“به اندازه کافی خوب نیست”: چهار شرکت حکم خود را در مورد طرح انرژی می دهند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بكاربران نسبت به يك آرماگدون انرژي هشدار داده‌اند، با كساني كه به دنبال امضاي قراردادهاي جديد گاز و برق در پاييز امسال هستند، قيمت‌هايي را تا 10 برابر نرخ عادي اعلام كردند. بسیاری در حال حاضر درهای خود را بسته اند، در حالی که برخی دیگر هشدار داده اند که بدون کمک دولت نمی توانند ادامه دهند.

روز چهارشنبه، جاکوب ریس موگ، وزیر تجارت جدید، با راه حل خود پیش قدم شد: دولت قیمت عمده فروشی گاز و برق را برای مشاغل، خیریه ها و سازمان های بخش عمومی محدود می کند. قیمت برق نصف قیمتی خواهد بود که کسب و کارها انتظار داشتند در زمستان امسال بپردازند، اما همچنان دو برابر هزینه اکتبر گذشته خواهد بود.

این سقف فقط برای قراردادهایی اعمال می شود که پس از 1 آوریل 2022 منعقد شده اند و فقط تا 31 مارس ادامه خواهد داشت.

چهار شرکت حکم خود را می دهند.

DS Smith، یک شرکت بسته بندی FTSE 100

DS Smith به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی بریتانیا، زمان و پول زیادی را صرف محافظت از خرید انرژی خود می‌کند و از خود در برابر تغییرات قیمت‌های بزرگ محافظت می‌کند. اما این شرکت که یکی از بزرگترین تامین کنندگان جعبه های مقوایی به آمازون و سایر شرکت های تحویل است، از مقادیر زیادی انرژی برای خمیر و خشک کردن مقوای بازیافتی استفاده می کند. بر اساس گزارش سالانه آن در ماه جولای، قیمت انرژی یک ریسک کلیدی است.

مایلز رابرتز، مدیر اجرایی گروه DS Smith، گفت که بخش تولید بریتانیا به یک “استراتژی انرژی منسجم”، علاوه بر حمایت های خوشایند برای چند ماه آینده، نیاز دارد.

او گفت: «این مثبت است که ببینیم دولت در حال اقدام و درک بزرگی چالش انرژی در بریتانیا است، اما این یک رویکرد کوتاه مدت است. ما برای درازمدت به اطمینان نیاز داریم، زیرا به احتمال زیاد این وضعیتی نیست که پس از شش ماه از بین برود.»

مایلز رابرتز، مدیر عامل گروه DS Smith، می گوید که بریتانیا به یک راه حل طولانی مدت برای بحران انرژی نیاز دارد.
مایلز رابرتز، مدیر عامل گروه DS Smith، می گوید که بریتانیا به یک راه حل طولانی مدت برای بحران انرژی نیاز دارد. عکس: DS Smith/PA

به گفته برنبرگ، یک بانک سرمایه گذاری، هزینه های انرژی بین 20 تا 35 درصد هزینه های ورودی برای تولیدکنندگان کاغذ بسته به درجه کاغذ است. تصور می‌شود که DS Smith به خوبی پوشش داده شده است، اما این شرکت می‌خواهد شفاف‌سازی طولانی‌مدت در مورد اینکه آیا صنایع انرژی بر تولید کاغذ، سیمان، فولاد و شیشه بیش از شش ماه حمایت خواهند شد یا خیر.

رابرتز گفت: «این فرصتی است نه تنها برای حل چالش‌های امنیت و قیمت، بلکه برای رسیدگی به بهره‌وری اقتصادی با تأخیر با تفکر استراتژیک در مورد سیاست انرژی صنعتی».

این بحران همچنین به سیستم انرژی با کربن صفر می افزاید، وی گفت: با توجه به امنیت عرضه و قیمت مناسب، هرگز مورد بهتری برای انرژی های تجدیدپذیر وجود نداشته است.

پارکرز آرمز، مسافرخانه ای در روستایی لنکاوی

استوسی مدی، حامی سرآشپز پارکرز اسلحه برنده جایزه، در نزدیکی کلیترو در روستایی لنکاوی، گفت که پشتیبانی ارائه شده “به اندازه کافی خوب نیست”. او گفت که حتی افزایش محدود صورت‌حساب‌ها، بسیاری از مشاغل مهمان‌نوازی را در خطر سقوط قرار می‌دهد و به کاهش هزینه‌های مصرف‌کننده در بحبوحه بحران هزینه زندگی و تورم مواد اولیه اشاره کرد.

او گفت: “اگر صورتحساب شما 10000 پوند بود و می توانست 60000 پوند باشد اما اکنون 30000 پوند است، این باعث کاهش آن نمی شود.”

«شما احتمالاً درآمد بسیار کمتری نسبت به قبل دارید و مجبور هستید برای محصول بسیار بیشتری بپردازید [due to food price inflation]. از نظر ریاضی کار نمی کند. لازم نیست شما یک اقتصاددان باشید، این فقط عقل سلیم است.

او گفت که بازنگری برنامه ریزی شده دولت در مورد اینکه کدام بخش ها باید از حمایت مستمر برخوردار شوند باید شامل مهمان نوازی نیز باشد و باید جلو بیاید.

او گفت: «مهمان‌نوازی یک کارفرمای بزرگ، یک مالیات‌دهنده بزرگ است. “این یکی از چیزهایی است که باعث می شود اقتصاد بریتانیا کار کند.”

شرکت Parkers Arms دارای یک قرارداد انرژی با مدت زمان معین است که تا سال 2023 تمام نمی شود، اما مادی گفت که کسب و کار پس از آن با مشکل مواجه خواهد شد، مگر اینکه شرایط بهبود یابد یا حمایت بیشتری ارائه شود.

“اگر قیمت ها هنوز در آن نقطه بالا باشد، من باید درهای خود را ببندم، مگر اینکه تجارت به حالت عادی بازگردد و هزینه محصولات کاهش یابد.”

Cube Precision Engineering، سازنده در Rowley Regis

نیل کلیفتون، مدیر عامل مهندسی دقیق مکعب، گفت: «به ویژه در هفته گذشته، من شب‌ها از خواب بیدار می‌شدم و فکر می‌کردم که چه کار کنیم؟» اولین واکنش او به کمک دولت برای قبوض انرژی کسب و کار، تسکین بود.

این شرکت در Rowley Regis، نزدیک بیرمنگام، ابزارهایی برای مهر زنی قطعات فلزی مورد استفاده در خودروهای ساخته شده توسط جگوار لندرور و نیسان و همچنین هواپیماهای A220 و A320 ایرباس می‌سازد.

قبوض برق Cube قرار بود از 12000 پوند در آگوست 2021 به 44000 پوند در ماه در زمستان امسال افزایش یابد – هزینه اضافی جدی برای شرکتی که انتظار دارد سال آینده 5 میلیون پوند بپردازد. او گفت که این حمایت این هزینه ها را “قابل مدیریت” می کند، اما هنوز یک علامت سوال بزرگ در مورد آنچه در مدت شش ماه اتفاق می افتد باقی می گذارد.

او گفت: “اگر این سقف شش ماهه در آن نقطه برداشته شود، ممکن است از جیب ما خارج شویم.” زمان طولانی برای محصولات به این معنی است که همچنان ممکن است با افزایش قیمت‌ها برای سفارش‌هایی که در زمستان دریافت می‌کند آسیب ببیند.

در ایمیل روزانه Business Today ثبت نام کنید یا Guardian Business را در توییتر در @BusinessDesk دنبال کنید

شرکت هایی مانند او به دنبال امضای قراردادهای انرژی برای مدت شش ماه سقف هستند، اما هنوز مشخص نیست که آیا این قراردادها از سوی تامین کنندگان انرژی در دسترس خواهد بود یا خیر. قراردادهای طولانی‌تر می‌توانند نرخ‌های بالاتر را در تابستان، زمانی که تقاضا کمتر است، به همراه داشته باشند.

او گفت: “اگر یک سال ثبت نام کنیم، ممکن است از کاهش قیمت ها استفاده نکنیم.”

Il Portico، یک رستوران پیتزا در لندن

جیمز کیوارینی، که رستوران پیتزای خانوادگی Il Portico را در جنوب کنزینگتون لندن اداره می کند، گفت که تصور او این بود که حمایت دولت “کافی نخواهد بود”.

«یخچال‌ها، فریزرها، چیلرهای شیشه‌ای، همه این چیزها هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز کار می‌کنند. تمام وسایل گرمایشی و گاز شما برای مدت زمان زیادی روشن است، اما در زمان ناهار و شام پنجره کوتاهی دارید تا تمام این پول را پس بگیرید.

جیمز کیوارینی، مالک ایل پورتیکو.
جیمز چیوارینی، مالک Il Portico، می گوید که دولت باید اهمیت بخش مهمان نوازی را برای رونق اقتصادی در نظر بگیرد. عکس: ANL/REX/Shutterstock

و اگر قصابی با یک انبار بزرگ در تاتنهام ببیند که قبض انرژی آنها افزایش می یابد و تعرفه ثابتی ندارند، قیمت گوشت بره ممکن است یک شبه افزایش یابد.

وی گفت: دولت باید اهمیت بخش هتلداری را برای رونق اقتصادی در نظر بگیرد.

او گفت: «دولت باید به ما نگاه کند و فکر کند رستوران‌ها، بارها و میخانه‌ها خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهند و مردم را از ادعای مزایا باز می‌دارند. “اینها کسانی هستند که به کمک نیاز دارند.”

چیوارینی همچنین به مجموعه ای از فشارهای دیگر که تجارت رستوران با آن مواجه است اشاره کرد.

او گفت: “این یکی از چهار سوار آخرالزمان است که ما در تلاش برای نبرد با آنها هستیم.” “مثل هیدرا است، یک سر را می برید و سر دیگری به جای آن رشد می کند.

ما برگزیت داشتیم و افزایش هزینه‌های کارکنان، فکر می‌کردیم با آن مقابله کنیم، سپس همه‌گیری، سپس افزایش هزینه‌های غذا از جنگ در اوکراین، یکی پس از دیگری است و هیچ یک از مشکلات قبلی حل نشده است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …