اخبار استرالیا زنده: ملکه در سراسر کشور به یاد می آورد. ادی بتز خواستار بررسی بیشتر نژادپرستی AFL است | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

سیمون بیرمنگام با رادیو ABC RN Breakfast صحبت کرده است. وزیر امور خارجه در سایه می گوید استرالیا باید کمک هایی را که می تواند ارائه دهد:

من فکر می کنم استرالیا باید هر کمکی را که در حد معقول می توانیم ارائه دهد. دولت مشاوره نیروی دفاعی استرالیا و دیگر مقامات استرالیایی را در مورد محدودیت ها از نظر تأمین دارایی های نظامی، سخت افزار یا تجهیزات خاص دریافت می کند. و بنابراین، دولت باید از طریق این مسائل در مورد اینکه دارایی های خاصی که ما می توانیم ارائه کنیم، و محدودیت هایی که برای آنها وجود دارد، کار کند.

دولت باید تمام تلاش خود را انجام دهد و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهد.

رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلنسکی همین الان در مجمع عمومی سازمان ملل متحد (از طریق لینک ویدیویی) درخواست حمایت بیشتر کرد.

درود بر همه مردم در سراسر جهان که برای صلح و وحدت بین ملل مختلف و برابر ارزش قائل هستند. برای همه شما آرزو می کنم لطفا من از شما تشکر می کنم که ما در مبارزه خود برای بازگرداندن صلح و تضمین صلح برای هر ملتی که قربانی تجاوز مسلحانه شده است متحد هستیم.

اوکراین متعهد شده است. جنایتی در مرزهای دولتی ما، علیه جان مردم ما، جنایت علیه کرامت زنان و مردان ما انجام شد.

این جنایت علیه ارزش هایی صورت گرفت که من و شما را به یک جامعه سازمان ملل تبدیل می کند.

اوکراین خواستار مجازات برای تلاش برای سرقت قلمرو ما است.

وونگ در مجمع عمومی سازمان ملل با همتای اوکراینی خود دیدار می کند

پنی وانگ در سازمان ملل است و با همتای اوکراینی خود دیدار کرده است. دیمیترو کوبلا.

دیروز وونگ در یک کنفرانس مطبوعاتی از او در مورد آن جلسه سوال شد:

من ملاقات بسیار خوبی با وزیر کوله با داشتم. من مجدداً همبستگی مردم استرالیا را با مردم اوکراین به او اعلام کردم. من مجدداً تحسین خود را به خاطر شجاعت و فداکاری آنها در برابر تهاجم غیرقانونی و نفرت انگیز آقای پوتین و سربازان روسیه به او ابراز کردم.

بدیهی است که ما همیشه می‌توانیم کارهای بیشتری انجام دهیم و دولت به دنبال راه‌هایی است که بتوانیم از مردم اوکراین حمایت کنیم. من به این نکته اشاره می کنم که ما قبلاً هم در کمک های بشردوستانه و هم در کمک های نظامی سهم بسیار مهمی داشته ایم.

صبح بخیر

این روز عزاداری ملی، آخرین روز رسمی در مورد مرگ ملکه است، قبل از اینکه پارلمان فردا (برای تسلیت) از سر گرفته شود و زندگی به همان ترتیب ادامه یابد.

مراسم سراسری از ساعت 11 صبح در تالار بزرگ مجلس برگزار می شود. ما آن را برای شما پوشش خواهیم داد. اما اگر به دنبال این هستید که ببینید امروز چه چیزی باز است، مصطفی رچوانی قبلا تحت پوشش قرار داده اید:

در همین حال، اسطوره AFL ادی بتس پس از افشاگری های هاثورن، خواستار بررسی خارجی گسترده لیگ در مورد نحوه رفتار با بازیکنان First Nations شده است.

بتز که از نژادپرستی که در زندگی روزمره خود و همچنین در حین بازی تجربه کرده صحبت کرده است، به فاکس فوتی گفت: “این اتفاق ممکن است در هر باشگاهی رخ دهد.”

ABC یک در یک

ما به عنوان مردم بومی، در بسیاری از سیستم ها با این مسائل روبرو هستیم. در سیستم آموزشی، سیستم قضایی، سیستم مسکن، و همیشه به چیزی که من بسیار تبلیغ می‌کردم برمی‌گردد و آن آموزش است.»

ما همچنان به دنبال همه اخبار روز خواهیم بود – با توجه به اینکه تعطیلات رسمی است، ممکن است اوضاع کمی کندتر از حد معمول باشد. اگر در ویکتوریا هستید، شروع یک تعطیلات آخر هفته چهار روزه است (و فکر می‌کنم چند نفر گستاخ در سایر نقاط کشور به آنها ملحق خواهند شد) بنابراین هیچ‌کس قرار نیست اعلامیه‌های بزرگی را منتشر کند.

با این وجود، ما شما را به‌روز نگه می‌داریم، بنابراین اگر در محل کار هستید یا فقط در حال بررسی است، تحت پوشش قرار می‌گیرید.

آماده؟

بیایید وارد آن شویم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

Gerrymandering مزیتی را که ممکن است انتظارش را داشته باشید به جمهوری‌خواهان نمی‌دهد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ، بله، حزب جمهوری خواه دارای یک مزیت …