مردی که به نظر می رسید پرچم تابوت ملکه را می گیرد، باور نمی کرد که او مرده است، دادگاه می شنود | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دادگاهی شنیده است مردی که به نظر می رسید پرچمی را که بر روی تابوت ملکه بسته شده بود به دست می آورد، قصد داشت به اقامتگاه های سلطنتی از جمله کاخ باکینگهام تجاوز کند زیرا باور نداشت او مرده است.

گفته می‌شود که محمد خان، 28 ساله، جمعه شب صف در سالن وست مینستر را ترک کرد، در حالی که پادشاه در حالت خوابیده بود، زیرا خوراک زنده برای مدت کوتاهی قطع شد.

خان دستگیر شد و روز سه‌شنبه در دادگاه وست مینستر حاضر شد و به دو فقره اتهام بر اساس قانون نظم عمومی متهم شد.

لوک استاتون، که تحت تعقیب قرار داشت، گفت که خان در میان حدود 250000 نفری بود که بین ساعت 5 بعدازظهر روز چهارشنبه و دوشنبه صبح برای ادای احترام پس از ساعت ها صف در امتداد سواحل رودخانه تیمز، از سالن تشکیل پرونده دادند.

«متهم به تالار وست مینستر رسیده بود. او سپس توسط افسران حاضر دیده شد تا به تابوت نزدیک شود.

او از فرش به سمت کاتافالک پایین آمد، سپس پرچم استاندارد سلطنتی را که بر روی تابوت بسته بود با هر دو دستش گرفت.

دادگاه شنید که خان به سرعت توسط پلیس بازداشت، دستگیر و با او مصاحبه شد.

استتون گفت: «متهم این ایده را بیان کرد که ملکه نمرده است و به این دلیل که می‌خواست خودش را بررسی کند به تابوت نزدیک شد. او گفت، قبل از تشییع جنازه ایالتی، قصد داشت به مراسم تشییع جنازه برود. او قصد داشت به خانواده سلطنتی نامه بنویسد و اگر آنها پاسخ ندهند، قصد داشت به قلعه ویندزور، کاخ باکینگهام و بالمورال برود تا با ملکه صحبت کند.

در دادگاه شنیده شد که خان گفت در صورت ناموفق بودنش: «برای تلاش و برقراری ارتباط باید تجاوز می‌کردم» و وقتی از او پرسیدند که چند بار تلاش می‌کند، پاسخ داد: «تا زمانی که من زنده هستم».

مایکل اسنو، قاضی منطقه، خان را که توسط وکیلی وکیل نیامده بود، پس از اینکه پزشکان او را شایسته شرکت در دادرسی ارزیابی کردند، بازجویی نکرد.

دادگاه شنید که او دچار توهم است و قاضی به او گفت: «در زمانی که در وست مینستر بودی، قبول نکردی که ملکه مرده است و به همین دلیل به سمت تابوت حرکت می‌کردی تا خودت را راضی کنی که او هست. ”

وی افزود: او همچنان دچار توهم است و فکر می‌کند ملکه نمرده است، فکر می‌کند که شاه چارلز با این موضوع ارتباط دارد و ممکن است برای ادای احترام به قلعه ویندزور برود و همچنین به این دلیل که فکر می‌کند او هنوز زنده است.

خان برای تایید نام، تاریخ تولد و اینکه در طول جلسه دادگاه در آدرس یکی از دوستانش در وود گرین، شمال لندن اقامت داشته، صحبت کرد.

قاضی به شرطی برای او وثیقه صادر کرد که تا زمان حضور بعدی در دادگاه در 18 اکتبر در یک بیمارستان سلامت روان در شرق لندن بماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

“آنها متعلق به وارامونگو هستند”: موزه نیوزیلند با بازگرداندن اقلام به بومیان استرالیا موافقت کرد | بومیان استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، چهار شی از مردم وارومونگو …