“مشکل بزرگ”: اریک دایر فاش می کند که خانواده دیگر به دلیل سوء استفاده در بازی های خارج از خانه شرکت نمی کنند | انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اریک دایر فاش کرده است که نزدیک‌ترین اعضای خانواده‌اش دیگر در بازی‌های خارج از خانه شرکت نمی‌کنند به دلیل آزاری که در ورزشگاه‌ها می‌شنوند، که او احساس می‌کند بدتر می‌شود و نشان‌دهنده یک «مشکل بزرگ و بزرگ» برای فوتبال است.

هافبک میانی تاتنهام که برای اولین بار از مارس 2021 به تیم انگلیس بازگشته و بهترین شکل دوران حرفه ای خود را پیدا کرده است، پس از شکست خانگی باشگاهش مقابل نوریچ در جام حذفی، برای مقابله با یک هوادار متخاصم به سکوها رفت. در مارس 2020.

دایر که چهار بازی محروم و 40000 پوند جریمه شده بود، از امنیت برادر کوچکترش، پاتریک که درگیر مشاجره با هوادارش شده بود، نگران بود. دایر به طرفدار نرسید و با دیدن او که آمد، برگشت و فرار کرد. دیر روز سه شنبه گفت که پشیمان نیست و برای محافظت از یکی از عزیزانش این کار را دوباره انجام خواهد داد.

دایر یک سخنگوی بی میل برای موضوعی است که مدتی است خصوصی او را آزار می دهد. حتی در سنت جورج پارک – قبل از بازی لیگ ملت‌ها در ایتالیا در روز جمعه و بازی ومبلی در روز دوشنبه در همان رقابت‌ها مقابل آلمان – او سعی کرد از آن چشم پوشی کند که خیلی دراماتیک نیست. اما او توانست چند چیز را از سینه اش حذف کند.

قطعاً بدتر شده است [since the incident in March 2020]دیر گفت. برای من، این یک مشکل جدی است. در بازی خارج از خانه چلسی با تاتنهام، خانواده و دوستانی داشتم [at the start of this season] و مشکلاتی داشتند آنهایی که زیبا نیستند، نیز. این یک مشکل بزرگ و بزرگ است. کلامی بود، نه فیزیکی، بلکه چیز بدی بود. یک حادثه در بازی خارج از خانه تاتنهام بود. من می خواهم تاکید کنم که هر دو مجموعه طرفداران بودند. من نمی گویم هواداران چلسی یا تاتنهام هستند – به طور کلی طرفداران فوتبال هستند.

من هرگز از این چیزها شکایت نمی کنم و واقعاً برایم مهم نیست. ما بعد از اینکه برای بازی خارج از خانه بعدی به سکوها رفتم و هواداران برنلی آهنگی در مورد برادرم می خواندند، برنلی را بازی کردیم و من از این نوع چیزها خوشم می آید. به نظر من کاملا خنده دار است. من آن نوع طنز را دوست دارم … اگر به روش درست باشد. من عاشق بازی های خارج از خانه هستم و از این نوع فضاها لذت می برم. بخشی از آن است.

“اما چیزهایی وجود دارد که به نظر من بسیار عجیب است. خوب نیست. خانواده من امروزه به خاطر آن هرگز به بازی خارج از خانه نمی روند و این مایه شرمساری است که من برای رفتن آنها احساس ناراحتی می کنم. این برای سال ها بوده است. مادرم در بازی خارج از خانه نرفته است. او دوست دارد اما من نگران آن باشم، و این دیوانه کننده است، اینطور نیست؟ همه خانواده های ما از آن عبور می کنند. پدر و مادر هر بازیکنی از زمان کودکی آنها را تماشا می کردند و چنین مسائلی را پشت سر گذاشته اند.”

دایر پس از تساوی جام حذفی نوریچ به ماجرای طرفدار متخلف پرداخت. من قبلاً هرگز در مورد آن وضعیت در مطبوعات صحبت نکرده ام، زیرا، صادقانه بگویم، من اصلا از نحوه رسیدگی به آن راضی نبودم. نمی‌دانم در مورد آن چه بگویم، زیرا نمی‌دانم دوباره محروم می‌شوم یا جریمه می‌شوم.

“این خیلی دراماتیک نبود، همانطور که مردم آن را نشان می دهند. اما بله، من اصلا پشیمان نیستم و دوباره این کار را خواهم کرد. [For] خانواده ام، هم تیمی هایم، هر کسی، یکی از دوستانم. من خودم را بسیار وفادار می دانم.»

دایر در نیمه دوم فصل 2020-212021 در دوران ژوزه مورینیو به نوعی تبدیل به یک قربانی سقوط اسپرز شد و زمانی که او در تابستان 2021 قهرمانی اروپا را از دست داد، نقطه ضعفی بود.

اما دایر در اسپرز تحت هدایت آنتونیو کونته که در نوامبر سال گذشته هدایت این تیم را برعهده گرفت، دوباره متولد شد و حالا گرت ساوتگیت از جام جهانی 2018 به تیم ملی انگلیس که به نیمه نهایی رسید، بازگشته است.

من نمی خواهم مانند حیوان خانگی معلم به نظر بیایم، اما او [Conte] دیر گفت: کارهای زیادی برای من انجام داده است – از هر نظر. از زمانی که او آمد، من هرگز اینقدر چیزها را یاد نگرفتم. او پدرخوانده آن است [three-at-the-back] بنابراین شما دائماً در آن در حال تکامل هستید. او احتمالاً اعتقاد من را نیز کمی به من بازگرداند. فکر می کنم به بهترین سطح خود در دوران حرفه ای ام رسیده ام، نه فقط در این فصل بلکه فصل گذشته نیز. من بهتر می شوم و می توانم بهتر شوم.»

از دایر که آخرین بازی از 45 بازی ملی خود را در نوامبر 2020 مقابل ایسلند به دست آورد، در مورد احتمال رسیدن به نیم قرن سوال شد. “معنی زیادی خواهد داشت. این چیزی است که وقتی در ترکیب نبودم، ذهنم را درگیر می کرد که خیلی به آن نزدیک بودم. این منو اذیت کرد من دوست دارم بتوانم به چنین نقطه عطفی برسم. من دیدم که الان در پذیرش هتل یک تخته گذاشته اند [at St Georges’ Park] از بین همه افرادی که 50 و 100 ساخته اند. رسیدن به آن یک رویا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

ناسا پرتاب موشک ماه آرتمیس 1 را دوباره با طوفان استوایی ایان به تاخیر انداخت | ناسا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، ناسا به دلیل نگرانی در …