شاهزاده ویلیام می گوید که محیط “دلیل نزدیک به قلب ملکه” بود | ملکه الیزابت دوم

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شاهزاده ویلیام گفت که حفاظت از محیط زیست “دلیل نزدیک به قلب مادربزرگم” بود، زیرا او سخنرانی از پیش ضبط شده ای را در اجلاس جایزه محیط زیستی Earthshot انجام داد.

شاهزاده ولز که با عزاداری سلطنتی از سفر به نیویورک منع شده بود، روز سه شنبه، یک روز پس از تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم، پیام خود را در املاک ویندزور ضبط کرد. او قرار بود برای اجلاس نوآوری مسابقه جهانی زیست محیطی 50 میلیون پوندی خود به نیویورک پرواز کند که شمارش معکوس برای جوایز برگزار شده در ایالات متحده است.

او به کسانی که برای این رویداد در نیویورک گردهم آمده بودند گفت: «اگرچه این غم انگیزترین شرایط است که به این معنی است که امروز نمی توانم شخصاً به شما بپیوندم، خوشحالم که می توانم به صورت ویدیویی به شما بپیوندم همانطور که در نیویورک برای Earthshot جمع می شوید. اجلاس نوآوری جایزه.»

وی افزود: در این دوران غم و اندوه، از ادامه اشتیاق، خوش بینی و تعهد شما نسبت به جایزه Earthshot و آنچه که در تلاش برای رسیدن به آن هستیم، احساس آرامش می کنم.

«حفاظت از محیط زیست دلیلی به دل مادربزرگم بود. و می‌دانم که او از شنیدن این رویداد و حمایتی که شما از فینالیست‌های Earthshot ما، نسل بعدی پیشگامان محیط‌زیست، می‌کنید، خوشحال می‌شد.»

خانواده سلطنتی تا هفت روز پس از تشییع جنازه به عزاداری ملکه ادامه می دهند. انتظار نمی رود که اعضای خانواده سلطنتی به انجام تعهدات رسمی بپردازند و پرچم ها در اقامتگاه های سلطنتی تا ساعت 8 صبح سه شنبه آینده نیمه افراشته خواهند ماند.

جایزه Earthshot توسط ویلیام و بنیاد سلطنتی او در سال 2020 تاسیس شد و در ژوئیه امسال این پروژه به یک موسسه خیریه مستقل با شاهزاده به عنوان رئیس آن تبدیل شد. دومین مراسم اهدای جوایز Earthshot پس از مراسم افتتاحیه در کاخ الکساندرا لندن در ماه دسامبر در بوستون برگزار خواهد شد.

بازدیدکنندگان می توانند از هفته آینده با بازگشایی قلعه ویندزور به روی عموم، محل دفن ملکه فقید را مشاهده کنند. مردم می توانند از 29 سپتامبر، کمی بیش از یک هفته پس از تشییع پادشاه فقید، در کلیسای سنت جورج ادای احترام کنند.

نام ملکه در کنار نام مادر، پدر و همسرش بر روی سنگ دفتر کلیسای کوچک یادبود جورج ششم حک شده است.

این کلیسا در اواخر هفته آینده در تمام روزهایی که قلعه به روی عموم باز است، به استثنای یکشنبه ها که فقط برای نمازگزاران باز است، به روی بازدیدکنندگان باز خواهد شد. به گفته این وب سایت، ورودی قلعه برای بزرگسالان در روزهای شنبه 28.50 پوند و در روزهای دیگر 26.50 پوند است.

کلیسای وست مینستر پس از برگزاری مراسم تشییع جنازه ملکه، از بازدیدکنندگان دعوت می کند تا به صورت رایگان ادای احترام کنند.

هزینه ورودی معمول 25 پوندی صومعه برای بزرگسالان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه لغو شده است تا به مردم فرصت «نماز و تفکر خصوصی» داده شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

چالش قراردادهای آزمایش جریان جانبی دولت توسط دادگاه عالی رد شد | ویروس کرونا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، یک چالش قانونی برای اعطای …