تحقیقات نشان می‌دهد که بریتانیایی‌ها وعده‌های غذایی خود را صرفا برای روشن نگه داشتن چراغ‌ها حذف می‌کنند | بحران هزینه زندگی در انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس تحقیقات جدیدی که نشان می‌دهد بریتانیایی‌ها صرفاً برای روشن نگه داشتن چراغ‌ها، وعده‌های غذایی خود را حذف می‌کنند، اکنون نزدیک به ۱۱ میلیون نفر از قبض‌های خود عقب مانده‌اند در حالی که بیش از ۵ میلیون نفر بدون غذا مانده‌اند.

طبق گزارش Money Advice Trust، حدود 20 درصد از بزرگسالان بریتانیا، یا 10.9 میلیون نفر، از یک یا چند قبض خانوار عقب مانده اند که نسبت به ماه مارس 3 میلیون افزایش داشته است.

این موسسه خیریه بدهی گفت که این رقم برای خانوارهایی که مزایای تست شده دریافت کردند، بسیار بالاتر بود، یعنی 45 درصد.

این ارقام بر اساس نظرسنجی Opinium از 2000 بزرگسال بریتانیایی در ماه آگوست، نشان داد که 5.6 میلیون نفر در سه ماه گذشته به دلیل بحران هزینه زندگی بدون غذا مانده اند.

این شامل حذف وعده‌های غذایی، خوردن یک بار در روز یا اصلاً نخوردن در برخی روزها بود.

بر اساس این نظرسنجی، نزدیک به 8 میلیون نفر یک کالای شخصی یا خانگی را برای کمک به پوشش قبوض فروخته اند.

جوآنا السون، مدیر اجرایی این موسسه خیریه، گفت که تضمین قیمت انرژی توسط دولت باعث رهایی از ترس از افزایش قبوض در آینده شده است، اما صدها میلیون‌ها نفر قبلاً وارد شده است.

السون گفت: “بسیاری از خانواده ها در حال حاضر با انتخاب های غیرممکنی روبرو هستند، مانند اینکه کدام وعده غذایی را صرفاً برای روشن نگه داشتن چراغ ها حذف کنند.” این موسسه خیریه از دولت می‌خواهد تا از بودجه این هفته برای حمایت هدفمند از افرادی که کمترین درآمد را دارند استفاده کند.

این مؤسسه خیریه دریافت که بسیاری از خانوارها برای مقابله با افزایش قیمت ها، فضای کمی در بودجه خود دارند یا اصلاً جای چرخش ندارند. این سازمان گفت که 41 درصد قبلاً تمام هزینه‌های غیرضروری را کاهش داده‌اند، رقمی که در نظرسنجی مارس هفت درصد افزایش داشت.

این موسسه خیریه گفت: این تحقیقات نشان داد که افزایش قیمت بالای انرژی برای میلیون ها نفر غیرقابل تحمل شده است. حدود 10.7 میلیون نفر از آوریل شاهد افزایش ماهیانه 100 پوند یا بیشتر قبض انرژی بوده اند.

از هر 9 نفر یک نفر گفت که قبلاً معوقه انرژی داشتند در حالی که تعداد مشابهی گفتند که تامین کننده انرژی آنها پرداخت ماهانه خود را به سطحی افزایش داده است که توانایی پرداخت آن را نداشتند.

جهش هزینه های انرژی به این معنی بود که افراد بیشتری برای تامین هزینه های خود پول قرض می کردند. این موسسه خیریه تخمین می‌زند که بیش از 15 میلیون نفر مجبور به استفاده از اعتبار برای پرداخت مایحتاج ضروری بوده‌اند – افزایشی 2.1 میلیونی از مارس 2022 – در حالی که از هر 10 نفر یک نفر مجبور به قرض گرفتن از خانواده یا دوستان است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ارلینگ هالند همه ما را شگفت زده کرده است اما پپ گواردیولا را به طرز عجیبی بیهوده رها می کند | ارلینگ هالند

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، Dاز دروگر نترسید یا حداقل، نه …