمایی از آنچه “برنامه ما برای بیماران” می نامد، جزئیات بیشتری از جاه طلبی خود را ارائه خواهد کرد.

او همچنین از یک مطب عمومی بازدید خواهد کرد و در جلسه صبحگاهی دولت در رسانه ها برنامه خود را به اطلاع عموم خواهد رساند، که هدف آن کاهش نارضایتی فزاینده عمومی از مشکلی است که بسیاری از بیماران هنگام تلاش برای مراجعه سریع به پزشک خانواده تجربه می کنند.

Coffey همچنین از طرح هایی برای موارد زیر رونمایی خواهد کرد:

آزاد کردن 3 میلیون قرار ملاقات پزشک عمومی در سال توسط داروسازان، فیزیوتراپیست ها و سایر متخصصان بهداشت، که بسیاری از آنها در جراحی ها کار می کنند و بیماران بیشتری را می بینند.

سیستم‌های تلفنی مبتنی بر ابر بهتر را برای اقداماتی که به تماس‌گیرندگان کمک می‌کند تا سریع‌تر از آن عبور کنند، تأمین مالی کنید.

تعداد افراد مبتلا به بیماری‌های جزئی را که به داروسازان خیابانی مراجعه می‌کنند، افزایش دهید.

همه جراحی‌های عمومی را مجبور کنید که داده‌های قرار ملاقات را منتشر کنند – حرکتی که RCGP هشدار داد می‌تواند منجر به یک «جدول لیگ» خام از عملکرد شود.

وس استریتینگ، وزیر بهداشت در سایه، به کافیی یادآوری کرد که آخرین دولت کارگری به بیماران این حق را داده بود که ظرف 48 ساعت به پزشک عمومی مراجعه کنند – «تا زمانی که محافظه‌کاران آن را لغو کنند».

او افزود: «محافظه‌کاران قول می‌دهند مشکلاتی را که بیماران برای گرفتن وقت پزشک عمومی با آن‌ها مواجه می‌شوند حل کنند، مانند آتش‌افشانی است که قول می‌دهند آتش را خاموش کنند.»

استریتینگ همچنین گفت که طرح آتی محافظه‌کاران برای رفع کمبود پزشکان، پرستاران و کارکنان مراقبتی که باعث افزایش حجم کار و نارضایتی نیروی کار می‌شود، کار چندانی نخواهد کرد.

او گفت که کارکنان NHS برای “یک طرح نیروی کار معتبر” فریاد می زنند. آنها می دانند که یک شبه تحویل داده نمی شود. اما در حال حاضر، ما هیچ نشانه‌ای از این تفکر بلندمدت نمی‌بینیم.»

بکی بیرد، یکی از همکاران ارشد اندیشکده سلامت کینگز فاند، هشدار داد که حداکثر انتظار دو هفته ای به نظر می رسد “راه حلی سریع” برای مشکلات عمیقی است که بر عملکرد عمومی، به ویژه کاهش تعداد پزشکان تمام وقت تأثیر می گذارد.

“دسترسی به پزشکان عمومی یک مشکل برای بیماران است، اما اهداف راه حل نیستند. داشتن یک هدف برای دسترسی به خودی خود باعث افزایش پزشک عمومی یا ظرفیت بیشتر در سیستم نمی شود، چیزی که واقعاً به آن نیاز دارد. فقط یک طرح بلندمدت نیروی کار GP این کار را انجام می دهد.»

هلن باکینگهام، مدیر استراتژی در Nuffield Trust، می‌گوید: «تعهد به تضمین قرار ملاقات در عرض دو هفته ممکن است سیاست خوبی باشد، اما خطر اعمال یک راه‌حل یک‌اندازه برای همه را برای تصویر بسیار پیچیده‌تری دارد. دولت باید از زمان بندی های مدیریت خرد برای قرار ملاقات ها عقب نشینی کند و به جای آن بر نتایجی که می خواهند در مراقبت های اولیه ببینند تمرکز کند.

منابع می گویند که Coffey همچنین ممکن است برنامه هایی را برای کاهش یا حتی لغو وظیفه واحدهای A&E بیمارستان برای درمان و پذیرش، ترخیص یا انتقال بیماران در عرض چهار ساعت اعلام کند. اما یکی از مقامات ارشد NHS هشدار داد که در صورت رها کردن شناخته‌شده‌ترین هدف عملکرد خدمات بهداشتی، که بیمارستان‌ها سال‌ها قادر به برآورده کردن آن نیستند، جرقه‌ای ایجاد می‌کند.

کنفدراسیون NHS، که نماینده ارائه دهندگان مراقبت های NHS در انگلستان است، از Coffey خواست تا بودجه مراقبت های اجتماعی را افزایش دهد. این کمک می‌کند تا بسیاری از 13000 بیمار «ترخیص با تأخیر» از بیمارستان – که از نظر پزشکی برای مرخصی مناسب هستند اما نمی‌توانند مراقبت‌های اجتماعی دریافت کنند – و کمک می‌کند تا از خدماتی که در زمستان امسال با «یک اورژانس بهداشتی» روبه‌رو می‌شوند، جلوگیری شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

گروه های مصرف کننده می گویند که معامله کارگر با صادرکنندگان گاز قیمت های بالایی را به همراه خواهد داشت | انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، گروه‌های مصرف‌کننده انرژی توافق دولت …