تیم‌های آمریکایی می‌توانند در سوپرکاپ جدید با قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا روبرو شوند | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تیم‌های آمریکایی می‌توانند در یک سوپرکاپ اصلاح‌شده که توسط یوفا در نظر گرفته می‌شود، به مصاف برندگان لیگ قهرمانان اروپا بروند. به نظر می رسد که بحث های اساسی برای یک رویداد افتتاحیه فصل چهار تیمی به جای سوپرجام ادامه دارد.

این شامل برندگان لیگ قهرمانان و لیگ اروپا است، همانطور که در حال حاضر است، اما همچنین برندگان لیگ کنفرانس اروپا. ایالات متحده، که بازار رشد کلیدی برای فوتبال اروپا در نظر گرفته می شود، مقصد اصلی مورد بحث است و یکی از گزینه ها گنجاندن قهرمانان کشور میزبان – در این مورد، برندگان لیگ برتر فوتبال – به عنوان تیم چهارم است.

قرارداد جدید حقوق پخش انگلیسی زبان یوفا در ایالات متحده برای رقابت های باشگاهی مردان اروپایی نشان دهنده بهبود 150 درصدی قرارداد فعلی آن است و درآمد بیشتری از فروش حقوق اسپانیایی زبان به دست می آید.

مشخص است که در این مرحله صحبت های جدی در مورد برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان در خارج از اروپا انجام نشده است. اما ایده یک تورنمنت افتتاحیه برای جایگزینی سوپرکاپ از سال 2024 به عنوان ابزاری برای کسب درآمد بیشتر، نه فقط برای باشگاه‌های رقیب، بلکه برای کل فوتبال اروپا، با جذب مخاطبان جدید، با تاکید بر آوردن، مورد توجه قرار گرفته است. در خانواده های بیشتر و طرفداران زن.

منابع به PA گفته‌اند که همه گزینه‌ها برای رسیدن به این هدف در نظر گرفته می‌شوند، چه برگزاری مسابقات در یک جشنواره آخر هفته یا اجرای برنامه‌های پاپ قبل از بازی‌ها یا در نیمه‌وقت. آنها اشاره می کنند که سایر ورزش ها با موفقیت مسابقات را وارد بازارهای جدید کرده اند، مانند NFL که بازی های فصل عادی را در لندن انجام می دهد.

قرار است بحث‌های بیشتر در مجمع عمومی اتحادیه باشگاه‌های اروپا در استانبول در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار شود و این سازمان مشتاق پرورش روحیه نوآوری است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شرکت دارویی Mark Cuban Cost Plus اولین شریک برنامه بهداشتی را اعلام کرد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Capital Blue Cross و Mark Cuban …