گزارش شده است که لیز تراس قصد دارد در “بودجه اضطراری” کاهش حق تمبر را لحاظ کند – سیاست بریتانیا زنده | سیاست

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

فیلترها بتا

خلاصه افتتاحیه

صبح بخیر. جیکوب ریس-موگوزیر بازرگانی، امروز صبح جزئیات بسته حمایتی انرژی را که در شش ماه آینده برای مشاغل در دسترس خواهد بود، ارائه خواهد کرد. من در اینجا به واکنش سیاسی می پردازم، اما همکارم گرام ورتن در پوشش این موضوع در وبلاگ زنده تجاری خود پیشرو خواهد بود.

در شرایط عادی، اعلامیه‌ای از این دست، که شامل هزینه‌هایی به ارزش ده‌ها میلیارد می‌شود، به مجلس عوام ارسال می‌شود، جایی که نمایندگان می‌توانند ریس-موگ را در مورد جزئیات بررسی کنند. مجلس عوام امروز باز است، اما فقط برای نمایندگان مجلس که به پادشاه جدید سوگند یاد کنند. تا فردا نشست مناسبی ندارد و معلوم نیست چرا نمی‌توانست برای امروز یک بیانیه کامل تعیین کند. این دومین بار است که یک اقدام حمایتی از انرژی به گونه ای اعلام می شود که نظارت مجلس را به حداقل برساند. وقتی لیز تراس تضمین قیمت انرژی خود را اعلام کرد، این کار را در قالب یک سخنرانی در افتتاحیه یک مناظره انجام داد، به جای بیانیه عوام، که به حدود 100 نماینده مجلس اجازه می داد در مورد آن سوال بپرسند.

اما ما در روز جمعه، زمانی که بیانیه عوام را دریافت می کنیم شبه کوارتنگصدراعظم از “بودجه اضطراری” خود و امروز صبح رونمایی خواهد کرد استیون سوینفورد و هنری زفمن در تایمز می گویند که شامل کاهش غیرمنتظره تعرفه تمبر و همچنین کاهش مالیاتی است که قبلاً وعده داده شده بود (برگشت افزایش بیمه ملی، لغو برنامه ریزی افزایش مالیات شرکت ها، و تعلیق موقت مالیات سبز در قبوض سوخت). . سوینفورد و زفمن در داستان خود – که توسط شماره 10 رد نمی شود – گزارش می دهند:

تراس معتقد است که کاهش حق تمبر با اجازه دادن به افراد بیشتری برای جابجایی و قادر ساختن خریدارانی که برای اولین بار در نردبان املاک قرار می گیرند، رشد اقتصادی را تشویق می کند.

بر اساس سیستم کنونی هیچ حق تمبر برای اولین 125000 پوند خرید ملک پرداخت نمی شود. بین 125001 پوند تا 250000 پوند حق تمبر 2 درصد، 250001 پوند و 925000 پوند 5 درصد، 925001 پوند و 1.5 میلیون پوند 10 درصد و هر چیزی بالاتر از 1.5 میلیون پوند اخذ می شود. برای خریدارانی که برای اولین بار اقدام می کنند، آستانه پرداخت حق تمبر 300000 پوند است.

در طول همه گیری، آستانه حق تمبر به طور موقت به 500000 پوند افزایش یافت تا به تحریک بازار املاک کمک کند. تراس قبلاً گفته بود که کاهش حق تمبر برای رشد اقتصادی “بسیار حیاتی” است. به عنوان وزیر خزانه داری، او گفت که بالاترین نرخ حق تمبر که توسط جورج آزبورن معرفی شد، بازار مسکن را مسدود کرده و منجر به معاملات کمتری می شود.

امروز بسیار دیرتر تراس در مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی خواهد کرد. مانند پیپا کرار تراس در پیش‌نمایش خود، فلسفه اقتصادی کم‌مالیات خود را به آزادی جهانی مرتبط می‌کند.

در اینجا دستور کار روز است.

9 صبح: جاکوب ریس موگ، وزیر بازرگانی، قرار است جزئیاتی از طرح محدود کردن قیمت انرژی برای مشاغل را اعلام کند.

از ساعت 10 صبح: در مجلس عوام، نمایندگان مجلس سوگند وفاداری به پادشاه جدید یاد می کنند.

11:30 صبح: داونینگ استریت یک جلسه توجیهی لابی برگزار می کند.

زمان ناهار (به وقت انگلستان): لیز تراس میزبان یک میزگرد تجاری در مورد رشد اقتصادی در نیویورک است، جایی که او در مجمع عمومی سازمان ملل شرکت می کند.

اوایل عصر (به وقت انگلستان): تراس جلسات دوجانبه مختلفی در نیویورک برگزار می کند، از جمله با جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، و اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا. او همچنین در حال ایراد سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل است، اما این اتفاق تا حدود ساعت 2 بامداد به وقت بریتانیا رخ نخواهد داد.

من سعی می کنم نظرات زیر خط (BTL) را زیر نظر بگیرم اما خواندن همه آنها غیرممکن است. اگر سؤال مستقیمی دارید، “اندرو” را در جایی در آن قرار دهید و من به احتمال زیاد آن را پیدا خواهم کرد. من سعی می کنم به سوالات پاسخ دهم، و اگر آنها مورد علاقه عمومی هستند، سوال را پست می کنم و در بالای خط (ATL) پاسخ می دهم، اگرچه نمی توانم قول بدهم که این کار را برای همه انجام دهم.

اگر می خواهید سریع توجه من را جلب کنید، احتمالا بهتر است از توییتر استفاده کنید. من هستم @AndrewSparrow.

از طرف دیگر، می توانید به آدرس andrew.sparrow@aban.news.com به من ایمیل بزنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

سازمان ملل می گوید که منطقه معدن ونزوئلا کانون قاچاق جنسی و خشونت است | توسعه جهانی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، زنی جوان که در میان …