بسته حمایتی انرژی: آنچه صاحبان مشاغل باید بدانند | کسب و کار

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

Liz Truss بسته حمایتی جدیدی را برای پوشش جهش عظیم قبوض انرژی در زمستان امسال – این بار برای مشاغل – اعلام کرده است. اوایل این ماه، او از “ضمانت قیمت انرژی” پرده برداری کرد که قبوض سالانه برای خانوارهای متوسط ​​را در حدود 2500 پوند متوقف می کند. کمک به کسب‌وکارها در نظر گرفته شده است تا کمک‌های مشابهی را ارائه کند، قیمت‌ها را بالاتر از سال گذشته منجمد کند، اما بسیار کمتر از آن چیزی است که بدون مداخله می‌شد. کسب‌وکارها هشدار داده بودند که باید مشاغل خود را کاهش دهند یا بدون کمک دولت مجبور به تعطیلی شوند. این اقدامات برای شرکت ها به چه معناست:

چگونه کار می کند؟

دولت برای انرژی مصرفی بنگاه‌ها تخفیفی بر قیمت واحد اعمال خواهد کرد. این با مقایسه قیمت عمده فروشی تخمینی که یک کسب و کار در زمستان می پردازد با «قیمت حمایت شده توسط دولت» محاسبه می شود که انتظار می رود 211 پوند در هر مگاوات ساعت برای برق و 75 پوند در هر مگاوات ساعت برای گاز باشد. سطح تخفیف بستگی به نوع قرارداد دارد، اما مشاور Cornwall Insight می گوید حدود 45٪ است.

چه کسی واجد شرایط است؟

این طرح عمداً گسترده است و تمام قراردادهای “غیر داخلی” از جمله مشاغل، خیریه ها و سازمان های بخش عمومی مانند مدارس را در بر می گیرد. آنهایی که در قراردادهای قیمت ثابت توافق شده در یا بعد از 1 آوریل 2022، آنهایی که قراردادهای قیمت ثابت جدید را در اکتبر امضا می کنند، آنهایی که تعرفه های در نظر گرفته شده یا خارج از قرارداد دارند، و شرکت هایی که قراردادهای خرید منعطف دارند را پوشش می دهد.

چه کسی می تواند از دست بدهد؟

در تئوری، تعداد کمی از کسب و کارها جدا از خود مولدهای انرژی، از جمله نیروگاه ها، باید دچار شکاف شوند. با این حال، برخی از شرکت ها اگر قراردادهایی را قبل از 1 آوریل امضا کنند، زمانی که قیمت بنزین قبلاً بالاتر از بالاترین حد تاریخی بود، اما قبل از افزایش بیشتر، از دست خواهند داد. فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک خواستار آن شده است که به آن دسته از مشتریان انرژی اجازه داده شود تا به قراردادهای ثابت جدید بدون هزینه تغییر دهند «اگر این امر باعث بقای کسب‌وکار کوچک شود». همچنین نشان می‌دهد که افرادی که از آوریل تاکنون صورت‌حساب‌های بالایی را تجربه کرده‌اند، پشتیبانی عقب‌افتاده‌ای برای آن هزینه‌های خروجی دریافت نخواهند کرد. آنهایی که قراردادهایی با قیمت ثابت زیر سطح سقف دارند، واجد شرایط نیستند.

اگر قرارداد ثابتی داشته باشم چه اتفاقی می افتد؟

تامین کنندگان انرژی از داده های دولتی برای محاسبه هزینه برای کسانی که قرارداد قیمت ثابت دارند استفاده خواهند کرد. تخفیف ارائه شده منعکس کننده تفاوت بین قیمت حمایت شده توسط دولت و قیمت عمده فروشی مربوطه برای روزی است که قرارداد توافق شده است. قیمت های قیمت عمده فروشی هر روز از اول آوریل توسط دولت منتشر می شود.

اگر من در یک قرارداد متغیر باشم چه اتفاقی می افتد؟

شرکت‌هایی که قراردادهای متغیر دارند، تخفیفی دریافت خواهند کرد که نشان‌دهنده تفاوت بین قیمت پشتیبانی شده و قیمت عمده‌فروشی است. با این حال، این مشمول “حداکثر تخفیف” خواهد بود که در 30 سپتامبر، قبل از شروع طرح تعیین می شود. با استفاده از میانگین قیمت عمده فروشی مورد انتظار برای تحویل در طول شش ماه طرح محاسبه می شود. پیش بینی می شود که حدود 405 پوند در هر مگاوات ساعت برای برق و حدود 115 پوند در هر مگاوات ساعت برای گاز باشد.

این برای چه مدت در محل است؟

این طرح از اول اکتبر به مدت شش ماه اجرا می‌شود و برخی از کسب‌وکارها بلافاصله پس از آن حمایت خود را ادامه می‌دهند. دولت هنوز تایید نکرده است که کدام صنایع می تواند پوشش دهد. بررسی این طرح طی سه ماه منتشر خواهد شد تا در مورد ادامه حمایت تصمیم گیری شود.

چکار باید بکنم؟

هیچ چی. در تئوری، اکنون تامین کنندگان باید بتوانند به طور خودکار صورتحساب جدید یک شرکت را محاسبه کنند و بر این اساس تخفیف را اعمال کنند.

هزینه دولت چقدر است؟

برآوردها متفاوت است، تا حدی به دلیل بازارهای عمده فروشی غیرقابل پیش بینی، اما همچنین به این دلیل که مشاغل در طیف گسترده ای از انواع قراردادها و طول مدت هستند. با این حال، Cornwall Insight هزینه را 25 میلیارد پوند اعلام کرده است. مارتین یانگ، تحلیلگر Investec گفت که هزینه به ترکیب قراردادها و مدت زمان حمایت بستگی دارد، اما می تواند بین 22 تا 48 میلیارد پوند باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

کت و شلوار: ساکن خانه مراقبت با کاغذ گیر کرده در نای جان باخت

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ، Cheryl Yewdall بیشتر عمر خود را …