لیز تراس می گوید که اعضای اعتصابی اتحادیه باید «به کار خود بازگردند». لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لیز تراس به کارگران اعتصابی گفته است که «به کار خود بازگردند» زیرا او بر تعهد خود مبنی بر اتخاذ تدابیری برای محدود کردن اقدامات صنعتی ظرف چند هفته پس از به قدرت رسیدن دوچندان شده است.

نخست وزیر پیشنهاد کرد که موج برنامه ریزی شده اعتصابات کارگران از رانندگان قطار گرفته تا وکلای دادگستری، خطر عقب نگه داشتن کشور در سخت ترین شرایط اقتصادی یک نسل را به همراه دارد.

رویکرد ستیزه جویانه به این موضوع در بحبوحه بحران هزینه های زندگی که منجر به افزایش مطالبات حقوقی شده است، اتحادیه های کارگری را که قبلاً اقدامات قانونی علیه مقررات جدید اعتصاب شکن را آغاز کرده اند، دشمنی بیشتری خواهد داشت.

تنش‌ها روز سه‌شنبه زمانی که کارگران راه‌آهن اعلام کردند قصد دارند در آستانه کنفرانس حزب محافظه‌کار ماه آینده در بیرمنگام اعتصاب کنند، بیشتر شد و بریتانیا در پاییز امسال با موجی از اقدامات صنعتی هماهنگ از سوی دیگر بخش‌ها مواجه شد.

از تراس که در اولین سفر خارجی خود به عنوان نخست وزیر در ایالات متحده حضور داشت، از او پرسیده شد که آیا او همچنان متعهد است اقداماتی را برای محدود کردن اقدامات صنعتی ظرف 30 روز پس از به قدرت رسیدن، پس از اینکه این طرح توسط دوره عزاداری ملکه از مسیر خارج شد، اتخاذ کند.

او قبل از اینکه اعتراف کند که مهلت ممکن است تا پایان نوامبر به عقب کشیده شود، گفت: «ما متعهد هستیم که در اسرع وقت قوانینی را برای حداقل سطح خدمات در راه آهن وارد کنیم.

نخست وزیر افزود: پیام من این است: می خواهم این کشور موفق باشد. و این بدان معناست که مردم می توانند سر کار بروند. افرادی که می توانند به تجارت خود ادامه دهند، افرادی که می توانند پروژه ها را به جلو ببرند.

بنابراین من کارگران راه آهن را تشویق می کنم که به سر کار خود بازگردند. شکی نیست که ما به عنوان یک کشور با دوران سختی روبرو هستیم. من می‌خواهم رویکرد سازنده‌ای با اتحادیه‌ها داشته باشم، اما به آنها می‌گویم که به کار خود بازگردند.»

صدراعظم، کواسی کوارتنگ، و وزیر بازرگانی، جیکوب ریس-موگ، نیز بارها قول داده اند که برای تضعیف قدرت اتحادیه ها اقدام کنند.

یازده اتحادیه کارگری، به رهبری کنگره اتحادیه کارگری (TUC)، به دنبال مجوز برای بازنگری قضایی قوانین جدیدی هستند که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد از کارگران آژانس‌ها برای شکستن اعتصاب‌ها استفاده کنند – قانونی که آنها استدلال می‌کنند حمله «روز روشن» به حق تصرف صنعتی است. عمل.

تراس انکار کرد که قصد دارد قوانین اتحادیه اروپا را که از حقوق کارگران محافظت می کند، پاره کند، مانند محدودیت ساعات کاری در هفته و حداقل تعداد روزهای تعطیل، زیرا دولت او تلاش می کند بریتانیا را رقابتی تر کند و رشد را تقویت کند.

او به خبرنگاران گفت: «آنچه ما درباره آن صحبت می کنیم، داشتن مقررات مناسب برای بریتانیا است. «این در مورد حذف حقوق کارگران و روزهای تعطیل نیست. اما تعدادی از مقررات اتحادیه اروپا وجود دارد که برای بریتانیا کارساز نیست و ما باید کارها را متفاوت انجام دهیم.

وی افزود: «در سال 2016، مردم به خروج از اتحادیه اروپا رأی دادند. اکنون سال 2022 است. آنچه که من متعهد شده ام این است که تا پایان سال 2023، تمام آن قوانین اتحادیه اروپا از کتاب قانون خارج خواهد شد و ما قوانین خود را خواهیم داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

آمازون Kindle Scribe را در کنار مجموعه ای از محصولات خانه هوشمند راه اندازی کرد | آمازون

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، آمازون از Kindle Scribe رونمایی کرده …