TikTok سیاست‌های خود را در مورد مسائل سیاسی در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده تشدید می‌کند | TikTok

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سیاستمداران در TikTok دیگر نمی‌توانند از ابزارهای انعام اپلیکیشن استفاده کنند و به ویژگی‌های تبلیغاتی در شبکه اجتماعی دسترسی نخواهند داشت، زیرا این شرکت سیاست‌های خود را در مورد مسائل سیاسی در آستانه انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده در مدت زمان شش هفته سخت‌تر می‌کند.

تبلیغات سیاسی در کنار «اطلاعات نادرست مضر» در حال حاضر در این پلتفرم ممنوع شده است، اما با رشد TikTok در دو سال گذشته، برخی از سیاستمداران این سایت از ویژگی‌های جدیدی مانند هدیه دادن، انعام دادن و تجارت الکترونیک استقبال کرده‌اند.

این شرکت گفت: اکنون، قوانین جدید دوباره توانایی بازیکنان سیاسی را برای استفاده از برنامه برای هر چیزی غیر از فعالیت‌های ارگانیک محدود می‌کند تا به اطمینان حاصل شود که TikTok یک تجربه سرگرم‌کننده، مثبت و شاد باقی می‌ماند.

TikTok مدت‌هاست که تبلیغات سیاسی را ممنوع کرده است، از جمله تبلیغات پولی در پلتفرم و پرداخت مستقیم به سازندگان برای تولید محتوای برند. ما در حال حاضر این کار را با ممنوع کردن محتوای سیاسی در یک آگهی انجام می‌دهیم، و همچنین اکنون محدودیت‌هایی را در سطح حساب اعمال می‌کنیم. این بدان معناست که حساب‌های متعلق به سیاستمداران و احزاب سیاسی به‌طور خودکار دسترسی آنها به ویژگی‌های تبلیغاتی غیرفعال می‌شود، که به ما کمک می‌کند خط‌مشی موجود خود را به‌طور مداوم اجرا کنیم.»

حساب‌های سیاسی از سایر ویژگی‌های کسب درآمد مسدود می‌شوند، و همچنین از واجد شرایط بودن برای «صندوق سازنده» شرکت که پول نقد را بین برخی از موفق‌ترین تولیدکنندگان ویدیو در سایت توزیع می‌کند، حذف خواهند شد. این سرویس گفته است که آنها همچنین از استفاده از این پلتفرم برای جمع آوری کمک های مالی، “مانند ویدئویی از یک سیاستمدار که درخواست کمک مالی می کند، یا یک حزب سیاسی که مردم را به صفحه اهدا در وب سایت خود هدایت می کند” منع خواهند شد.

TikTok قبل از هر چیز یک پلتفرم سرگرمی است و ما مفتخریم که مکانی هستیم که مردم را با محتوای خلاقانه و سرگرم کننده دور هم جمع می کند. با ممنوع کردن جمع‌آوری کمک‌های مالی و محدود کردن دسترسی به ویژگی‌های کسب درآمد، هدف ما ایجاد تعادل بین این هستیم که افراد را قادر به بحث در مورد موضوعات مرتبط با زندگی‌شان کنیم و در عین حال از پلتفرم خلاقانه و سرگرم‌کننده‌ای که جامعه ما می‌خواهد نیز محافظت کنیم.»

این قوانین برخلاف قوانین فیس بوک و اینستاگرام متا است، که هر دو مدت طولانی به تبلیغات سیاسی اجازه داده اند و سیاستمداران را تشویق می کنند تا از خدمات آنها برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنند. در ماه اوت، متا مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های خط‌مشی خود را برای انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده اعلام کرد و قول داد که «صدها نفر را در بیش از ۴۰ تیم» به تضمین امنیت و امنیت انتخابات اختصاص دهد.

نیک کلگ، رئیس امور جهانی، گفت که متا تمامی تبلیغات جدید سیاسی، انتخاباتی و اجتماعی را در هر دو پلتفرم خود در هفته های پایانی کمپین ممنوع خواهد کرد و تبلیغاتی را که مردم را تشویق به عدم رای دادن یا زیر سوال بردن مشروعیت آن می کند حذف خواهد کرد. انتخابات. اما این شرکت محتوای “ارگانیک” را که همین کار را انجام می دهد حذف نخواهد کرد.

پس از سال‌ها نظارت مؤثر، کشورهای بیشتر و بیشتری تبلیغات سیاسی آنلاین را تحت حمایت مقامات انتخاباتی قرار می‌دهند. روز دوشنبه، پس از اینکه رهبران کنگره جمهوریخواه کنگره آن را به سانسور حزبی متهم کردند و قوانینی را برای ممنوع کردن این رویه ارائه کردند، برنامه‌ای را آغاز خواهد کرد که تضمین می‌کند ایمیل‌های سیاسی هرگز به پوشه‌های هرزنامه ارسال نمی‌شوند. این شرکت در بیانیه ای گفت: “ما انتظار داریم آزمایشی را با تعداد کمی کمپین از هر دو طرف آغاز کنیم و آزمایش کنیم که آیا این تغییرات تجربه کاربر را بهبود می بخشد و اطمینان بیشتری را برای فرستندگان در این دوره انتخاباتی فراهم می کند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

پلی آف MLB 2022: رتبه بندی مدعیان عنوان از اول تا بدترین | MLB

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، تیفصل بعد MLB از روز جمعه …