هجوم شکر در رقابت T20 آفریقای جنوبی می تواند هزینه بر باشد | بیست 20

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آآیا برای رقابت فرنچایز دیگری آماده هستید؟ آیا می‌خواهید یک طرف چیزبرگر دوبل بیکن با بیکن اضافی همراه با پیتزای پرشده بسیار بزرگتان باشد؟ آیا می‌توانید چربی‌های اشباع‌شده بیشتری را به شکل شش‌های حمایت‌شده، متأسفیم، «حداکثر» که توسط همان بازیکنانی که در طول سال تماشا می‌کنید به‌عنوان نماینده تیم‌های متعلق به لیگ برتر هند در مدار قرار می‌گیرند، مدیریت کنید؟

این چه تفاوتی دارد؟ خفه شو یک جارو معکوس پارویی از جاس باتلر وجود دارد. یک کاگیسو رابادا پشت دستی وجود دارد که توپ را آهسته‌تر می‌کند. و ماشین‌های آروغ‌زن و چراغ‌های رنگی و گوینده استادیوم وجود دارد که نمایش را به جلو می‌برد و شما را به نقطه‌ای می‌کشاند که تازه فهمیده‌اید باید در جریان خون خود احساس کنید.

آماده باشید یا نه، SA20 در ژانویه به حزب می پیوندد. روز دوشنبه، شش تیم مستقر در شهر که به نام سرپرستان IPL نامگذاری شده‌اند، برای بهترین استعدادهای آفریقای جنوبی و همچنین تعداد انگشت شماری از فریلنسرهای بین‌المللی پیشنهاد دادند. تریستان استابز 22 ساله بعد از اینکه Sunrisers Eastern Cape (وابسته به Sunrisers در حیدرآباد) 453,550 پوند را برای این مسابقه بزرگ هدر داد، بزرگترین برنده بود.

مارکو یانسن دریانورد دست چپ لاغر با مبلغ 300000 پوند به همان تیم رفت، در حالی که داشیر سامرست، Rilee Rossouw، 340،000 پوند از شرکت چند ملیتی که مالک پرتوریا کپیتالز و دهلی کپیتالز است، جمع آوری خواهد کرد. برای کار یک ماهه بد نیست.

هر تیم بودجه ای 1.75 میلیون پوندی برای خرید بازیکنان داشت. بیش از آن راه خود را به سهامداران عمده کریکت آفریقای جنوبی پر بدهی خواهد رساند. کریکت آفریقای جنوبی پس از اینکه در خارج از سه تیم بزرگ هند، استرالیا و انگلیس قرار گرفت، مجبور شد مسیر جدیدی را برای زنده ماندن ایجاد کند. اما به چه قیمتی؟

تمبا باووما، کاپیتان توپ سفید این تیم که هدایت کشورش در جام جهانی T20 اکتبر را بر عهده خواهد داشت، فروخته نشده باقی ماند. همین امر در مورد Andile Phehlukwayo، بازیکن همه کاره که بخشی از تیم گسترده تر پروتئاس در جام جهانی است، صادق بود. بازار آزاد گفته است و خوانش هوشیارانه از نرخ اعتصاب و میانگین آنها نشان می دهد که آنها به درستی حذف شده اند، اما اپتیک یک نگرانی است.

یکی از مربیان برجسته آفریقای جنوبی گفت که ممکن است چنین سناریویی رخ دهد که در آن رهبر تیم ملی “به این شکل شرم آور کنار گذاشته شود” نگران کننده است. مانند تمام بازیکنان قرارداد CSA، قیمت پیشنهادی Bavuma از R850,000 (حدود 41,900 پوند) شروع شد و او گزینه کاهش آن را تقریباً 80% رد کرد. اگر این کار را می کرد ممکن بود خریده شود.

این که تنها خمیر سیاه رنگ آفریقای جنوبی با یک تن تست به نام او در کف اتاق برش جا مانده بود نشان می دهد که اولویت های مالکان تیم کجاست. آنها برای بهبود کریکت آفریقای جنوبی اینجا نیستند. آنها موظف به ایجاد یک خط لوله یا توسعه قطب های توسعه در کیپ شرقی روستایی یا در سووتو نیستند. آنها اینجا هستند تا امپراتوری خود را گسترش دهند. آن چیزهای دیگر در سینی بیرونی شخص دیگری است.

در این ماه، مدیر کریکت CSA، Enoch Nkwe، گفت که درآمدهای بادآورده اقتصادی پایین خواهد آمد و به نیازمندان مردمی خواهد رسید. «اگر فرصت‌هایی برای تقویت تیم برتر وجود داشته باشد، می‌توانیم به مناطقی نگاه کنیم. اما، قبل از هر چیز، بزرگترین سرمایه گذاری در توسعه ما خواهد بود. از آنجایی که ما می دانیم که سیستم کریکت چه اندازه برای پروتئاها تولید می کند.

مارکو یانسن (مرکز) در سری آزمایشی مقابل انگلیس تأثیر زیادی برای آفریقای جنوبی گذاشت و به قیمت 300000 پوند توسط Sunrisers Eastern Cape of SA20 خریداری شد.
مارکو یانسن (مرکز) در سری آزمایشی مقابل انگلیس تأثیر زیادی برای آفریقای جنوبی گذاشت و به قیمت 300000 پوند توسط Sunrisers Eastern Cape of SA20 خریداری شد. عکس: گرت کپلی/گتی ایماژ

آیا او می تواند تضمین کند که این اتفاق خواهد افتاد؟ در کشوری که نابرابرترین کشور جهان است، به گفته بانک جهانی، که در آن اگر 2500 پوند در ماه درآمد داشته باشید در 1٪ اول قرار می گیرید، به راحتی می توان با خودی CSA ما همدردی کرد که گفت: “من نمی دانم” نمی بینم که اتفاق می افتد کسانی که در بالا هستند همه چیز را خواهند خورد. بقیه از ضایعات آن می خورند.»

این دیدگاه بدبینانه به طور جهانی مشترک نیست. گریم اسمیت، کمیسر SA20، قاطعانه معتقد است که رقابت تأثیر مثبتی بر کریکت آفریقای جنوبی خواهد داشت، دقیقاً مانند IPL که تیم هند را تقویت کرده است. اما حتی در این صورت هم هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد.

از زمان راه اندازی IPL، در سال 2008، هند یک جام جهانی را از 9 تلاش (سه بار در قالب 50 اور، شش T20) برنده شده است. با توجه به اینکه بهترین بازیکنان از سراسر جهان تقریباً در هر تورنمنتی با هم رقابت می کنند، دور شدن از گروه دشوار است. SA20 می تواند ضربات باتلر را به همان اندازه که می تواند بولینگ رابادا را بهبود بخشد، بهبود بخشد.

آنچه که این رقابت بدون شک به آن دست خواهد یافت این است که به CSA اجازه می دهد تا در صحنه جهانی جایگاه خود را به دست آورد. تیم آزمون برای سری ماه گذشته مقابل انگلیس بدون اسپانسر پیراهن بود. برنامه تورهای آینده آنها را به 28 تست در چهار سال آینده محدود کرده است. جلسات عمومی نژادپرستی را در تمام سطوح بازی آشکار کرد. اعتماد عمومی، بسیار شبیه به سود خرج کردن، از بین رفته است. مارک بوچر با استعفای ناگهانی کارفرمایان خود را غافلگیر کرد و پس از جام جهانی استرالیا از مربیگری کنار خواهد رفت.

تحقیقات نشان داده است که غذاهای کم مغذی اما پر کالری نمی توانند گرسنگی شما را رفع کنند. این باعث افزایش انسولین می شود که سطح گلوکز را کاهش می دهد و می تواند باعث شود که شما تمایل بیشتری به خوردن داشته باشید. چاق کننده است، اما ارزان است و برای خانواده هایی که ناامید از قرار دادن غذا روی میز هستند، گزینه ای فریبنده است. آنها مقصر نیستند این یک دنیای نابرابر است که مقصر است. کریکت آفریقای جنوبی کاری را که برای زنده ماندن نیاز دارد انجام می دهد.

این گزیده ای از ایمیل هفتگی کریکت آبان نیوز، The Spin است. برای عضویت کافیست از این صفحه دیدن کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“کمک به ثروتمندان”: مینی بودجه ترس و خشم را به خانه نخست وزیر می آورد | مینی بودجه 2022

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ، Oدر خیابان بزرگ در حومه سرسبز …