انگلیس – هند: دومین مسابقه بین المللی یک روزه زنان – زنده | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

به شما بگویم، هر چند یک Ashes دو سر. اوووه آره!

همچنین برای ارادت شما…

مقدمه

نحوه عملکرد کریکت عجیب است: در اینجا، ما دو تیم خوب و خوب داریم، اما تا کنون، از طریق سه تیم بین المللی T20 و یک ODI، ما آنقدر که آنها و ما شایسته آن هستند، نداشته ایم. امیدوارم امروز درست شود.

اما در عین حال، چی تلاشی از هند در روز یکشنبه. درست است که انگلیس خوب نبرد، برای امتیاز نیمه رقابتی خود به رتبه پایین تر خود متکی است. هند، با این حال، قبل از اینکه با کمترین هیاهو و حداکثر تعصب، دویدن را از بین ببرد، با تهدید و اقتصاد عالی بازی کرد.

هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که امروز بعدازظهر شاهد چیزی مشابه خواهیم بود، اما. انگلیس آنقدر قدرت شلیک دارد که بعید به نظر می رسد که ضربات اسلحه آنها دوباره شکست بخورد، همانطور که بعید به نظر می رسد که ایسی وانگ، بازیکن اعتصابی آنها، دوباره به شدت تحت تأثیر قرار گیرد. مسئله این است، حتی اگر فرض کنیم که این درست باشد، هند بیش از حد کافی برای شکست دادن انگلیس در حال اخراج دارد… و عکس آن نیز صادق است.

همه اینها به این معناست که با توجه به لذت اساسی کریکت بین المللی. شادی غیرمعمول کریکت بین المللی، در فضای سبز و دلپذیر، در اواخر سپتامبر. و شادی خاص این دو تیم با بازی کریکت بین المللی در فضای سبز و دلپذیر در اواخر شهریور ماه. ما در انتظار یک درمان مطلق هستیم. خوب برو رفقا

بازی: ساعت 13:00 BST

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …