در میان مشکلات مالی دانشجویان، دانشگاه های بریتانیا خواستار افزایش وام تعمیر و نگهداری هستند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

از دولت خواسته می شود که دانشجویان را در بحران هزینه های زندگی فراموش نکند، زیرا دانشگاه ها گزارش می دهند که تعداد فزاینده ای برای کمک به آنها برای نگرانی های مالی مراجعه می کنند.

پیش از بودجه کوچک روز جمعه، گروه دانشگاه‌های پژوهش‌گر راسل خواستار افزایش فوری وام‌های تعمیر و نگهداری مطابق با تورم فعلی و همچنین افزایش بودجه سخت‌گیرانه برای هدف قرار دادن نیازمندان شدند.

درخواست این گروه از 24 دانشگاه پیشرو در حالی مطرح شد که یک نظرسنجی نشان داد که وام نگهداری متوسط ​​دانشجویان اکنون 439 پوند کمتر از پوشش هزینه های زندگی آنها در هر ماه است، در مقایسه با کسری 340 پوندی در سال گذشته.

نظرسنجی ملی دانشجویی پول ۲۰۲۲، که توسط Save the Student – وب‌سایتی که به دانشجویان توصیه می‌کند چگونه پول خود را بیشتر کنند- انجام می‌شود و بر اساس نظرسنجی از ۲۳۰۰ دانشجوی دانشگاه انجام می‌شود، از هر پنج دانشجو (۸۲ درصد)، چهار نفر یافت شدند. نگران نحوه گذراندن زندگی خود هستند که این رقم در سال گذشته 76 درصد بوده است. از هر 10 نفری که شرکت کردند، یک نفر ادعا کرد که در سال تحصیلی گذشته از بانک مواد غذایی استفاده کرده است.

یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه چیچستر در این نظرسنجی گفت: «با توجه به اینکه قیمت همه چیز در حال حاضر بالا رفته است، مثبت ماندن در زندگی برایم سخت است.» یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ساری گفت که آنها بدون غذا رفتند تا بتوانند هزینه اجاره خانه را بپردازند.

جیک باتلر، کارشناس Save the Student، گفت: «این بیشترین نگرانی من در مورد وضعیت مالی دانشجویان بوده است. در یک دهه اجرای نظرسنجی ملی پول دانشجویی، یافته های امسال تیره و تار است. و ما انتظار داریم خیلی بدتر هنوز در راه است.”

بر اساس گزارش گروه راسل، با وجود تورم تقریبا دو رقمی، وامی که دانشجویان می توانند به هزینه های زندگی خود دسترسی داشته باشند، تنها 2.3 درصد برای سال 2022/23 افزایش یافته است، که همچنین اشاره می کند که آستانه درآمد والدین که برای محاسبه حداکثر مبلغ وام استفاده می شود، باقی مانده است. ایستا از سال 2008

دکتر تیم برادشاو، مدیر اجرایی گروه راسل، گفت: «از آنجایی که دولت بودجه اضطراری خود را برای کمک به کسانی که با بحران هزینه زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند، تعیین می‌کند، ضروری است که دانش‌آموزان از گفتگو غافل نشوند.

اعضای ما تعداد فزاینده‌ای را گزارش می‌کنند که با نگرانی‌های مالی به آنها نزدیک می‌شوند. در حالی که دانشگاه ها در آستانه شروع دوره جدید، از جمله افزایش کمک های مالی، حمایت های خود را افزایش می دهند، نیاز فوری به کمک های بیشتر وجود دارد.

در بلندمدت، گروه راسل همچنین خواستار معرفی مجدد کمک هزینه های تعمیر و نگهداری آزمایش شده برای دانش آموزانی شد که بیشتر به آنها نیاز دارند.

نایب رئیس اتحادیه ملی دانشجویان در امور آموزش عالی، کلوئه فیلد، گفت: «تعجب کننده است، اما متأسفانه دیدن این تحقیق تعجب آور نیست. تحقیقات NUS نشان داده است که دانشجویان با بحران بزرگی روبرو هستند – کار با دستمزد کم، وام‌هایی که با تورم افزایش نمی‌یابد و مسکن نامرغوبی که نمی‌توانند از عهده گرمایش برآیند – و این تأثیر منفی زیادی بر سلامت روان دارد. ما به یک بسته حمایتی اضطراری دانشجویی برای تک تک افراد در حال تحصیل نیاز داریم و اکنون به آن نیاز داریم.

سخنگوی وزارت آموزش گفت که وام های نگهداری هر ساله برای حمایت از دانش آموزان با هزینه های زندگی افزایش می یابد، به این معنی که دانش آموزان محروم اکنون به بالاترین مبالغ نقدی دسترسی دارند.

ما می دانیم که فشارهای تورمی جهانی در حال فشار بر منابع مالی خانوار هستند و مردم نگران پوشش اصول اولیه هستند، به این معنی که دانش آموزان محروم اکنون به بالاترین مبالغ نقدی دسترسی دارند.

«دانشجویانی که نگران گذراندن زندگی خود هستند باید با دانشگاه خود در مورد حمایتی که می توانند به آن دسترسی داشته باشند صحبت کنند. امسال دانشگاه‌ها می‌توانند با جذب ۲۶۱ میلیون پوندی که از طریق دفتر دانشجویان در دسترس قرار داده‌ایم، سرمایه‌های سخت خود را افزایش دهند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

دولت از رد خاموشی های زمستانی انرژی خودداری می کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فیلترها بتا اتفاقات …