nference پلتفرم داده های دنیای واقعی را راه اندازی کرد و مشارکت کلینیک مایو را گسترش داد

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت داده‌های EHR nference روز چهارشنبه پلتفرم تولید شواهد در دنیای واقعی خود را راه‌اندازی کرد و همکاری موجود خود را با کلینیک مایو گسترش داد.

این پلتفرم که nSights نام دارد، داده‌های بالینی بیماران شناسایی نشده را از مراکز پزشکی دانشگاهی، از جمله یادداشت‌های بالینی، نتایج رادیولوژی، آزمایش‌های آزمایشگاهی و الکتروکاردیوگرام جمع‌آوری می‌کند. این شرکت گفت که در نهایت داده های آسیب شناسی دیجیتال و ژنومیک را نیز اضافه خواهد کرد. nference پلتفرم را به عنوان راهی برای محققان به منظور توسعه درمان و تشخیص با استفاده از داده های جمع آوری شده از nSights معرفی می کند.

این شرکت همچنین در حال گسترش مشارکت استراتژیک 12 ساله خود با کلینیک مایو است و به مشتریان و شرکای nference دسترسی به داده های سلامت الکترونیکی شناسایی نشده پلتفرم مایو کلینیک را ارائه می دهد. آنها همچنین نسخه ای از پلتفرم nSights با برند Mayo Clinic به نام Mayo Clinic Platform_Discover خواهند ساخت.

مایک کونیگ، مدیر ارشد تجاری در nference، در بیانیه ای گفت: «پتانسیل داده های سلامت الکترونیکی در مراکز پزشکی قفل شده است و اغلب به دلیل پیچیدگی داده ها، حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی تحت تأثیر قرار نمی گیرد. “همکاری گسترده ما با پلتفرم کلینیک Mayo چارچوبی را برای استقرار nSights توسط nference فراهم می کند و مشتریان ما را قادر می سازد تا به داده های “سطح بیمار” شناسایی نشده دسترسی پیدا کنند تا تحقیقات و توسعه درمان های جدید را هدایت کنند. من مشتاقانه منتظر ادامه ساخت و تقویت ما هستم. همکاری با تیم کلینیک مایو در حالی که ما با هم برای بهبود مراقبت های بهداشتی از طریق بینش و دانش حاصل از داده ها کار می کنیم.”

روند بزرگتر

مدت کوتاهی پس از پایان nference a در اوایل سال 2020، مایو کلینیک، دور سری B 60 میلیون دلاری، استارتاپ را به عنوان اولین شریک پلتفرم تحلیل داده های بالینی خود اعلام کرد. Mayo Clinic Ventures به عنوان یک سرمایه‌گذار استراتژیک در این افزایش درآمد شرکت کرد و همچنین به دور 60 میلیون دلاری سری C Nference که در اواخر سال 2020 به پایان رسید، پیوست.

آنها نیز همکاری داشته اند تحقیقات واکسن کووید-19 و همکاری خود را به آسیب شناسی دیجیتال و تشخیص ریتم قلب گسترش دادند. سال گذشته، آن‌ها Anumana را با هدف استفاده از قابلیت‌های هوش مصنوعی nference و داده‌های پزشکی Mayo برای ساخت تشخیص‌های حسگر دیجیتال، با شروع تشخیص بیماری قلبی، تشکیل دادند.

آنومانا دریافت کرد بهار امسال FDA برای الگوریتم هوش مصنوعی مبتنی بر ECG با هدف تشخیص زودهنگام فشار خون ریوی معرفی شد. همچنین با غول داروسازی Novartis برای توسعه ابزارهای هوش مصنوعی برای تشخیص بیماری های قلبی عروقی همکاری می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

مردی به اتهام قاچاق سه مار در شلوارش در مرز آمریکا با 20 سال زندان | جنایت آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، مردی در شهر نیویورک به …