انتظار می رود بایدن در سخنرانی سازمان ملل به تهدید هسته ای پوتین پاسخ دهد – زنده | سیاست آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

انتظار می رود بایدن در سخنرانی با رهبران جهان با پوتین مقابله کند

صبح بخیر، خوانندگان وبلاگ سیاست ایالات متحده. یک جبهه جدید در جنگ در اوکراین امروز به طور موقت در شهر نیویورک افتتاح می شود جو بایدن خطاب به رهبران جهان که در ساعت 10:35 صبح به وقت شرقی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گرد آمده بودند در پی ولادیمیر پوتینسخنرانی او با تهدید به استفاده از سلاح هسته ای و دستور بسیج نسبی در روسیه. رئیس جمهور آمریکا مطمئنا تنها رهبر جهان نیست که صحبت می کند، اما به عنوان تامین کننده اصلی کمک برای کیف، سخنرانی بایدن برای نشانه هایی از چگونگی واکنش متحدان غربی به آخرین بازی پوتین به دقت زیر نظر خواهد بود.

اخبار امروز به همین جا ختم نمی شود:

  • فدرال رزرو احتمالاً در تصمیمی که در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی اعلام شد، دوباره نرخ بهره را افزایش خواهد داد. بانک مرکزی در تلاش است تا تورم بالای نگران‌کننده آمریکا را بدون سخت‌تر کردن شرایط مالی تا حدی که اقتصاد وارد رکود می‌شود، کاهش دهد.

  • کلیسای جامع ملی در واشنگتن دی سی مراسم یادبودی را به افتخار برگزار می کند ملکه الیزابت دوم ساعت 11 صبح که نایب رئیس کامالا هریس شرکت خواهد کرد.

  • قیمت گاز به نظر می رسد که پس از نزدیک به 100 روز کاهش دوباره در حال افزایش است، هرچند اختلافاتی در مورد زمان وجود دارد آخرین افزایش آغاز شده.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …