سومین روز از اختلال ریل پس از آسیب دیدن سیم های برق | حمل و نقل ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خدمات ریلی در لندن و اطراف آن برای سومین روز متوالی پس از مجروح شدن مردی در اثر آویزان کردن شیء از روی پل که به سیم‌های برق بالای سر آسیب رساند، دچار اختلال شد.

تحقیقات ملی راه آهن گفت که مشکلات در استیونیج و هیز و هارلینگتون باعث تاخیر در قطارها به مقصد و از کینگز کراس، پدینگتون و مورگیت در روز چهارشنبه شد.

به مسافران هشدار داده شد که خدمات Great Northern و Thameslink از طریق Stevenage – از جمله لغو و تأخیر 50 دقیقه‌ای – برای بقیه روز مختل خواهند ماند.

آسیب شدید سیم‌ها در استیونیج اندکی قبل از ساعت 5 بعدازظهر سه‌شنبه رخ داد.

گزارش شده است که مردی پس از آویزان کردن یک شی از روی پل در استیونیج در حدود ساعت 4:40 بعد از ظهر با آمبولانس هوایی به بیمارستانی در کمبریج منتقل شد.

پلیس هرتفوردشایر گفت که “به دنبال نگرانی برای رفاه مردی که هنگام عبور از یک پل از روی خط راه آهن اصلی خود را مجروح کرده بود” به Broadhall Way فراخوانده شدند. این نیرو افزود که هیچ بازداشتی وجود ندارد.

این در ابتدا قطارهای LNER مسافت طولانی را نیز تحت تأثیر قرار داد که به مکان هایی در خط اصلی ساحل شرقی خدمت می کردند.

مهندسان یک شبه کار کردند تا نزدیک به دو مایل سیم‌های آسیب‌دیده را در هیز و هارلینگتون تعمیر کنند، که باعث شد هزاران عزادار از سفر به پدینگتون برای تشییع جنازه ملکه در صبح روز دوشنبه جلوگیری کنند. علت مشکل در حال بررسی است.

خطوط از حدود ساعت 6:30 صبح روز تشییع جنازه مسدود شد و باعث تعلیق خدمات بین لندن پادینگتون و ریدینگ شد.

بسته شدن خط و تأخیر باعث شد برخی به جای آن مراسم تشییع جنازه را با تلفن خود تماشا کنند.

یکی از کارکنان با استفاده از سیستم اعلان عمومی به مسافران قطار بزرگ وسترن که به مقصد پدینگتون می‌رفتند، گفتند: «صمیمانه‌ترین عذرخواهی من برای تأخیر در چنین روز مهمی برای کشور است.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناسا پرتاب موشک ماه آرتمیس 1 را دوباره با طوفان استوایی ایان به تاخیر انداخت | ناسا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ناسا به دلیل نگرانی در …