گرت بیل با وجود عدم شروع LAFC احساس می کند در مسیر خوبی در جام جهانی قرار دارد | ولز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گرت بیل قاطعانه معتقد است که در “مسیری خوب” قرار دارد تا در شرایط عالی برای رهبری ولز در اولین جام جهانی خود در 64 سال گذشته باشد، علیرغم اینکه یک بازی کامل را از زمان امضای قرارداد با لس آنجلس FC انجام نداده است. بیل از زمان انتقال به ایالات متحده در ماه ژوئن، دو بازی را آغاز کرده و 9 بازی تعویضی انجام داده است.

بیل پس از جدایی از رئال مادرید به باشگاه لیگ برتر فوتبال پیوست. آخرین حضور این بازیکن 33 ساله به عنوان بازیکن تعویضی در دقیقه 63 در پیروزی 3-1 LAFC برابر هیوستون در روز دوشنبه بود. کاپیتان ولز عصر سه شنبه وارد کاردیف شد و صبح چهارشنبه با تیم تمرین کرد.

بیل به کار خود با برنامه تناسب اندام متناسب ادامه می دهد و معتقد است که به آرامی به سمت بازی افتتاحیه جام جهانی ولز در گروه B مقابل ایالات متحده در 21 نوامبر در قطر پیش می رود. بیل گفت: “من هنوز 90 دقیقه بازی نکرده ام، این همان چیزی است که من در حال ساخت آن هستم.” ما در مسیر خوبی هستیم تا جایی که می‌خواهم باشم. من می‌خواهم تا آنجا که می‌توانم 90 دقیقه بازی کنم، اما می‌دانم که باید آن را تقویت کنم، زیرا در چند سال اخیر زیاد این کار را انجام نداده‌ام. مهمترین چیز برای من این است که هر هفته را همانطور که می آید انجام دهم و امیدوارم به اندازه کافی خوب باشد تا به LAFC کمک کنم و در نهایت برای جام جهانی آماده باشم.

ما در لس آنجلس با کاری که انجام می دهیم برنامه ای داریم. ما فوراً خیلی کار نمی کنیم. هر فوتبالیستی می‌خواهد تا جایی که می‌تواند بازی کند، اما ما باهوش هستیم و خودم را برای آخرین بخش مهم فصل می‌سازیم. امیدوارم این من را برای جام جهانی در شرایط خوبی قرار دهد.”

راب پیج، سرمربی تیم ملی ولز، گفت که از ظاهر تازه بیل در بدو ورود متعجب شده است. جردن جیمز، هافبک 20 ساله بیرمنگام پس از اینکه جو آلن و بن دیویس به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ و زانو کنار رفتند، اولین دعوت خود را برای بزرگسالان ولز دریافت کرد. ولز روز پنجشنبه در بلژیک بازی می کند و روز یکشنبه در کاردیف میزبان لهستان است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سواحل غربی آوانتی پس از تضمین تمدید شش ماهه باید “به شدت بهبود یابد”. صنعت ریلی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، به دلیل اینکه دولت به …