جک گریلیش: من یک بچه معمولی هستم. من می دانم که در واقع چقدر حرفه ای هستم’ | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

منبه راحتی می توان فهمید که چرا جک گریلیش خود را یک بچه معمولی می خواند. وینگر منچسترسیتی می‌داند که توجهات زیادی را به خود جلب می‌کند، برخی از آن‌ها خوب، برخی بد، اما در حالی که او این هفته با رسانه‌ها در پارک سنت جورج برگزار می‌کرد، هیچ نشانه‌ای از منیت وجود نداشت.

گریلیش در حالی که به این فکر می‌کند که آیا در سال‌های اخیر مجبور به ایجاد پوست ضخیم شده است، می‌گوید: «مردم حرف‌های زیادی برای گفتن دارند، چه در رسانه‌های اجتماعی، چه کارشناسان و چیزهای مشابه.

“این بزرگترین ورزش در جهان است و همه می خواهند در مورد آن صحبت کنند، بنابراین شما فقط باید با جریان حرکت کنید.”

با جریان حرکت کنید: این چیزی است که مردم از گریلیش می خواهند وقتی او وارد زمین می شود. تعداد کمی از بازیکنان به این اندازه سرگرم کننده هستند و مطمئناً فشار زیادی روی گرت ساوتگیت وجود خواهد داشت تا کاپیتان سابق استون ویلا را به بخش کلیدی حمله انگلیس در جام جهانی تبدیل کند.

علیرغم همه هیاهوی اطراف گریلیش، افرادی وجود دارند که آماده این سوال هستند که آیا او شایستگی جایگاهی در کنار را دارد یا خیر. این یک دوره حیاتی برای مهاجم 27 ساله است. او یک روح آزاد در ویلا بود، اما از بیرون این حس وجود دارد که از زمانی که سال گذشته با مبلغ 100 میلیون پوند به سیتی پیوست، مقداری از لذت بازی او از بین رفته است.

گریلیش می گوید: «در ویلا آزادتر بودم. در سیتی ساختار بیشتری وجود دارد. بدیهی است که قرار بود کمی بازی من را تغییر دهد.”

گریلیش به سرعت تاکید می کند که رابطه خوبی با پپ گواردیولا دارد و می گوید که هرگز کسی را ندیده است که بهتر از سرمربی سیتی از فوتبال درک کند. با این حال او می داند که جای پیشرفت وجود دارد. اولین سال او در سیتی آسان نبود، اگرچه او آن را به عنوان قهرمان لیگ به پایان رساند، و با زدن اولین گل خود در این فصل در پیروزی 3-0 شنبه گذشته مقابل وولوز، خیالش راحت شد.

آیا پایان فاصله نزدیک از ارسال کوین دی بروین نقطه عطفی خواهد بود؟ گریلیش مشتاق است در یک سوم پایانی بیشتر تولید کند. او فصل گذشته با 6 گل و 4 پاس گل قانع نشد و در روز جمعه در میلان در لیگ ملت ها انگلیس به یک نمایش قوی نیاز دارد.

گریلیش پس از شنیدن این که گریم سونس این هفته با او در رادیو صحبت می کند، خنده دار به نظر می رسید. او می گوید: «نمی دانم مشکل او با من چیست. او همیشه درباره من چیزهایی می گوید. سعی میکنم نخوانمش وقتی او در اسکای اسپورت است و گاهی در همه جا در زمین تمرین حضور دارد، سخت است.

او بازیکن بزرگی بود و بردهای زیادی کسب کرد، اما من نمی دانم چه اتفاقی برای من افتاده است. من توانایی خودم را می دانم. می‌دانم که او چیزهایی درباره من می‌گفت که توپ را سریع‌تر حرکت نمی‌دهم، اما وقتی برای مربی‌ای مثل پپ گواردیولا بازی می‌کنم و او به من می‌گوید تا جایی که می‌توانم توپ را نگه دارم و توپ‌ها را در اختیار داشته باشم تا توپ را به همه جا ببرم، این همان چیزی است که من سعی خواهم کرد و انجام خواهم داد.

جک گریلیش (سمت چپ) با هم تیمی خود در انگلیس، بن چیلول، در طول یک جلسه باشگاه.
جک گریلیش (سمت چپ) با هم تیمی خود در انگلیس، بن چیلول، در طول یک جلسه باشگاه. عکس: Eddie Keogh/FA/Getty Images

من به شدت از خودم انتقاد می کنم. می دانم که بازی هایی وجود داشت، به خصوص در نیمه دوم فصل گذشته که در بهترین حالتم نبودم. من آماده برگشتم، یک پیش فصل قوی داشتم و متأسفانه در بازی دوم مصدوم شدم. اما من فقط سعی می کنم آن تناسب اندام را به دست بیاورم زیرا می دانم که هنوز 100٪ نشده ام. اما من همیشه افرادی را پشت سر خود خواهم داشت.»

ذهن به سمت پوشش گریلیش که از تعطیلات تابستان امسال لذت می برد، بازمی گردد. عکس هایی از او در حال نوشیدن الکل ظاهر شد که به ناچار باعث شد مردم حرفه ای بودن او را زیر سوال ببرند. او می گوید: «من فقط یک بچه معمولی هستم. من احساس می‌کنم همان کاری را انجام می‌دهم که بسیاری از فوتبالیست‌های دیگر انجام می‌دهند، اما گاهی اوقات وقتی در تعطیلات در ایبیزا یا وگاس هستم، توجه بیشتری به من جلب می‌شود.

«بعد از آن داشتم عکس هایی از کارم می گذاشتم. نمی‌دانم خیلی‌ها در این مورد صحبت کردند یا نه. من سعی کردم تا جایی که ممکن است به تناسب اندام برگردم و احساس کردم. من چند بار دیده ام که مدیر این را در مورد من گفته است. من می دانم که در واقع چقدر حرفه ای هستم.»

با قلمرو می آید. گریلیش قبول کرد انگلیس قبل از این بازی مقابل ایتالیا و آلمان تحت فشار است. آنها با دو امتیاز از چهار بازی اول خود در انتهای گروه خود در لیگ ملت ها قرار دارند، اگرچه گریلیش اصرار دارد که انتقاد ساوتگیت پس از شکست 4-0 انگلیس مقابل مجارستان در ژوئن بیش از حد بود.

گریلیش می‌گوید: «بسیار خشن است، به خصوص همانطور که در جام جهانی و یورو دیدید که تیم و سرمربی چقدر خوب عمل کردند. اما گاهی اوقات وقتی انگلیسی هستید، این چیزی است که به دست می آورید. من سهم خود را داشته ام.»

گریلیش این ایده که ساوت گیت بیش از حد منفی است را رد می کند. او با پیشنهادات مبنی بر محتاط بودن سرمربی نسبت به بازیکنان مستعد مخالف است. مانند ساوت‌گیت، گریلیش در حال یادگیری است که با منتقدان کنار بیاید. او به افراد مهم گوش می دهد، اما ترول های شبکه های اجتماعی را نادیده می گیرد.

او می‌گوید: «وقتی با منچسترسیتی قرارداد امضا کردم، می‌دانستم که همه چیز خنده‌دار نخواهد بود، مگر اینکه به روش ارلینگ هالند شروع کنم. این تنها راهی است که من عصا نگیرم. قرار نیست اینجا بنشینم و بگویم “هیچ چیز روی من تاثیر نمی گذارد” زیرا گاهی اوقات این اتفاق می افتد. من باید یاد می گرفتم که با آن کنار بیایم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

نسل بعدی 2022: 20 نفر از بهترین استعدادهای باشگاه های لیگ برتر | انبار مهمات

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اعتبار عکس: آرسنال اف سی/گتی ایماژ; …