به مشاغل بریتانیا سقف قیمت انرژی اضطراری شش ماهه داده می شود | صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به کسب‌وکارها یک بسته حمایتی اضطراری از دولت شامل سقفی برای کاهش قابل توجه قیمت انرژی از اول اکتبر برای کمک به آنها برای گذراندن زمستان داده شده است.

دولت بریتانیا برای تخفیف قیمت عمده‌فروشی برق برای شرکت‌ها، موسسات خیریه و سازمان‌های بخش دولتی، از جمله مدارس، وارد عمل شده است.

بر اساس این طرح، به مدت شش ماه از آنها حمایت می شود تا از آنها در برابر افزایش هزینه ها محافظت شود. پس از آن کمک های بیشتری به شرکت های صنایع آسیب پذیر ارائه خواهد شد.

لیز تراس هنگام اعلام بسته حمایتی انرژی خود برای خانوارها در اوایل این ماه گفت که دولت همچنین “طرح جدیدی را برای همه مشتریان غیر خانگی راه اندازی خواهد کرد”.

سقف قیمتی که تنظیم کننده انرژی برای بریتانیای کبیر، Ofgem، در قبض معمول داخلی برای مشاغل اعمال می شود، به این معنی است که شرکت ها با هزینه هایی مواجه بودند که به دلیل افزایش شدیدتر از مصرف کنندگان داخلی بود.

دپارتمان بازرگانی اکنون “قیمت عمده فروشی پشتیبانی شده” را اعلام کرده است که انتظار می رود 211 پوند در هر مگاوات ساعت برای برق و 75 پوند در هر مگاوات ساعت برای گاز باشد که به گفته او کمتر از نیمی از قیمت عمده فروشی پیش بینی شده در زمستان امسال خواهد بود.

این سقف به این معنی است که قیمت برق برای مشتریان تجاری همچنان تقریباً دو برابر قیمت در اکتبر 2021 خواهد بود، زمانی که قیمت هر مگاوات ساعت 117 پوند بود، اما بیش از نیمی از قیمت های زمستانی پیش بینی شده در حدود 540 پوند بود.

این طرح قیمتی را که عرضه‌کنندگان می‌توانند از مشتریان برای واحدهای گاز و برق دریافت کنند، محدود می‌کند. کسب و کارها نیازی به انجام هیچ اقدامی نخواهند داشت، زیرا تخفیف ها به صورت خودکار روی صورتحساب های آنها اعمال می شود.

این تغییرات از اول اکتبر در مورد قراردادهای جدید و قراردادهای ثابتی که از اول آوریل منعقد شده اند اعمال می شود.

گرافیک انرژی

دولت گفت: کسانی که تعرفه‌های پیش‌فرض، در نظر گرفته شده یا متغیر دارند، به ازای هر واحد تخفیف در هزینه‌های انرژی، حداکثر تا حداکثر تفاوت بین قیمت حمایت‌شده و متوسط ​​قیمت عمده فروشی مورد انتظار در دوره اجرای طرح، دریافت خواهند کرد. میزان این تخفیف احتمالاً حدود 405 پوند برای هر مگاوات ساعت برای برق و 115 پوند برای هر مگاوات ساعت برای گاز خواهد بود.

برای مشاغلی که قراردادهای خرید منعطف دارند، معمولاً برخی از بزرگترین مشاغل مصرف کننده انرژی، سطح کاهش ارائه شده توسط تامین کنندگان بر اساس مشخصات قرارداد آن شرکت محاسبه می شود.

همچنین با حذف عوارض سبز برای مصرف کنندگان انرژی غیر خانگی که قبلا از قبوض خانوار حذف شده است، قبوض کاهش می یابد.

تراس گفت که بسته حمایتی برای محافظت از شرکت ها “از مشاغل و معیشت محافظت می کند”.

این حمایت معادل 2500 پوند در سال “ضمانت قیمت انرژی” اعلام شده برای خانوارها در 8 سپتامبر خواهد بود. ارقام دقیق قیمت پشتیبانی شده در 30 سپتامبر تایید خواهد شد.

هزینه برای دولت ناشناخته است، زیرا به بازارهای عمده فروشی انرژی بستگی دارد. با این حال، مشاوره Cornwall Insight تخمین زده است که این طرح 25 میلیارد پوند برای دولت هزینه خواهد داشت و نشان دهنده 45 درصد تخفیف در قیمت عمده فروشی انرژی در هفته گذشته است.

مارتین یانگ، تحلیلگر Investec گفت که میانگین قیمت ها از اول آوریل تاکنون 393 پوند در هر مگاوات ساعت برای برق و 127 پوند در هر مگاوات ساعت برای گاز بوده است. یانگ گفت: “تخمین هزینه برای دولت سخت است، اما ما محدوده ای بین 22 تا 48 میلیارد پوند را پیشنهاد می کنیم.”

دولت متعهد شد که بررسی عملکرد این طرح را در سه ماه آینده منتشر کند، زیرا در حال مطالعه است که آیا این حمایت را پس از مارس آینده تمدید کند یا خیر.

کواسی کوارتنگ، صدراعظم، گفت: “ما برای جلوگیری از سقوط کسب و کارها، محافظت از مشاغل و محدود کردن تورم وارد عمل شده ایم.”

کارن بتز، مدیر اجرایی فدراسیون غذا و نوشیدنی، این طرح را گفت به بزرگترین و بی ثبات ترین فشار هزینه ای که صنعت ما در حال حاضر با آن مواجه است می پردازد. اگرچه برخی از جنبه‌های این طرح هنوز مشخص نیست، اما به تولیدکنندگان غذا و نوشیدنی در سراسر بریتانیا کمک می‌کند.»

استفان فیپسون، مدیر اجرایی سازمان تولیدکنندگان Make UK، از حمایت “به موقع” استقبال کرد. با این حال، وی با بیان اینکه احتمالاً قیمت‌های عمده‌فروشی همچنان بالا خواهد بود، افزود: صنعت برای محافظت از مشاغل و رقابتی ماندن به مدت طولانی‌تری نیاز به حمایت دارد، بنابراین اعلام بیشتر در مورد حمایت‌های آتی در مرحله سه ماهه اطمینان‌بخش است.

به دلیل این سقف، میخانه ای که ماه گذشته قرارداد ثابت جدیدی را با قیمت های بالا امضا کرد و از 4 مگاوات ساعت برق و 16 مگاوات ساعت گاز در ماه استفاده می کرد، می توانست صورتحساب خود را از حدود 7000 پوند در ماه به 3100 پوند کاهش دهد. دولت گفت که ارزش این صرفه جویی 380 پوند در مگاوات ساعت برای برق و 100 پوند در مگاوات ساعت برای گاز است.

قبل از اعلام حمایت، صاحبان مشاغل کوچک در سراسر بریتانیا به آبان نیوز گفتند که شب‌های بی‌خوابی و ترس از اینکه زمستان را به دلیل افزایش قریب‌الوقوع قبض‌های انرژی خود زنده نخواهند برد، گفتند.

دولت همچنین مجموعه ای از اقدامات جدید را برای حمایت از خانوارها اعلام کرد. اینها شامل طرحی در ایرلند شمالی معادل تضمین قیمت انرژی بود.

پرداخت 400 پوندی به همه خانوارها که در اوایل سال جاری توسط صدراعظم سابق ریشی سوناک اعلام شد، به 1 درصد از مصرف‌کنندگانی که قرار نبود این حمایت را دریافت کنند – از جمله ساکنان خانه پارک و مستاجرانی که صاحبخانه‌ها برای انرژی خود از طریق قرارداد تجاری

خانوارهایی که از طریق شبکه گاز خدمات رسانی نمی کنند، مانند آنهایی که از نفت گرمایشی استفاده می کنند، 100 پوند پرداخت اضافی دریافت خواهند کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

شطرنج: آخرین دور از حماسه هانس نیمن در سنت لوئیس در روز چهارشنبه | شطرنج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، هانس نیمن هفته آینده توسط سه …