M&S حقوق کارکنان را برای دومین بار در سال جاری افزایش داد تا به هزینه های زندگی کمک کند | مارکس و اسپنسر

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مارکس اند اسپنسر برای دومین بار در سال جاری حقوق کارکنان را افزایش می دهد و به 4500 کارمند کوپن خرید 250 پوندی به عنوان بخشی از بسته 15 میلیون پوندی برای کمک به افزایش هزینه های زندگی ارائه می دهد.

این فروشنده پوشاک، لوازم خانگی و مواد غذایی، علاوه بر آنچه که قبلاً در فروشگاه ها به کارکنان ارائه شده است، به کارگران در انبارهای خود غذای رایگان ارائه می دهد و هر دو گروه به محصولات بهداشتی رایگان دسترسی خواهند داشت.

کارگران همچنین می‌توانند در کارگاه‌های برنامه‌ریزی مالی شرکت کنند و مشاوره برنامه‌ریزی غذا را دریافت کنند و همچنان از تخفیف ۲۰ درصدی در خرید M&S برخوردار شوند.

این شرکت گفت که بیش از 40000 کارمند از اول اکتبر 2 درصد افزایش دستمزد ساعتی خود را به حداقل 10.20 پوند در ساعت خواهند داشت – که در مقایسه با نرخ 10 پوندی ساعتی که در آوریل معرفی شد – در اولین بررسی حقوق پاییزی آن در تاریخ افزایش می یابد.

این قرارداد در مقایسه با اکتبر سال گذشته که کارگران حداقل 9.50 پوند در ساعت درآمد داشتند، ماهیانه 100 پوند اضافی به دستیار مشتری تمام وقت می دهد. آخرین توافق به افزایش 7.4 درصدی سالانه کمک می کند.

استوارت ماچین، مدیر اجرایی M&S، می‌گوید: «چه در حال اداره خانه یا کسب‌وکار باشید، همه در سراسر کشور فشار افزایش هزینه‌ها را احساس می‌کنند. ما می‌خواهیم هر کاری از دستمان بر می‌آید برای کاهش بخشی از این فشار انجام دهیم.»

این پرداخت آخرین تلاش شرکت‌ها برای کمک به کارگران برای مقابله با تورم فزاینده در قبوض خانوار و اقلام ضروری از سفر گرفته تا غذا است.

جان لوئیس قرار است در طول دوره اوج معاملات کریسمس، غذای رایگان به همه کارگران خود، از جمله کارکنان موقت، و همچنین پرداخت هزینه یکباره حمایت از زندگی 500 پوندی برای کارگران تمام وقت، به نسبت برای کارگران پاره وقت، ارائه دهد. .

در ماه جولای، Aldi گفت که برای دومین بار در یک سال حقوق ساعتی را با افزایش 40p به حداقل 10.50 پوند در خارج از M25 و به 11.95 پوند در لندن، افزایش حداقل 3.5 درصدی، افزایش داده است.

تسکو و زنجیره ساندویچ Pret a Manger در سال گذشته دو بار حقوق کارگران را افزایش داده اند، در حالی که Asda در ماه جولای پس از انتقاد اتحادیه ها به دلیل عقب ماندن از زنجیره های رقیب، دستمزد خود را به 10.10 پوند در ساعت افزایش داد، با نرخ 9.66 پوند که در سال معرفی شد. آوریل.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بوستون چمن مصنوعی در پارک ها را به دلیل “مواد شیمیایی سمی برای همیشه” ممنوع کرد | PFAS

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، شهردار بوستون، میشل وو، دستور …