“پوتین معتقد است که لازم است”: مسکوئی ها به فراخوان نیروها واکنش نشان می دهند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

مسکووی ها پاسخی محتاطانه داده اند بسیج نظامی جزئی ولادیمیر پوتین، اولین نمونه از این نوع در روسیه پس از جنگ جهانی دوم است.

در حال حاضر، از حدود 300000 نیروی ذخیره با تجربه درخواست شده است که خدمت کنند.

فراخوان پوتین که در حالی صورت می‌گیرد که کیف با یک حمله متقابل در شمال شرق اوکراین پیشرفت می‌کند، واکنش‌های متفاوتی را در پایتخت روسیه برانگیخته است.

مردی بیرون از یک مرکز استخدام گفت: «من هنوز جوان هستم. “البته غرور درونم می گوید: “بله برو جنگ.” اما عقل سلیم می گوید من می توانم آنجا بمیرم و خانواده، اقوام و دوستان دارم.

مرد دیگری گفت: “رئیس جمهور با توجه به شرایط تصمیم می گیرد.” او معتقد است که لازم است. ما در شرایطی هستیم که نمی‌توانیم درباره گفته‌های او اظهار نظر کنیم.

مردی جوانتر گفت: “برام مهم نیست، من یک مرد ساده هستم.” “اگر به من بگویند سربازی بگیر، پس می روم. همه ما می میریم. برخی زودتر از دیگران می گذرند. چیزی برای ترسیدن وجود ندارد.”

دستور بسیج دارد باعث افزایش افرادی شد که به دنبال ترک روسیه بودند، با جستجوی گوگل برای پروازها از زمان سخنرانی پوتین در صبح چهارشنبه. قیمت‌ها در پروازهای بلگراد و استانبول، از جمله معدود مقصدهایی که روس‌ها در دسترس هستند، افزایش یافته است.

برای اطلاعات بیشتر داستان را در پخش کننده ویدیوی بالا تماشا کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“ایالت پرستار نیست”: وزیر می گوید به انگلیسی ها گفته نمی شود انرژی کمتری مصرف کنند | محافظه کاران

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، وزیر آب و هوا گفت: …