آرون قاضی بیب روث را با 60مین مسابقه خانگی که یک نفر از امتیاز AL ماریس خجالتی است، مساوی کرد | نیویورک یانکیز

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آرون جاج سه شنبه شب شصتمین بازی خانگی خود را انجام داد و با بیب روث برابری کرد و در یکی از رکوردهای فصل لیگ آمریکا راجر ماریس قرار گرفت.

نیویورک یانکیز شلخته یک سینک 3-1 رانده شد از ویل کرو پیتزبورگ 430 فوت تا صندلی‌های زمین چپ که منجر به نهمین مسابقه می‌شود. سومین بازی خانگی قاضی در دو بازی و نهمین بازی در ماه سپتامبر، جمعیتی را که در استادیوم یانکی فریاد می زدند هیجان زده کرد. با وجود کسری 8-5 نیویورک، او به درخواست‌هایش پاسخ داد.

او با مجموع روث برای یانکی های 1927 برابری کرد و 15 بازی باقی مانده است تا با مجموع ماریس برای نیویورک در سال 1961 برابری کند.

قاضی با 128 RBI در لیگ های بزرگ پیشرو است و با میانگین 0.316 در میان رهبران ضربه زدن AL قرار دارد زیرا او برای اولین تاج سه گانه پس از میگل کابررا از دیترویت در سال 2012 تلاش می کند.

روث اولین بازیکن لیگ برتری شد که در 30 سپتامبر 1927 با تام زاخاری از واشنگتن وصل شد و در هشتمین مسابقه در 30 سپتامبر 1927، آخرین بازی فصل را برای یک رانندگی دو ران به سمت راست وصل کرد.

راجر ماریس جونیور و کوین ماریس، پسران بازیکن سابق، هر دو حاضر بودند.

وقتی قاضی روی بشقاب آمد، هواداران در صندلی های بیرون زمین ایستاده بودند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …