هزینه بسته انرژی 100 میلیارد پوندی تراس برای مالیات دهندگان از بررسی فرار کرده است | لیز تراس

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نمی‌توان بین نحوه قضاوت دو حزب سیاسی در مورد سیاست‌های اقتصادی نسبت به روشی که دو هفته گذشته برای لیز تراس انجام شد، تضادی وجود داشت.

مقیاس حیرت‌انگیز هزینه‌های دولتی برای کاهش بحران انرژی و کاهش مالیات‌ها با کل اعلام شده است. omertدر تا کنون در مورد اینکه این پیشنهادات چقدر برای مالیات دهندگان بریتانیایی هزینه خواهد داشت.

یکی از وزیران کابینه کارگر در سایه این هفته مشاهده کرد که آنها از مصاحبه با ریشی سوناک در اوایل رقابت رهبری در مورد اینکه چگونه بسته بحران انرژی خود را تأمین می کند – که فقط 15 میلیارد پوند هزینه دارد – عصبانی شده بودند، جایی که او اذعان کرده بود حداقل 10 میلیارد پوند خواهد بود. ناشی از وام گرفتن است.

وزیر کابینه در سایه مشاهده کرد: «ما به خاطر آن مصلوب شده بودیم. اما از آن زمان به بعد، نخست وزیر جدید صدها میلیارد را اعلام کرد و اصلاً از گفتن چیزی امتناع کرد.»

بسته انرژی جدید برای کسب و کار که روز چهارشنبه اعلام شد همچنین جزئیاتی در مورد هزینه های پیش بینی شده تخفیف قیمت عمده فروشی برق برای شرکت ها، موسسات خیریه و سازمان های بخش دولتی از جمله مدارس ندارد.

کل بسته از طریق یک بیانیه مطبوعاتی از بخش اعلام شد و الف ویدئو توسط جیکوب ریس ماگ، وزیر بازرگانی، در توییتر منتشر شد.

هیچ بیانیه ای در مجلس عوام وجود نخواهد داشت که در آن ریس-موگ مورد بازجویی قرار گیرد – نمایندگان مجلس از این زمان برای ادای سوگند جدید به پادشاه استفاده می کنند، حتی اگر هیچ تعهدی برای آنها وجود نداشته باشد. این هفته هیچ جلسه کابینه برای امضای این پیشنهاد برگزار نشد – تراس در مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک است.

پارلمان این فرصت را خواهد داشت تا در روز جمعه، آخرین روز قبل از تعطیلات دیگر، در مورد پیشنهادها بحث کند، جایی که انتظار می‌رود کواسی کوارتنگ کاهش‌های مالیاتی جدید از جمله بیمه ملی، لغو افزایش پیشنهادی مالیات شرکتی و کاهش حق تمبر را اعلام کند. تنها در این صورت است که کوارتنگ بالاخره باید به هزینه تمام شده رسیدگی کند.

اما هیچ کس رسماً تکلیف خود را در مورد هزینه های کاهش مالیات و توقف انرژی در “رویداد مالی” این هفته که در واقع یک بودجه کوچک است، مشخص نخواهد کرد.

کوارتنگ با وجود مداخله شدید مل استراید، رئیس محافظه‌کاران کمیته منتخب خزانه‌داری، که از او خواسته بود در این مورد تجدید نظر کند، از درخواست دفتر مسئولیت بودجه برای ارائه هرگونه پیش‌بینی خودداری کرده است. ریچارد هیوز، رئیس OBR، به استراید گفته است که آنها آماده ارائه پیش بینی هستند، اما خزانه داری نپذیرفت.

ما فقط پیش‌بینی‌های خارجی از اندیشکده‌ها، شرکت‌های مالی و گروه‌های لابی داریم که می‌توانیم برای آگاهی از هزینه‌های بسته کامل هزینه‌ها به آنها مراجعه کنیم.

پیش بینی ها چشم نواز هستند: کاهش مالیات 30 تا 50 میلیارد پوندی و مداخله دولت برای مسدود کردن قیمت انرژی برای مصرف کنندگان و مشاغل ممکن است بیش از 100 میلیارد پوند هزینه داشته باشد، با برخی پیش بینی ها 150 میلیارد پوند. این یک راه حل کوتاه مدت سخاوتمندانه است که یک مشکل طولانی مدت را برطرف نمی کند.

در مورد استراتژی خروج و اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی سقف شش ماهه پشتیبانی تمام شود، نمی توان گفت. کسب و کارها با یک انتظار مضطرب مواجه خواهند شد تا ببینند آیا می توانند به پشتیبانی برای آسیب پذیرترین قشرها دسترسی داشته باشند یا خیر.

نمایندگان حزب کارگر می‌توانند هرچه دوست دارند درباره «سیاست بازی کردن آسان» توسط محافظه‌کاران غر بزنند، اما این رویکرد نیز مشکلات عمده‌ای دارد. مبهم بودن پیشنهادها می تواند بازارها را عصبی کند و خطر استقراض زیاد منجر به مارپیچ تورم وجود دارد. تراس همه چیز را روی رشد اقتصادی قمار می‌کند، اما اگر محقق نشود، چاره‌ای جز کاهش هزینه‌ها وجود نخواهد داشت.

تراس دوره خود را در داونینگ استریت با یکی از دلهره آورترین هفته هایی که یک نخست وزیر می تواند با آن روبرو شود آغاز کرد. اما او اکنون چیزهای زیادی به نفع خود دارد: یک بسته هزینه هنگفت برای محافظت از مردم در زمستان، یک رویداد بزرگ جهانی، هر چند غم انگیز، که به او اجازه داد تا لحظه ای را به عنوان یک دولتمرد غمگین استفاده کند، فرصتی برای جلوگیری از رکود اقتصادی و همچنین کاهش قیمت سوخت. کمک به کاهش تورم

این عوامل باید در نظرسنجی‌های نخست وزیر در هفته‌های آتی افزایش یابد، به خصوص اگر او کنفرانس موفق محافظه‌کاران را برگزار کند. اگر این امر محقق نشود، نمایندگان حزب محافظه کار شروع به تعجب خواهند کرد که آیا چیزی وجود دارد که بتواند آنها را نجات دهد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

رایان گرنتهام بازیگر Riverdale به دلیل قتل مادرش به حبس ابد محکوم شد | کانادا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، رایان گرنتهام بازیگر که در …