افسران را به دلیل به اشتراک گذاشتن پیام های توهین آمیز با وین کوزنز مجرم ملاقات کرد | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به یک افسر پلیس در حال خدمت و یک همکار سابقش اخطار داده شده است که پس از محکوم شدن به ارسال پیام‌های زن‌ستیزانه و نژادپرستانه توهین‌آمیز در یک گروه واتس‌اپ که شامل قاتل سارا اورارد نیز می‌شود، این احتمال وجود دارد که به زندان بروند.

پی سی جاناتون کوبان، 35 ساله، افسر پلیس متروپولیتن، و جوئل بوردرز، 45 ساله، در مورد ضرب و شتم و تجاوز جنسی به زنان، تجاوز به یک همکار و استفاده از سلاح های تیزر بر روی کودکان شوخی کرده بودند.

یکی دیگر از افسران پلیس در حال خدمت که در همان گروه بود، پی سی ویلیام نویل، روز چهارشنبه در دو مورد از همان جرمی که دیگران متهم شده بودند بی گناه شناخته شد – ارسال یک پیام توهین آمیز، ناشایست، ناپسند یا تهدید آمیز در یک شبکه ارتباطات الکترونیکی عمومی

سارا تورنوک، قاضی منطقه در حین ارائه قضاوت گفت: به نظر می‌رسد که متهمان به گروه واتس‌اپ که پیام‌ها در آن پست می‌شد، «به‌عنوان یک فضای امن، شامل تعداد کمی از افراد هم‌فکر، در نظر گرفته می‌شد که در آن آزادانه اشتراک‌گذاری می‌کردند. پیام های جنجالی و عمیقا توهین آمیز بدون ترس از مجازات.

او اشاره کرد که چگونه، در بازجویی متقابل، Borders حتی با این گزاره موافقت کرد که «در حریم خصوصی این گروه [they] می توانستند هر چه دوست داشتند بگویند.»

آن‌ها آنچه را که ادعا می‌کردند «شوخی» در مورد استفاده از سلاح‌های تیزر بر روی کودکان و افراد دارای معلولیت بود، عوض کردند و در نظراتی که در گروه «بطری و درپوش‌ها» در سال 2019 منتشر شد، هانسلو را به‌عنوان «شیتل سومالی» نامیدند.

در تبادل نظر در 5 آوریل همان سال، بوردرز نوشت: “من نمی توانم صبر کنم تا اسلحه سوار شوم تا بتوانم به صورت خرچنگ شلیک کنم!”

کوبان پاسخ داد: من هم همینطور. من می خواهم یک گربه و یک سگ را تیزر کنم تا ببینم کدامیک بهتر واکنش نشان می دهد. من فکر می کنم گربه بیشتر عصبانی می شود و سگ لعنت می کند. من می خواهم این نظریه را آزمایش کنم. در مورد بچه ها هم همینطور. زاپ زاپ شما لعنتی های کوچولو.»

بورز پاسخ داد و پیشنهاد کرد که «downys» – اصطلاحی که به گفته دادستانی به افراد مبتلا به سندرم داون اشاره دارد – به لیست اضافه شود.

قاضی گفت که “مزارف” است که Borders “نگرش توانمندی خود را با افزودن یک فرد معلول به فهرست نفرت انگیز قربانیان کابن نشان می دهد”.

وی افزود: صادقانه می توانم بگویم که فکر کردن به شوخی افسر پلیس در مورد استفاده از اسلحه گرم به این شکل برایم کسالت آور است.

محاکمه آنها گفته شد، نظرات دیگر شامل Cobban و Borders بود که به آنها اشاره می کرد که قربانیان آزار خانگی مشوق عذاب جسمی و روانی هستند که در معرض آنها قرار می گرفتند.

قربانیان DV آن را دوست دارند. کوبان در پیامی در ژوئن 2019 نوشت، به همین دلیل است که آنها اغلب قربانیان تکراری هستند.

ترنوک که گفت شکی ندارد که قربانیان آزار خانگی به شدت از این اظهارات توهین می‌شوند، در قضاوت خود افزود: «برای افسران پلیس، تبلیغ این کلیشه‌های منفی که نسبت به اعضای آسیب‌پذیر جامعه ما اعمال می‌شود، خنده‌دار است. تا حدودی مسئول عدم گزارش معروف جنایات جنسی در این کشور هستند، رک و پوست کنده، بیمار کننده است.»

کبان به سه جرم جداگانه ارسال پیام‌های توهین‌آمیز در یک شبکه ارتباطی عمومی مجرم شناخته شد، در حالی که بردرز طبق همان قانون به پنج جرم جداگانه مجرم شناخته شد.

Met بیانیه‌ای صادر کرد که در آن این نیرو گفت: «عمیقاً متأسف است» که چگونه افسران «عمومی را ناامید کرده‌اند» و رفتار آنها را «نفرت‌انگیز» توصیف کرده است.

فرمانده Jon Savell، از بخش پلیس Met که شامل استانداردهای حرفه ای است، گفت: ما مصمم هستیم که این سازمان را از شر کسانی که یکپارچگی آن را فاسد می کنند خلاص کنیم و تلاش های خود را برای انجام سریعتر این کار افزایش می دهیم. در نتیجه، ممکن است شاهد ظهور موارد بیشتری باشیم، زیرا در مقابله با رفتارهای تهاجمی سنگ تمام نمی گذاریم.»

یک پرونده شواهد توسط اداره مستقل تحقیقات پلیس (IOPC) به سرویس دادستانی سلطنتی (CPS) منتقل شده بود، که تحقیقات خود را در آوریل سال گذشته پس از ارجاع توسط Met آغاز کرد.

تحقیقات IOPC پرونده ای برای پاسخگویی به سه افسر به دلیل سوء رفتار فاحش و سه افسر دیگر پیدا کرده بود که مورد بازجویی جنایی قرار نگرفتند و از پاسبانی مت، نورفولک و پلیس هسته ای مدنی هستند.

IOPC گفت: اکنون که پرونده جنایی به نتیجه رسیده است، این امر به نیروها می رسد تا اقدامات انضباطی را پیش ببرند.

مدیر منطقه‌ای آن در لندن، سال نسیم، گفت که پیام‌های ارسال شده توسط افسران پلیس با توجه به حرفه‌ای که آنها نمایندگی می‌کنند، غیرقابل توجیه و به ویژه آزاردهنده است.

«رفتار با این ماهیت به طور جدی اعتماد عمومی به پلیس را تضعیف می کند. این بخشی از نقش ما و خود نیروهای پلیس است که اطمینان حاصل کنیم که ریشه‌یابی شده و مسئولین در قبال اقدامات خود پاسخگو خواهند بود.»

Cobban and Borders در 2 نوامبر در دادگاه دادرسی وست مینستر، جایی که مدارک در ماه ژوئیه شنیده شد، محکوم خواهند شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …