پایگاه داده حفاظت از کودکان ویکتوریا صدها آدرس کودک را از دست داده است، یافته های بررسی | سیاست ویکتوریا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس گزارش حسابرس کل ایالت، آدرس صدها کودک و جوان آسیب پذیر در پایگاه داده حمایت از کودکان دولت ویکتوریا گم شده است.

این گزارش که روز چهارشنبه در پارلمان ارائه شد، نشان می‌دهد که سیستم فناوری اطلاعات مورد استفاده توسط وزارت خانواده، انصاف و مسکن (DFFH) “ناقص، نادرست و ناسازگار” است و “به‌سرعت جدیدترین و کامل‌ترین اطلاعات را در مورد کودکان آسیب‌پذیر ویکتوریایی ارائه نمی‌کند. “.

در این بیانیه آمده است: «همچنین به طور مداوم دنباله ای از اطلاعات قابل بازرسی برای تأیید اینکه تصمیمات DFFH همیشه به نفع کودک است ارائه نمی دهد.

ممیزی نشان داد که حدود 462 کودک نشانی اصلی ثبت نشده در پرونده ندارند، در حالی که آدرس های 288 کودک دارای “خطاهای کدپستی” و 171 کودک به عنوان ساکن در “آدرس نامعلوم” ذکر شده است.

حدود 200 کودک دارای چندین تاریخ تولد در پایگاه داده بودند، از جمله یکی که شش تاریخ تولد متفاوت داشت، در حالی که پرونده کودک دیگری نشان می داد که آنها به مدت 10 سال در سال اول مدرسه ثبت نام کرده بودند.

همچنین شکاف‌های متعددی در پرونده اطلاعات سلامتی کودکان، از جمله سوابق واکسیناسیون آنها یا داشتن معلولیت، نیازهای پزشکی پیچیده یا طرح NDIS وجود داشت که آنها را در معرض خطر عدم دریافت مراقبت‌های مورد نیاز قرار می‌داد.

در 155 مورد، پرونده ها به دنبال رسیدگی های دادگاه مربوط به رفاه کودک به روز نشدند.

گزارش حسابرس کل می‌گوید که حجم بالای پرونده و تقاضای فزاینده برای خدمات حمایت از کودکان در ویکتوریا، توانایی کارکنان حفاظت از کودکان را برای به‌روزرسانی به موقع پرونده‌ها محدود می‌کند.

مسائل مربوط به سیستم فناوری اطلاعات این وزارتخانه از اوایل سال 2009، زمانی که بازرس نگرانی‌های خود را در مورد توانایی آن برای برآوردن نیازهای سیستم حمایت از کودکان مطرح کرد، و همین اواخر در هفته گذشته، زمانی که متوجه شد دولت یکی از ضعیف‌ترین سیستم‌های کشور را دارد، مطرح شده است. بزرگسالانی را که با کودکان کار می کنند، نمایش دهید.

تحقیقات اخیر با گزارش هایی آغاز شد که یک کارگر سابق جوانان، الکساندر جونز، از ورود خود به پایگاه داده دولتی برای دسترسی به اطلاعات خصوصی در مورد کودکان آسیب پذیر ایالت استفاده کرد. جونز سال گذشته به دلیل تجاوز جنسی به یک پسر 13 ساله که با نام مستعار زک شناخته می‌شد و در پایگاه داده ذکر شده بود، محکوم شد.

گزارش حسابرس کل حاکی از آن است که حداقل 63 نفر از کارکنانی که حساب آنها باید به دلیل عدم فعالیت غیرفعال می شد، همچنان قادر به ورود به سیستم بودند.

متیو باخ، سخنگوی مخالف حمایت از کودکان، که زندگی خود را قبل از فرزندخواندگی در مراکز نگهداری آغاز کرد، گفت که این گزارش ثابت می‌کند که دولت «توپ حمایت از کودکان را رها کرده است».

این غیرقابل توجیه است که چنین اطلاعات اولیه مانند آدرس خانه در سیستم گم شده باشد. اگر به معنای واقعی کلمه نمی دانید کجا زندگی می کنند، چگونه باید به بچه ها کمک کنید؟ او گفت.

“به دلیل این شکست ها، بسیاری از کودکان در معرض خطر عدم دسترسی به خدمات بهداشتی مورد نیاز خود هستند، یا با افرادی در تماس هستند که دستورات دادگاه ایجاب می کند که نباید آنها را ببینند. پیامدها بسیار جدی هستند.»

گزارش حسابرس کل سه توصیه برای بهبود کیفیت داده های حفاظت از کودکان ارائه کرد که همه آنها توسط DFFH پذیرفته شده است.

دولت همچنین یک بسته 26.7 میلیون دلاری برای افزایش تعداد کارکنان پشتیبانی پرونده و ارتقای سیستم‌های فناوری اطلاعات بلافاصله پس از ارائه گزارش اعلام کرد. این شامل 13 میلیون دلار برای استخدام 70 کارمند دیگر برای کمک به کاهش حجم کاری متخصصان حفاظت از کودکان و 11 میلیون دلار برای “ارتقای فوری سیستم های IT” بود.

تقریباً 2 میلیون دلار صرف “برنامه ریزی برای جایگزینی کل پلت فرم فناوری اطلاعات خدمات کودک و خانواده خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که بهترین عملکرد را منعکس می کند”.

گزارش حسابرس کل دیگری که روز چهارشنبه نیز منتشر شد، نشان می‌دهد که کارکنان حفاظت از کودکان علیرغم تلاش‌های این بخش برای بهبود حمایت، «کمترین منابع، تحت نظارت و تحت فشار هستند».

این گزارش ها از جمله 52 گزارشی بود که روز چهارشنبه در پارلمان ارائه شد – آخرین جلسه پارلمان قبل از انتخابات ویکتوریا در نوامبر.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مداخلات اولیه از دست رفته است زیرا نیوساوت ولز با کمبود مشاور مدرسه مبارزه می کند | نیو ساوت ولز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، کمبود شدید مشاوران مدرسه به …